Přejít na obsah

Zajímavé čtení


Talvi

Recommended Posts

Stroncium byla taky zajímavá záležitost. Ale Drescherovo Není jiných cest a Tovaryš jsou kouzelný knihy. jediný fantasy, (když nepočítám Pratchetta), kde elfy odkazujou do patřičnej mezí a dá se to číst. Mě Tolkien hrozně leze na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten 3. díl Noční klub od Kulhánka nedá se to někde stáhnout třeba v pdf? Ty dva díly sem přehltnul z knihovny, ale nevěděl sem, že je i 3 díl.

Taky nemůžu nkde najít Bratrstvo krve-Hustej nářez to by mohlo být taky dobrý. :Smile_blinky:

Poradí někdo, kde to stáhnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto tu myslim spominane nebolo.

Suostrovie Gulag od Solženicyna, jedina kniha ktoru som musel v niektorych pasazach prestat citat aby mi nebolo zle.

přečti si tohle:

Alexandr Jakovlev: Rusko plné křížů. Od pádu do vpádu bolševismu

Četba na pokračování z knihy ruského autora, který po jedenáct roků předsedal ruské Komisi pro rehabilitaci obětí

To je taky síla..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si tohle:

Alexandr Jakovlev: Rusko plné křížů. Od pádu do vpádu bolševismu

Četba na pokračování z knihy ruského autora, který po jedenáct roků předsedal ruské Komisi pro rehabilitaci obětí

To je taky síla..

No, tak tu jsem četl. Pěkný, soudruh v plné kráse. Napadá mě spousta naprosto nepublikovatelných slov, kterými popsat události v knize zmíněné. Když jsme u knížek, ze kterých je člověku blbě, můžu vřele doporučit Jicchak Arad- Belzec, Sobibor, Treblinka- vyhlazovací tábory akce Reinhard- vyd. BB Art 2006. Případně Rudolf Höss- Velitelem v Osvětimi, autobiografické zápisky, nakl. Academia 2006. Též Robert Merle- Smrt je mým řemeslem, románové zpracování Hössovy knihy. Nevím, co bylo horší číst, osobní zpověď nebo románové zpracování.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čětl někdo něco od Warhamerru? Aneb Gotrek a Felix? Já jsem na to narazil a docela mě to na dovolený vzalo....

 

Četl sem kromě zabíječe zombii (včera sem sehnal elektronickou podobu a do 3-4 dnů to mam přelouskaný :D) všechny a je to super

 

MadSnake.. Gotrek a Felix sú celkom dobré "čtivo" čítal si už všetky? je ich tuším 10.. teda 10 ich mám v elektronickej forme v kompe.

 

 

Stano je jich v tuto chvíly asi 12-13 teď si nejsem moc jistej

 

 

Jinak výbornej je Prattchet a jeho zeměplocha :D + knihy Star wars (serie o Thrawnovi i ruka Trhrawnova -> dočetl jsem včera)+ Ledová společnost je celkem super věc škoda že v CZ je asi jenom 32 dílů :( + knihy od Cliva Cusslera (například Sahara zfilmovana)

 

Přečetl jsem toho za 20 let života celkem dost a to hlavně scifi a fantasy (90% knihovny, 5% doma (hlavně foglarovky) a zbytek a to hlavně v poslední době elektronicka podoba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyhrabal serie gotrek a felix:

 

William King

1. Zabíječ Trollů

2. Zabíječ Skavennů

3. Zabíječ Démonů

4. Zabíječ Draků

5. Zabíječ Bestií

6. Zabíječ Upírů

7. Zabíječ Obrů

 

Nathan Long

8. Zabíječ Orků

9. Zabíječ Lidí

10.Zabíječ Elfů

11. Zabíječ Šamanů

12. Zabíječ Zombii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro lidi, kteří občas rádi čtou autory jako Sitchin, Deniken, Zilmmer ... to jest různé alternativní teorie o původu či historii lidstva než jak jej vykládá oficiální věda a než zní oficiální školský názor, bych tu měl doporučení na knihu Plavby do ráje od autora Jim Bailey. Pro člověka se zájmem pro /spíše dávnou/ historii je to chuťovčička a to si Bailey naprosto vystačí bez létajících talířů a ufonů. Svým stylem je to kniha spíše malinko těžší, autor jako důkazní prostředky pro své argumenty dokládá značné množství archeologických nálezů, studií a pověstí různých národů, ale samotná povaha jeho výkladu historie ve srovnání s oficiálním názorem mě opravdu velmi bavila. Je skoro nemožné dát tuto knihu na jeden nádech, spíš si vychutnávat jednotlivé kapitoly tak nějak po dávkách. A hlavně to má hlavu a patu a nejde o žádné evidentní fantazírování s cílem vytáhnout peníze ze senzacechtivého čtenářstva. Aspoň mě to tak přišlo.:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pepator: toho Žambocha (kompletního) jsem Ti myslím posílal (odkaz na stažení)

Máš pravdu, díky moc a ty odkazy na různé stránky jsou taky super.

Právě sem o přestávkách v práci přelouskal třetí díl Cesta krve:Kat od Kulhánka a nyní se vrhnu na 3. díl Nočního klubu, páč v knihovně měly jen dva díly a moc se mi to líbilo.

Dá se u toho programku DocReader kterým se čtou ty soubory pdb nějak nastavit stránkování nebo upravit stránku? Číst ty skoro samizdaty v jednolitým kuse je celkem náročný :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Ti nereknu, protoze ho pouzivam jen na obcasne otevreni pdb souboru, nectu v nem. Ctu na HTC Desire HD v CoolReaderu. Jinak na tvorbu pdb pouzivam PSPad. Pdb by mely pobrat vsechny ctecky, nebo skoro vsechny. Pokud bys chtel neco ze seznamu staci rict. Uvazuju, ze si na DropBox hodim celou slozku s ebooky.

 

Cesta krve-Kat neni od Kulhanka ale od Martina "Jaffa" Moudreho a Nocni klub 3 od M. Peska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...