Přejít na obsah
leon50

AW - Web Shop

Recommended Posts

Ta šance na prémiák T10 je prakticky nulová, jsou videa s otvírání 50, ba jedno i se 100 bedýnkami, co jsem zahlédl a slušně řečeno nic a peníze fuč... Jen jednou jsem četl, že někomu někdo řekl, že vyhrál. Když z toho vypadne něco zajímavého, tak možná goldy a nějaké prémko. Je to klasický zajíc v pytli, je to jak ty zásluhové bedýnky úkolové ve hře, ani jednou mi z toho za tu dobu nevypadl PÚ nebo 1 gold.

V pořádku se k tomu postavili číňani, dali prémiáky T9-10 k prodeji s jasně danou cenou, i když v hodnotě jízdního kola. Propláceli T9 na EU za 14000 goldů, tak co jim brání to dát k prodeji za tu cenu? Napakovali by se na tom ale méně v případě nepoužití čínského modelu prodeje, o tom žádná...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

to máš ako so stieracími  losmi, tam tiež nemáš garanciu, že vždy niečo vyhráš, môže sa stať, že kúpiš sto losov a nevyhráš nič no nemôžeš nadávať na losy alebo firmu ktorá ich predáva lebo ťa nikto nenúti kupovať si ich a ani ti negarantuje, že vždy niečo vyhráš. rovnaké je to aj s loot boxmi v aw lebo je to tiež lotéria. môže sa stať, že niekto má také šťastie, že hneď po otvorení prvej bedničky mu padne niečo vzácne (nejaké vozidlo, goldy, prémiové dni) a niekto otvorí sto bedničiek a nepadne mu nič. žiaľ, je to lotéria a tak to aj treba brať. nadávať je tiež zbytočné lebo nikto nikoho nenúti aby si to kupoval a ani nikto nikomu nesľuboval, že v každej bedničke bude niečo vzácne. ani na iné lotérie nikto nedáva, že zase nič nevyhral a že tie stávkové kancelárie a lotériové spoločnosti sú "lumpové" :-) 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 5 hodinami, leon50 napsal:

Tak vám řeknu, jsem řádně nakrknut. Prachy v prachu, a žádný požitek z nově získaného stroje. Jsou to lumpové.

Nebyls jediný, kdo sedl na lep, taky jsem si při uvedení této loterie koupil 5 bedniček :-D

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání

×
×
  • Vytvořit...