Jump to content

AW - Web Shop


leon50

Recommended Posts

Ta šance na prémiák T10 je prakticky nulová, jsou videa s otvírání 50, ba jedno i se 100 bedýnkami, co jsem zahlédl a slušně řečeno nic a peníze fuč... Jen jednou jsem četl, že někomu někdo řekl, že vyhrál. Když z toho vypadne něco zajímavého, tak možná goldy a nějaké prémko. Je to klasický zajíc v pytli, je to jak ty zásluhové bedýnky úkolové ve hře, ani jednou mi z toho za tu dobu nevypadl PÚ nebo 1 gold.

V pořádku se k tomu postavili číňani, dali prémiáky T9-10 k prodeji s jasně danou cenou, i když v hodnotě jízdního kola. Propláceli T9 na EU za 14000 goldů, tak co jim brání to dát k prodeji za tu cenu? Napakovali by se na tom ale méně v případě nepoužití čínského modelu prodeje, o tom žádná...

Link to comment
Share on other sites

to máš ako so stieracími  losmi, tam tiež nemáš garanciu, že vždy niečo vyhráš, môže sa stať, že kúpiš sto losov a nevyhráš nič no nemôžeš nadávať na losy alebo firmu ktorá ich predáva lebo ťa nikto nenúti kupovať si ich a ani ti negarantuje, že vždy niečo vyhráš. rovnaké je to aj s loot boxmi v aw lebo je to tiež lotéria. môže sa stať, že niekto má také šťastie, že hneď po otvorení prvej bedničky mu padne niečo vzácne (nejaké vozidlo, goldy, prémiové dni) a niekto otvorí sto bedničiek a nepadne mu nič. žiaľ, je to lotéria a tak to aj treba brať. nadávať je tiež zbytočné lebo nikto nikoho nenúti aby si to kupoval a ani nikto nikomu nesľuboval, že v každej bedničke bude niečo vzácne. ani na iné lotérie nikto nedáva, že zase nič nevyhral a že tie stávkové kancelárie a lotériové spoločnosti sú "lumpové" :-) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...