Přejít na obsah

Recommended Posts

Velké zklamání byli Podfukáři 2

Čekal jsem něco jako jedničku. Ale tady bylo všechno od začátku takové předvídatelné. A konec to úplně podtrhl. Zlý se stali hodnými, hodní ještě hodnějšími a všichni pak sobě navzájem skývu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dámové a pánové, dotaz - Rogue one. Má nebo nemá smysl za to utrácet peníze v kině?

Původní trilogii "žeru", Epizodu I jsem tak nějak snesl (celkem to vylepšil Darth Maul), dvojka šla, trojka se mi celkem líbila. Sedmička byla podle mě to, co vznikne, když sníte kilo zkaženýho kysanýho zelí a zapijete to litrem kefíru...

Takže, jak moc "podobný" je to Force Awakens? Trochu naděje ve mně budí to, že kamarádce (která jinak o Star Wars ví prdy) se FA líbilo, ale Rogue One ne...

Díky za rady! :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já na tom byl s partičkou čtyřicátníků a líbilo se nám to. Mám k tomu obecně dvě výhrady, místy moc patosu, a pak některý věci ve scénáři, ale beru to jako daň zaměření na mladší publikum a bez spoilerů ti nemůžu říct, co konkrétně. 
Jinak je to "pure joy", spousta odkazů na svět SW, stíhačky, kostýmy, v tomhle ohledu skvělý. A Darth Vader samozřejmě :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek