Přejít na obsah

WOWs: Atlanta - úroveň VII - Premium USA cruiser


kvetule

Recommended Posts

  • 1 month later...

Brutální loď. Na max. dostřel jde vystřelit ještě 2x než dopadne první salva ..... takže než nepřítel něco zaregistruje, letí na něj 42 granátů á 2 370 dmg :-)

 

Spolu se skvělým otáčením věží je to absolutní noční můra pro DD.

Rozptyl je velmi dobrý, 8, 10 hitů ze salvy není úplná vzácnost na 2/3  dostřelu. Není divu, že jednu chvíli jsem měl pocit, že se nedívám na počítadlo zásahů, ale na elektroměr se zapnutou elektrickou troubou. :-) Dvě hry, obě kolem 200 hitů (obě jsem se utopil před koncem).

 

Pokud nejste středem zájmu soupeře a máte dost cílů - jste v ráji. :-)

Bonusem jsou 4 úhoři na každé straně, bohužel jen 4,5 km a úzké palebné pole.

 

Odchází veže (mám modul), a to i trvale - ale máte jich dost (8x2)

Malý dostřel - 11,1 km.

 

Hlavní věže jsou současně i AA, takže mě napadlo, jak to funguje v případě leteckého útoku a já střílím po lodích ....

Možná ´by bylo dobré se přepnout na torpéda a uvolnit tak děla ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Hlavně má stejně brutální AAA obranu jako Clevelenad......žádná jiná loď, z japonského stromu vůbec, ale ani Pensacola(nevím jak dál), nemají tak hustou AAA obranu a tedy je Atlanta stejně jako Cleveland noční můrou CVčkářů...... jde na ně zaútočit, ale musíte počítat se ztrátou skoro celé letky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou, pokud hraju za tyhle 2 lodě (+Pensacola), věnuji se ,minimálně ze začátku, AA obraně CV nebo BB. Průměrný úlovek z jednoho početnějšího náletu je tak 8-10 letadel. Na Atlantě a Clevelandu jsem nechal tu darovanou devítiskilovou posádku, na Pensacole ještě nemám 4. skil (+20% AA).

Shodou okolností jsem se včera dokonce dočkal poděkování od USN CV. Pomohl jsem ji odrazit 2 hromadné nálety dvou enemy CV (pak toho nechali a prznili bitevky) a pak jsem ji do konce hry bránil před nájezdy cca 5-6 lodí. Vyneslo to kolem 20 sestřelů a 3 lodě. On přežil s 1/2 HP, já asi 1/4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...