Přejít na obsah

Největší srágora, co jste v životě slyšeli.


HeavyBoyJoe

Recommended Posts

Typická dnešní mládež......co z tohodle vyroste ??  :sick: :sick: :sick:

 

 

bohužel tohle....

 

 

 

 

Zaprděný dědkové, abyste se nezbláznili, taky jsme byli pěkný kok.oti.. Mě ta bandička mulisáků připomíná moje synovce, jsou to podobný trubky- ten starší už z toho roste a je to správnej a fajn kluk. Bejt pitomec asi zkrátka patří k některým životním etapám, kdyžtak můžu poradit, mám bohatý zkušenosti :) Ten afektovanej buzerantík mě fest rozesmál, tohle vidět můj teplej kámoš, švihne mu ji po tlamici, že by si sednul na p. r. del :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové, já netuším kam na to chodíte, ale je pravda, že to je jeden velký odpad. Ukázka toho, kam až může kolikrát klesnout lidská důstojnost a soudnost. Sice se zde najdou i né až tak špatné věci (například ty tři Němky, které zpívají písničku velice podobnou naší lidovce Když jsem já sloužil), ale povětšinou je to opravdu jeden humus za druhým, u kterého se chce člověkovi na jednu stranu brečet a na druhou smát. Tak jen tak dále, ať se mám na co koukat  :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...