Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tak jsme dosáhli mety 50ti hráčů v klanu!!!

 

 

Máme průměrné WN8 1687 a WR 54,12.

 

V opevnění 72,5% výher!!!

 

9Kqop.png
 

 

Rádi přivítáme další nové členy!!!

 

Stále platí, hrajeme pro radost, ne pro povinnost. Hrajete jen, když chcete, žádné povinnosti. Převážně klan slouží na sehnání dobrého parťáka do čety. Občas když se sejdeme, tak hrajeme opevnění, CW vůbec.

 

 

 

Podmínky: 18+ a alespoň WN8 1300(nebo slušný recent)

 

Pokud máte zájem, napište mi PM nebo kontaktujte někoho z velení ve hře (Balvan75,KahaDeni,MaXi_cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji pánové  :ave:

Díky....nebýt tebe?!? zakladateli a bývalý komandére......i tvoje zásluha se počítá .... :thumbsup:...kdyby tě to nudilo u RGV tak rádi tě uvidíme :wink:...bych se přimluvil u ostatních :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz.....kolik lidí máte o večerech online (průměrně) a jaké tiery jezdíte nejčastěji ?

 

Zdar. Hele nedávno jsme dokonce složili opevnění v 10ti:) Řekl bych že těch 10 je tak průměr. Ale teď jsme nabrali dost nových lidí, tak se to snad zlepší. 

Tiery a tanky jak kdo, naše slovenská divize jezdí hodně 9. 10. medka, někdo raději jezdí nižší, ale tak nejčastější to bývá asi 7. 9. V opevnění nejčastěji 6., teď jsme párkrát jeli 8.

Vyprdni se na NIHIL a pojd k nám:) a ještě někoho přitáhni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Hele nedávno jsme dokonce složili opevnění v 10ti:) Řekl bych že těch 10 je tak průměr. Ale teď jsme nabrali dost nových lidí, tak se to snad zlepší. 

Tiery a tanky jak kdo, naše slovenská divize jezdí hodně 9. 10. medka, někdo raději jezdí nižší, ale tak nejčastější to bývá asi 7. 9. V opevnění nejčastěji 6., teď jsme párkrát jeli 8.

Vyprdni se na NIHIL a pojd k nám:) a ještě někoho přitáhni:)

Chci se zase vrátit k hraní a potřebuju novej impuls.....u Nihilistů je poslední půlrok mrtvo, hraje jen hrstka hráčů (a ještě k tomu low tiery).

Rád bych zkusil CZ klan podobný Nihil, takže hraní čet, zábava a žádný povinnosti. CFF tohle splňuje.

Kdyby jste tedy měli zájem o jednoho nooba, tak bych se asi přidal :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIHIL bez Georga ?  :woot:

Bohužel to tak dopadlo. Většina hráčů je neaktivní, hraje jen hrstka lidí (např. kolem 20 h je online jen 5 hráčů). A to někteří ani nehrajou čety.....

Zkoušel jsem rozjet nábor, ale neúspěšně...... vstoupilo jen pár hráčů, kteří po pár dnech odešli, protože bylo v klanu mrtvo.

CFF je obdoba Nihilu, tak bych tu měl bejt spokojenej :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to tak dopadlo. Většina hráčů je neaktivní, hraje jen hrstka lidí (např. kolem 20 h je online jen 5 hráčů). A to někteří ani nehrajou čety.....

Zkoušel jsem rozjet nábor, ale neúspěšně...... vstoupilo jen pár hráčů, kteří po pár dnech odešli, protože bylo v klanu mrtvo.

CFF je obdoba Nihilu, tak bych tu měl bejt spokojenej :Smile_Default:

To vypadá na vysokou úmrtnost těch lepších hráčů, že? V NIHIL to nejsou žádné lamky co jsem si všimnul. Tím nechci tvrdit, že ve Fajce jsou, to nee :laugh: ale je to podezřelé, že těch Nihilistů hraje čím dál méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá na vysokou úmrtnost těch lepších hráčů, že? V NIHIL to nejsou žádné lamky co jsem si všimnul. Tím nechci tvrdit, že ve Fajce jsou, to nee :laugh: ale je to podezřelé, že těch Nihilistů hraje čím dál méně.

Hodně aktivních hráčů odešlo jinam, to je taky problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to tak dopadlo. Většina hráčů je neaktivní, hraje jen hrstka lidí (např. kolem 20 h je online jen 5 hráčů). A to někteří ani nehrajou čety.....

Zkoušel jsem rozjet nábor, ale neúspěšně...... vstoupilo jen pár hráčů, kteří po pár dnech odešli, protože bylo v klanu mrtvo.

CFF je obdoba Nihilu, tak bych tu měl bejt spokojenej :Smile_Default:

Musím potvrdit Georgova slova. Pokud byste měli o mě zájem, rád bych se k vám taktéž přidal  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeji klukům, ať se jim daří pozvednout mé odložené dítě. Budu doufat, že George si mě dá konečně mezi přátele a zahrajeme si spolu, i když jsem v jiném klanu. Nicméně na TS jsme hned u sebe  :laugh:. Jak píše MaXi v jiném topicu, já jsem odešel hlavně proto, že nebylo s kým hrát. Já neměl na nábor moc času, ale kluci to zvládli i beze mě, tak jim to přeju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...