Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

  • 1 month later...

Vážené dámy a pánové, po několika týdenním uvažováním nad tím, jak se u hry zabavit četou, a přitom si ji zahrát s kluky z klanu, jsem se rozhodl svůj klan přenechat v jiných rukou. Jelikož se situace zvrhla v to, že většina lidí neumí odepsat ani na pozdrav natož pak jít do čety, měli by jste se někteří pánové nad sebou zamyslet, proč vlastně jste v klanu. Bohužel nemám moc času, takže jsem rád, když si občas zahraju. A když mám volný den, tak si to chci užít, místo hledání hráčů. Chtěl bych poděkovat Balvanovi, Gutovi, Maxovi a Mirunovi z tohoto fóra, protože to byli jediní spolu ještě s dalšími třemi, kteří čety měli chuť hrát. Zbytek nebudu komentovat. Lidi, kteří neumí napsat 4 písmena do chatu: Ahoj : jako odpověď na pozdrav druhého, by se měli za sebe stydět. Je mi z toho smutno, protože jde vidět, že opravdu žijeme v prázdném světě. Sice si myslíme, jak jsme bohatí a máme se dobře, ale začátek je vždycky v nás a né v tom, co máme doma za majetek. 

Ale abychom skončili trošku pozitivně. S výše zmíněnými se mi hrálo hezky a šlo vždy vidět, že tito hráči mají něco v hlavě. Opravdu čísla nelžou a já jsem rád za to, že jsem se držel zásady minimálně zelených statistik. 

Ať se Vám v klanu daří pánové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prece s tema osmi! Ja bych jeste o dvou co radi hrajou cety vedel. (bez TS - mimochodem neni tohle trosku problem? nevim kolik procent hracu ho pouziva...ja ne...) .

 

Jestli se to da nejak zjistit, byl bych pro vyhodit vsechny co klan cety VUBEC nehrajou. I kdyby nas melo zbyt 8. Mit spoluhrace na cetu prece byla filozofie klanu pri zakladani ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s kým to hraješ teď? :smile:

S těma co ti tam zbydou, nebo s někým mimo, pokud vím. Ve finále se nic nezmění :dntknw:

Pak už jen stačí upravit podmínky, že ty co neumějí zabučet a nechtěj hrát čety do klanu nechceš. :Smile_harp:

Trošku velení do toho bordelu :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás chápu, však si to tak můžete nakonec zřídit.TS je, takže není problém. Já prostě chci přijít, napsat a hrát. Tady bohužel filosofie selhala. Ale neva.Však vás mám všechny v přátelích, takže zahrát si spolu zahrajeme. To nemám strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás chápu, však si to tak můžete nakonec zřídit.TS je, takže není problém. Já prostě chci přijít, napsat a hrát. Tady bohužel filosofie selhala. Ale neva.Však vás mám všechny v přátelích, takže zahrát si spolu zahrajeme. To nemám strach.

Ja chci presne to same, ostatni co hraji obcas cety jiste taky!

Skoda klan nekomu prenechavat (komu vlastne?)

Stacilo by proste ty neaktivni cleny zneaktivnit uplne, a budeme vsichni spokojeny! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to jako zbytečná deprese na For Fun clan. Vstoupil jsem abych si zahrál s Waltarem, už nehraje, Hrál jsem i s Jassonem. Maxim a dalšími ale nemyslím si, že o tomhle to je.

Já jsem asi natvrdlej Hicory. A o čem to tedy je?

Ale chápu, že každej má trochu jiný pohled na věc, ale já to vidím stejně jako Jasson.

Vlastně mě asi zajímá, jak to bude dál. Třeba mě to nebude vyhovovat. :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klan byl založen kvůli četám. Čety hraje max osm lidí. Ty Hicory hraješ povětšinou ve stejné době jako já a stejně do čety nejdeš. Ale takových je většina, takže to není výčitka. Každopádně ona ta většina není ani schopna napsat, že třeba hlídají děti atp. Ale to je o osobnosti. Já osobně nemám čas hledat nové hráče. Tak jdu do klanu, kde je víc jak 70 lidí a hrají čety. O to jediné mi šlo. Ale tak se to nepovedlo no. Já se nezastřelím.

Jinak Cake je dobrý a rozumný člověk, takže se s ním dá mluvit. Ještě mu zavolám aby se přihlásil i sem a kam bude klan směrovat už nechám na vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda jako do toho nic není, ale myslím si také, že by bylo lepší korigovat hráče, kteří nejsou ani schopni napsat, že do čety nemůžou, než se sebrat a odejít. Od toho jsi velitel a máš pravomoc hráče přijímat i propouštět. Prezentace tady na fóru byla docela hezká, pár hráčů od vás znám dokonce osobně a jsou to fajn kluci. Proto bych vám přál jen to nejlepší a to určitě není odchod velitele. To jen takovej lehkej názor zvenčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak korigovat mohu, teda mohl jsem. Ale jsou to všechno dospělí lidé. Několikrát jsem jim to i psal do chatu. Raději se odhlasíli ze hry než aby odepsali. Tak to prostě je. Taková je společnost. Mám možnost změny. Kdybychom hráli CW tak bych samozřejmě neodešel. Ale tady mě nic nedrží. S klukama kteří čety hrají budu hrát čety i tak. Napravovat dospělé nemám zapotřebí. Stejně by si z toho nic nedělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, tak co děláš u NIHIL, když je tam tak vysoká úroveň. :-)

 

Je to pouze a jenom o počtu hráčů a taky NIHIL nabírá lidi ze všch koutů Evropy, kdežto Česká a Slovesnká komunita už je vyždímaná. Skilleři už svá místa mají a nabírat každého z publicu by bylo špatné, pokud není chuť zaučovat nováčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...