Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Výzva pro členy klanu:

 

Dnes jsem zakoupil IV tier těžké frantíkovské lajny, jelikož bych rád vlastnil AMX 50 100. Pokud by někdo rád se mnou expil od IV tieru a ulehčil i mě trápení budu rád za přidání se do čety. V pátek beru dovolenou, tak celé páteční dopoledne jsem k dispozici. Mějte se famfárově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výzva pro členy klanu:

 

Dnes jsem zakoupil IV tier těžké frantíkovské lajny, jelikož bych rád vlastnil AMX 50 100. Pokud by někdo rád se mnou expil od IV tieru a ulehčil i mě trápení budu rád za přidání se do čety. V pátek beru dovolenou, tak celé páteční dopoledne jsem k dispozici. Mějte se famfárově

Vím že je to trochu off-topic, ale zkousil jsi si tu AMX 50 100? Ja jí taky hrozně chtěl a teď mi hnije v garáži.  Vyzkoumal jsem zároveň i americký zásobníky a ty mi přijdou lepší. AMX má delší prodlevy mezi výstřely a hlavně musíš ještě nechat doměřit dělo, jinak to lítá všude možně a pak lítat 50s s prázdným zásobníkem taky není žádná hitparáda.

Teď když hraju čety, tak mi chybí nějaká pořádná šestka, mam akorát  hellcata, tak jsem zacal probírat kterou šestku bych si zase koupil a bude to asi ARL 44 a vybrakuju posádku z AMX 50 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, že jsem k tomu něco študoval, quickbaby, akcido, a spousty replayů z poslední doby, co je na youtube. Ti amíci jsou zásobníkoví střeďáci, což je s MM na prdlačku, mám vyzkoumaný amx  13 75, tak vím, jaký jsem s ním měl losy, myslím si, že s HT to bude o fous lepší, takový obratný HT medko.....a hlavně, na zásobník dám VIII tier s prstem v nose (pokud nedignu). Z VIII tierů těžký linie mám vyzkoumaný německý HT ausf A, který bylo pro mne totál utrpení, IS3 a T32......chci zkusit ten zásobák. Ale Balvane děkuju za upozornění a postunutí  Tvých zkušenosti  :wink:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D no muze bejt :D ... ale je to member ... zlozvyk z jinejch her

 

To víš my Maminčini Mazánci Bez Rozumu takovýhle englický pojmy neznáme:)

 

To že jsem zelenáč je jasný, chtěl jsem jen kolegu varovat, já se na ten tank hrozně těšil, ale prostě mi nesedl a jsem z toho trochu rozčarovanej. Třeba k němu ještě najdu cestu, proto mi hnije v garáži. Taky jsem si představoval vyndaní tanku na zásobník a ono to je: dvě neprojdou nebo dmg za 0, dvě netrefí a dvě projdou dohromady za 600 gmg a koukám jak jouda s prazdným zásobníkem. A hlavně v převládajících koridorových mapách se hrozně špatně uplatňuje. A málem bych ještě zapoměl na naprosto hroznou elevaci a depresi děla.

 

Ale už dost o AMX a řešme CFF:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale co, já si rád o AMX popovídám. Je to vynikající tank do 7vs7, osmičkových rot, CW a ESL. Nic z toho v klanu nepraktikujeme, takže půjde taky z garáže. Postupně se zbavuji všech nepotřebných tanků a tento je kandidát číslo 2. On totiž jaksi na public nepatří. Teda že by tam byl vyloženě do počtu se taky říct nedá, ale užiješ maximálně v četě a v dobrém MM. A jelikož teď osmičky hrají převážně s desítkama, tak je to prostě nepotřebný tank, který využiješ leda k tomu, že něco spotneš a hned umřeš  :biggrin:. Ale to je můj osobní názor. Někdo se s ním třeba ztotožní a někdo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch frantíků, má tady z klanu někdo batmobil? :turned:  Sice jsem ještě docela od něj daleko, ale až ho za pár let doexpím, docela rád bych si v četě s ním zatrollil na public :biggrin:.

Dřív budu mít AMX 50-100, ale za pár let, kdo ví :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Když už jsme u těch frantíků, má tady z klanu někdo batmobil? :turned:  Sice jsem ještě docela od něj daleko, ale až ho za pár let doexpím, docela rád bych si v četě s ním zatrollil na public :biggrin:.

kdyz ho znova koupim a pujdu k vam do klanu tak se klidne hlasim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mamlass , jako rekrut by jsi se musel spokojit s leštěním od Janičky, dvorní mechaničky ale musíš se jí zalíbit  :-)

 

zatím se žádnej tankán nelíbil, možná budeš mít kliku

 

2637.jpg

 

 

:Smile_trollface-3:

 

PS: tohle báječné děvče zvládne opravit pásy u Tigra sama, takže přeleštění mamlasse nebude problém :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a chtěl bych se zeptat budoucích spoluklanníků jestli by byl zájem o týmovky.. já to v sobotu ráno zkusil jen proto abych měl splněnou měsíční misi a získal nějaký mejdajle do sbírky a narazil jsem na jeden príma CZ/SK tým.. vzali mě mezi sebe a byla to neskutečná legranda, když jsme s IS3 čistili jednu mapu za druhou.. už dlouho jsem se tak nebavil :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a chtěl bych se zeptat budoucích spoluklanníků jestli by byl zájem o týmovky.. já to v sobotu ráno zkusil jen proto abych měl splněnou měsíční misi a získal nějaký mejdajle do sbírky a narazil jsem na jeden príma CZ/SK tým.. vzali mě mezi sebe a byla to neskutečná legranda, když jsme s IS3 čistili jednu mapu za druhou.. už dlouho jsem se tak nebavil :teehee:

Já se tomu bránit nebudu, ale nejdřív chci líp zvládnout čety a mezi tím hodlám expit tanky na týmovky (něco už mám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...