Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Demon_ Cleaner: ajaj, ojoj....Jsem náramně zvědav, kdy dostaneš nálepku nepěknou, ba přímo ošklivou :( . U těchle kapel z východu i odjinud se to sakra těžko vysvětluje, že ti jde- což předpokládám, nepůsobíš jako trotl- pouze o hudbu. No, kašlu na to, politiku u tak skvělé hudby odmítám vnímat a tak pár taky s tímhle svázaných, které mě moc baví.

 

 

 

 

 

 

...to objevování ti naprosto upřímně závidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi bylo 17, tak jsem byl z tohoto muzikálu totálně vedle! Tehdy jsem nechápal proč je malé kino u nás na vesnici plné k prasknutí uplně cizích lidí, kteří přijeli hodně zdaleka. A nechápal jsem ani proč většina z nich byla tak divně oblečená. Prostě tahle naše domácá varianta Jesus Christ Superstar se velice povedla a kdo z mladých to neznáte, tak vřele doporučuju.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demon_ Cleaner: ajaj, ojoj....Jsem náramně zvědav, kdy dostaneš nálepku nepěknou, ba přímo ošklivou :( . U těchle kapel z východu i odjinud se to sakra těžko vysvětluje, že ti jde- což předpokládám, nepůsobíš jako trotl- pouze o hudbu. No, kašlu na to, politiku u tak skvělé hudby odmítám vnímat a tak pár taky s tímhle svázaných, které mě moc baví.

 

...to objevování ti naprosto upřímně závidím.

Ukrajince už naposlouchaný mám. A jestli mi někdo začne nadávat, že poslouchám "NBSM"? Inu, ... není můj boj. Nejsem sluníčkovej PCMC tvor, ... ale zas nejsem magor, co chodí v rouše KKK(ale stejně nás ta tolerance v Evropě zničí). A abych nebyl OT, tak něco, co už je vážně lehce do extrému  :biggrin: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce do extrému ? :D To by mě teda zajímalo, co je podle tebe pořádnej extrém. Nattramn je jeden z největších pošuků v hudbě, o kterým jsem kdy slyšel a když mi SILENCER CD přišlo domů, čekal jsem hodně, ale ten jeho trip k sebeničení a katarzi mě naprosto odrovnal. Ad ta Ukrajina.. nojo, tyhle muzikanti to tak prostě mají, víc se k tomu radši nebudu vyjadřovat. A že tady http://www.mortemzine.net/show.php?id=3875 vyšel HODNĚ dobrej rozhovor s jednou ikonou norského black metalu, tak je nemožný sem následující nedat :) Enjoy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce do extrému ? :D To by mě teda zajímalo, co je podle tebe pořádnej extrém. Nattramn je jeden z největších pošuků v hudbě, o kterým jsem kdy slyšel a když mi SILENCER CD přišlo domů, čekal jsem hodně, ale ten jeho trip k sebeničení a katarzi mě naprosto odrovnal. Ad ta Ukrajina.. nojo, tyhle muzikanti to tak prostě mají, víc se k tomu radši nebudu vyjadřovat. A že tady http://www.mortemzine.net/show.php?id=3875 vyšel HODNĚ dobrej rozhovor s jednou ikonou norského black metalu, tak je nemožný sem následující nedat :) Enjoy.

 

 

Mě přijdou jako extrémy věci, co se nelíbí mě, ... Silencer se mi líbí, ale moc jiným lidem ne. Ono, ... nenašel jsem moc hudebních stylů, co by mi vadilo, ... snad až na dubstep, který mi přijde jako rozbitej modem. Moje tolerance k elektronice konči někde tady. 

http://www.youtube.com/watch?v=8gPfDeLkPJE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...