Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Čéče, hodně dobrý. Docela se divím, že je to  " těžký na poslech ", mě to teda baví jak sfiň. A vcelku bez překvápka, ten klučina se motá vokolo Sporto, Silver Rocket rec. lidí. Hodně osobní, hodně dobrý.

tezky ani ne tak hudebne, jako spis tou depresivni naladou, ktera hlavne na konci ty desky je podle me fakt heavy. Sporto jsem slysel parkrat a jak rychle me zacli bavit tak rychle i prestali. ale zajimava grupa. radsi kytarovky od Silver Rocket. a ty Angels Of Light si nejak ted nedovedu poradne vybavit, vim jen ze jsem to nekdy slysel. Swans jsou legenda co zeru, ale tohle si budu muset pustit znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Je docela prča, jak jsou Dälek uctívaný mezi tou osvícenější skupinou metlošů a kóristů. Aby ne, ten zvuk je temnej jak čertovo lejno, přesahy do industrialu jsou super a z vokálu na mě jde husí kůže. Turné s Isis, Tomahawk, Melvins a Godflesh mluví samy za sebe.

 

Démonskej čistič :) ...ono se ti to líbí? Chápu, že to máš svázaný s dětstvím, ale Chaozz ... podle mě ouplně vo ničem. 

Mám svoje slabší chvilky. Já si fakt na nějakou vyšší a ani stylově vyhraněnou bytost nehraju a navíc, ... Chaozz je pořád lepší, než půlka současnýho popíku. (což je asi, ... smutný). A něco muziky k tomu - kdo máte čas a jste z Prahy, tak 15. hrajou v Crossu.

http://www.youtube.com/watch?v=1iW-rCJTK18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...