Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Umbrtka :)

 

 

Zoltar: hele nechci bejt zlej, ale na tvůj názor na Sabatony se nikdo neptal. Možná sou primitivní, ale to je i spousta jiný muziky a stejně se to spoustě lidí líbí. Stejně tak by mě zajímalo, proč se každej rádobykritik naváží do Kabátů. V začátcích to byla uplně luxusní rocková kapela, že se z nich pak stali taťkové a ztratili ten typickej nádech textů byl asi logickej vývoj, ale i tak sou některý texty téměř geniální (Šaman kupříkladu).

 

Ani jedna z těch tvejch poté postlejch věcí mě nijak neoslovila, mohl bych bejt i o dost kritičtější, ale proč? Nemám důvod do tebe prudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že sú tu všelijaký fajnšmejkry, čo počúvajú na môj vkus dosť takú divokú hudbu. Samozrejme to je pre mňa, mne je jedno kto čo počúva, ale mám tu pre vás lahôdku a známu asi. Koľko vydržíte? :Smile_teethhappy:

 

toto absolutně nechápu, proč sem dáváš.... mám pocit, že na to je jiná kategorie... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je dobře, protože nutit to někoho poslouchat musí bejt dost tvrdá forma mučení :D no tak důležitý je ten názor hlavně mít že, holt tohle je forum kde se moc nenosí ho nějak vyjadřovat. jestli posloucháš tuhle hudbu, tak u mě nejsi primitiv. já to jen jako primitivní označil protože jsem v metalu zvyklej na něco jinýho. ve skutečnosti je mi uplně ukradený co kdo poslouchá. třeba moje mladá podle mě poslouchá hrozný ***** a stejně jí mám rád :) to samý si asi ona myslí o mě :D jen to zkrátka neberem tak vážně

 

Fajn, však nic proti tobě ani tvé hudbě. Věřím, že to tak nemyslíš, nebo že se to tu nehrotí, ale ne každý tě zná dost dlouho na to, aby věděl, jak to vlastně myslíš, zvlášť když to s oblibou peprně komentuješ :Smile_blinky: Nejsem nějakej ten estét, ale holt u některých témat je vhodné zvážit, kdy to použiješ :Smile_smile: To je přeneseně něco takovýho, jako kdyby se tvoje přítelkyně oblíkala do růžového barbie stylu(nebo cokoli jiného) a někdo tady do všeobecné debaty začal rozhlašovat, že takhle se můžou oblíkat jen veřejné pracovnice :Smile_Default: Asi by se ti to taky nelíbilo. A to je jen příklad.

chlapy nehádejte se a puste si tohle

....CO TO JE??? :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...