Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

trocha hutnějšího soundu. podle mě jedna z nejlepších kapel v death metalu. nejzajímavější na nich je, že hrajou víc jak dvacet let a nikdy neměli nějaký slabší období, vždycky nakopávali *****

 

po ěnjaký době jsem se vrátil k týhle industriální bandě. vždycky sem je hrozně žral. tenhle song zní trochu jinak než je u nich obvyklý, hlavně kvůli clean vokálu. ale protože mám rád kombinaci melodickýho vokálu a špinavýho zvuku kytar, tak sem dávám zrovna tohle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslouchám nový The Blood of Heroes. což je pro mě osobně jeden z největších hudebních zážitků roku. pochybuju že je tady někdo zná, tak vám jen řeknu, že se jedná o projekt Justina Karla Broadricka, jednoho z nejoriginálnějších a nejkultovnějších hudebníků poslední doby, kterej má na svědomí projekty jako Jesu, Godflesh, Ice, Techno Animal a další. každej z jeho projektů je žánrově odlišnej a velice osobitej. v The Blood of Heroes hrajou ale i další velký jména, jako např Bill Laswell

 

no hodil bych sem nějakou ukázku, ale ona ta nová deska ještě není ani na youtube, tak vám můžu akorát říct, že to zní opět skvěle

ale můžu vám sem dát jiný projekty Justina K Broadricka. není to hudba pro každýho, zvlášť asi ne pro lidi co poslouchaj "umělce" typu Sabaton :D jo a bez pořádnýho repra to nezní ani zpoloviny tak dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...