Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Když to tady vidím, jede někdo z vás chlapci teď do Trutnova? Obscene Extreme? :-)

 

 

Díkes, fakt ne :) Jednou, nikdy víc. Megatuna kreténů, mezi nima takový ty velevtipové s gumovejma ptákama, levogrindeři, se kterejma jsem měl málem bitku, když jsem oznámil, že rád jím maso a Čurby je blboun, když na OEF totok  není k dostání, debílek z nějaký holandský kapely masturbující při vystoupení na pódiu, kotel blbečků pod ním, co mu čuměli na péro, jak kdyby mu ho chtěli přelíznout... nemusím mít všechno, budu si svý hudební perverze a podivnosti zažívat dál sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle kapela bejvala dost k ničemu. No, za ty léta vyrostli fest, tohle kdyby uměli jazzoví onani, takové nálady a postupy, nehonit se za motejlama, zůstat částí celku a přece svobodný- asi by prodali nadvarle nebo šli hrát black metal jako tyhle belgický fešáci. 

 

 

Hahahááááá a tohle je z další LP " Albino de Congo " - tohle kdyby uměli bluesmani, prodaj celej šourek- úžasné !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zní to docela originálně, bejt to rychlejší tak to zní jak grindcore nebo crust, zvukově mi to trochu připomíná některý noisecore skupiny odsud http://total-noisecore.tumblr.com/ :-D s tím rozdílem že to od Talviho má aspoň nějakou hudební strukturu. každopádně se mi to líbí, až bude někdy nasraná nálada tak pustím, zatím to nechám v záložce :)

 

PS je dobře že někdo taky napíše jinam než do hospůdky u imigranta nebo do Wargayming sekce, krom toho tu poslední dobou chcíp pes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho Talvi, co to zase je  :-o

 

 

Dyk to píšu, náklep a prasárna :) Nemůžu si pomoct, čím jsem starší, tím víc mě podobný demo kapely a underground baví, ty vyleštěný pičovinky, co se vydávají za metal, případně extrém jsou mi k smíchu   :Smile-izmena:  :Smile_blinky:

 

zní to docela originálně, bejt to rychlejší tak to zní jak grindcore nebo crust, zvukově mi to trochu připomíná některý noisecore skupiny odsud http://total-noisecore.tumblr.com/ :-D s tím rozdílem že to od Talviho má aspoň nějakou hudební strukturu. každopádně se mi to líbí, až bude někdy nasraná nálada tak pustím, zatím to nechám v záložce :)

 

PS je dobře že někdo taky napíše jinam než do hospůdky u imigranta nebo do Wargayming sekce, krom toho tu poslední dobou chcíp pes

 

 

Děkuji pěkně za odkaz, něco podobnýho k noisecore mi hodně chybělo. Já poslední dobou hodně brousím tyhle vody http://rateyourmusic.com/list/necro666/fade_to_black__obscure__underground_black_metal_pushing_genre_boundaries_beyond_blackness/, i BONE AWL jsem našel tady.

 

Ad P. S. : nojo, jsou prázdniny. Ale i tak ti bohužel musím dát za pravdu, je to tady mrtvější, než by se mi líbilo, poslední dobou se tu akorát rafem a ukazujem, kdo má větší kouohoolah :( Ale co, já tenhle nedělní blbinec budu dělat dál, mě to baví, votravuju s tím i FB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...