Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Výtečné + absolutně epesní klip, tohle mám moc rád  :thumbsup:

myslíš Torche? :D to jsou borci, možná jsem to sem už dřív psal, ale viděl jsem je naživo kdysi v nějakým zaprděným klubu v praze a byl to jeden z nejlepších koncertů co pamatuju! fajn lidi už od pohledu, žádný takoví ti "zabiju tě pohledem", ale fajn usměvaví cápci, dobrej pocit jsem z toho koncertu měl

 

edit: aha, tys asi myslel ty Mastodony, tak to sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš Torche? :D to jsou borci, možná jsem to sem už dřív psal, ale viděl jsem je naživo kdysi v nějakým zaprděným klubu v praze a byl to jeden z nejlepších koncertů co pamatuju! fajn lidi už od pohledu, žádný takoví ti "zabiju tě pohledem", ale fajn usměvaví cápci, dobrej pocit jsem z toho koncertu měl

 

edit: aha, tys asi myslel ty Mastodony, tak to sorry

 

 

Ou nou, myslel jsem právě TORCHE :) Leviathana od MASTODON ale mám taky moc rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Obzvláště ošklivé, obzvlášťě vynikající. 

 

 

Cypher

 

Hm, tohle je opravdu dobre! Na me je to trochu moc.... ani nevim co je to na me moc..... temne(?), ale musim uznat ze v urcitem rozpolozeni je to parada. Prekvapive hodne art zalezitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cypher

 

Hm, tohle je opravdu dobre! Na me je to trochu moc.... ani nevim co je to na me moc..... temne(?), ale musim uznat ze v urcitem rozpolozeni je to parada. Prekvapive hodne art zalezitost.

 

 

No temný je to velmi, tohle žabožrouti umí. Ale jsem hodně překvapenej, zrovna u tebe bych podobnou reakci nečekal, dyk je to depresivní jako krava, kam se na SPEKTR hrabou Norové  :) P. S. : jestli " určitým " rozpoložením myslíš bejt tak zfetovanej, že monitoru říkáš " Bože " , pak to chápu, pánové podle mě musí sypké pochoutky křoupat jak vanilkové rohlíčky, jinak to snad ani není možný :D Jsem teda náramně zvědav, co povíš na EP " Mescalyne " . Mě k nim přivedlo a je to hodně šílený. 

 

 

 

 

 

Pardon, poslední track EP nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No temný je to velmi, tohle žabožrouti umí. Ale jsem hodně překvapenej, zrovna u tebe bych podobnou reakci nečekal, dyk je to depresivní jako krava, kam se na SPEKTR hrabou Norové  :) P. S. : jestli " určitým " rozpoložením myslíš bejt tak zfetovanej, že monitoru říkáš " Bože " , pak to chápu, pánové podle mě musí sypké pochoutky křoupat jak vanilkové rohlíčky, jinak to snad ani není možný :D Jsem teda náramně zvědav, co povíš na EP " Mescalyne " . Mě k nim přivedlo a je to hodně šílený. 

 

........

 

 

Pardon, poslední track EP nemůžu najít.

 

Spektr me moc nezaujal, to je az moc temny.

Ale ten Cypher je uplne neco jineho, je slyset ze si s tim dali opravdu hodne prace a ze to jsou asi umelci v pravem smyslu slova, ani bych se nedivil kdyby se venovali nejen hudbe.. Kupodivu mi to depresivni neprijde, asi to bude tim jak je to technicky zmaknuty - soustredim se na to a depka jen chodi kolem.

 

Spravne rozpolozeni - tim jsem nemyslel drogy ale proste naladu:)   //neberte drogy, je to svinstvo//

Nekdy na slozitou hudbu proste nemam a pustim radsi RHCHP treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spektr me moc nezaujal, to je az moc temny.

Ale ten Cypher je uplne neco jineho, je slyset ze si s tim dali opravdu hodne prace a ze to jsou asi umelci v pravem smyslu slova, ani bych se nedivil kdyby se venovali nejen hudbe.. Kupodivu mi to depresivni neprijde, asi to bude tim jak je to technicky zmaknuty - soustredim se na to a depka jen chodi kolem.

 

Spravne rozpolozeni - tim jsem nemyslel drogy ale proste naladu:)   //neberte drogy, je to svinstvo//

Nekdy na slozitou hudbu proste nemam a pustim radsi RHCHP treba.

 

 

Ale Gute, to je furt ta samá kapela, SPEKTR, EP " Mescaline " , LP " Cypher " :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

docela jízda :) mám rád tuhle skupinu, dost krátký tracky, ale narozdíl od průměrný fast-corový kapely se jim tam povede narvat i dost hutný pasáže. každopádně dost výživný na desku co trvá ani ne čtvrt hodiny

 

 

 

ale tyhle mám z hadrkoru stejnak nejradši, je to melodický docela dost, zároveň žádná sratchka, maj dobrýho bubeníka, a tak celkově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, Icelandic heathen bastards jsou můj moc oblíbený kravál :)

 

budou letos na Brutále, plus spousta dalších kapel co by stálo za to vidět. přemýšlím že tam letos zajdu jestli najdu prachy... překousnout ty davy pozérů a hnusný pivo a soustředit se jen na hudbu 

 

 

 

Brutal+Assault+XX+ba2015_poster_en.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...