Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Noty na neděli. Jsem zvyklej na ledacos, ale u většiny Wrestových kapel mám divnej a hodně tísnivej pocit. Je to jak fet, víte, že to není dobrý, ale přestat s tím nemůžete. Takže už tu lžičku zespodu ohřejvám a koukám po použitelný žíle. Zlatá dávka, co se dá opakovat :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Jsem zvyklej na ledacos, ale u většiny Wrestových kapel mám divnej a hodně tísnivej pocit. Je to jak fet, víte, že to není dobrý, ale přestat s tím nemůžete. Takže už tu lžičku zespodu ohřejvám a koukám po použitelný žíle. Zlatá dávka, co se dá opakovat :)

 

Hele to je docela dobry, minimalne je to dost invencni music, libi se mi to (ne ze bych to chtel slyset nejak casto....)  Je to hodne narocny posluchacsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je docela dobry, minimalne je to dost invencni music, libi se mi to (ne ze bych to chtel slyset nejak casto....)  Je to hodne narocny posluchacsky.

 

 

Áno, jsem náročný posluchač :D  :facepalmic:  No, jsem rád, že se ti to líbí. Prubni TWILIGHT, Wrest je fakt zajímavej muzikant, ten band je taková all- stars grupa, lidi z ISIS, KRIEG, NACHTMYSTIUM, MINSK, SONIC YOUTH a dalších kapel.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YSsqq9N7O-I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, jsem náročný posluchač :D  :facepalmic:  No, jsem rád, že se ti to líbí. Prubni TWILIGHT, Wrest je fakt zajímavej muzikant, ten band je taková all- stars grupa, lidi z ISIS, KRIEG, NACHTMYSTIUM, MINSK, SONIC YOUTH a dalších kapel.

 

Ten moderni zvuk se me vubec nebere, mam rad v hudbe dynamiku, neustaly prival hluku neni nic pro me. Jinak koukam kolik je tam tolik dobrych muzikantu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní záležitost z Itálie, tohle půjde domů i s trikem, páč Aeternitas Tenebrarum Musicae Fundamentum je .. já bych to označil za elitní vydavatelství v dobrým slova smyslu, každý vydání je po všech stránkách dotažený do maxima. Nechrlí kupy blbin, pečlivě si kapely vybírají a je to hodně vidět a slyšet. NOVA- i když se její dva členové skrývají za pseudonymy M . a F . - je podle mě 100 % projektem mých milovaných JANVS, koneckonců vyluštit v tom Malphase a Foga není zas takovej rébus. Velmi hodně je to slyšet i v hudbě a to je moc prima :) Báječná, prudká deska se skvělým fórkem na konec.

 

https://atmfsssdtp.bandcamp.com/music

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...