Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

já už to bohužel slyšel. dědkům asi došly prachy. hlavně tohle nejsou Pink Floyd z mýho pohledu, poslední jejich deska je Final Cut. co se na ně vy$ral Waters, tak se možná ještě jmenujou stejně ale neměli by, hudebně to začlo jít do háje taky.. poslední Endless river je snad ještě horší než Division Bell, což byla hodně velká slabota. bez nápadu, zvuk je komplet jinde, celý to zní jak nějakej roztahanej dementní pop rock, občas nějaký sólo, klávesy nebo back vokály, který jakože starý Flojdy připomínaj, ale je to prostě slabý. jestli to je bez zájmu médií jak píše Joe tak je to jedině dobře podle mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další hudba do auta a relax.

 

FIVE FINGER DEATH PUNCH

 

 

 

 

a uplně z jiného konce ten zvuk, co vám sedí v hlavě a vy si říkáte, že se musíte podívat na Pulp Fiction, i když víte, že odtud to prostě sakra není :D

 

Jen "Hellcat" Blackwood nad Prawls

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bp2UHWuf7UY

 

A skočíme zase uplně jinam :D Vzhůru do Portugalska

 

MOONSPELL

 

https://www.youtube.com/watch?v=fKYG6FdWDdE

 

https://www.youtube.com/watch?v=7bd771G7sYs

 

A ať si každý políbí zadel, ale pustím si klidně i tohle :D

 

ORTEL

 

 

 

PS : A musím říct, že jsem opravdu překvapen tím, že stačí, aby tuhle písničku zpívali od Ortelu bez změny textu a stejně se najdou lidi, co tu písničku hned házejí do pytle rasismus. Krásný to song z pohádek :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Same, to bych už mohl zpívat i já, když může ten moula od ORTEL.. co na tomhle kdo má, dyk je to s.h.i.t.  totalus, první, druhá, první, druhá..... ORLÍK ( a ty zmiňuju jen kvůli kontroverzi, která okolo nich panovala podobně jako okolo tohohle.... bandu) byla hodně jednoduchá hudba, ale proti těmhle zpocenejm, knedlik žvejkajícím pytlíkům to byla filharmonie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už to bohužel slyšel. dědkům asi došly prachy. hlavně tohle nejsou Pink Floyd z mýho pohledu, poslední jejich deska je Final Cut. co se na ně vy$ral Waters, tak se možná ještě jmenujou stejně ale neměli by, hudebně to začlo jít do háje taky.. poslední Endless river je snad ještě horší než Division Bell, což byla hodně velká slabota. bez nápadu, zvuk je komplet jinde, celý to zní jak nějakej roztahanej dementní pop rock, občas nějaký sólo, klávesy nebo back vokály, který jakože starý Flojdy připomínaj, ale je to prostě slabý. jestli to je bez zájmu médií jak píše Joe tak je to jedině dobře podle mě

 

No, ono je to celé Gilmourovina. Ten je posledních pár let takový nějaký uťáplý. Je to hodně podobné jeho sólovému albu On An Island. Hodně je tam cítit, jak do toho chtěl Gilmour nacpat co nejvíc věcí co nahrál Wright ještě před osudným infarktem do šuplíku. Na druhý poslech už mi to zní docela dobře. Je to takové relaxační album, lehnout si na záda, zapomenout na Pink Floyd z doby před rokem 1984, zavřít oči a spát, a spát.....

 

P.S. Ono nejde vůbec srovnávat Pink Floyd s Watersem a Pink Floyd bez Waterse. Není to horší, je to jiné, tedy alespoň pro mě.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Same, to bych už mohl zpívat i já, když může ten moula od ORTEL.. co na tomhle kdo má, dyk je to s.h.i.t.  totalus, první, druhá, první, druhá..... ORLÍK ( a ty zmiňuju jen kvůli kontroverzi, která okolo nich panovala podobně jako okolo tohohle.... bandu) byla hodně jednoduchá hudba, ale proti těmhle zpocenejm, knedlik žvejkajícím pytlíkům to byla filharmonie. 

Tak nám něco zapěj :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě teď pořád dokola točím posledního Cohena... První dvě písně naprosto hvězdné, pak už rozpoznáte opakující se motivy ("posunuté" refrény ženských hlasů), ale i tak poslouchatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě teď pořád dokola točím posledního Cohena... První dvě písně naprosto hvězdné, pak už rozpoznáte opakující se motivy ("posunuté" refrény ženských hlasů), ale i tak poslouchatelné.

 

Když už jsem u této famózní postavy hudebního světa posledních padesáti let, tak nemůžu pominout jednu skladbu. Za posledních pět let se asi tak dvě stě hvězd a hvězdiček pokusilo nebo dokonale zprznilo jednu z nejgeniálnějších písní všech dob. Jenomže, originál je jen jeden a je nejlepší, ať se snaží Alexandra Burke nebo Susan Boyle jak chce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...