Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Hm, sorry, nic, ani hudba, ani klip. Nevzalo mě to přes koule.Neviděl jsem v tom šílenství, o kterým to asi mělo být. 

 

Tady je ho víc než dost.

 

......

No tyvole, jsem v soku. Tohle teda nemuzu. To jsem si myslel ze snesu celkem dost, nesnesu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyvole, jsem v soku. Tohle teda nemuzu. To jsem si myslel ze snesu celkem dost, nesnesu.

Nojo, Nattramn je hodně zvláštní osoba, drogy, psychika v hajzlu a black metal, to je mixtura. Ty obrázky jsou ve spojení s textem opravdu hnusný a depresivní, ale jako vyjádření duševního stavu výstižný. Níž máš ke skladbě text. 

 

Vast souls

And inhumans,

Bitten by infected jaws

 

Abandoned minds

And corpses

Lurking with moulded eyes

Lacerated bodies

Without mourners

Nodding in gallows

 

Crushed skulls

Tasting the Fur

Of dying cats

 

Needles, injecting pain

Flammable skin

And deadly thirst

Beyond mind

Is sleep to be found

Leap, leap, leap, leap

From life,

Leave yourself,

Die with me

 

 

Obří duše

A nelidé

Pokousán infikovanými čelistmi

 

Opuštěné mysli

A těla

Číhají se slisovanýma očima

Rozsápané těla

Bez truchlících

Houpají se na šibenici

 

Rozbité lebky

Ochutnání srsti

umírajících koček

 

Jehly vpichující bolest

hořlavá kůže

a smrtící žízeň

Mimo mysl

je k nalezení spánek

Skoč, skoč, skoč, skoč

ze života,

Opusť své tělo

Umři se mnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si dneska pustil poslední desku od Monster Magnet (kterou jsem si sehnal bůhvíproč až teď) a chytlo mě to na první poslech, z 99% skupin se po letech stanou vyčpělí dědci co jen žijou ze svýho jména, ale tohle má furt koule, i když je to teda klidnější a řek bych že i míň prohulený než ty jejich starý desky, tak je to furt rokenroul jak prase. pusťte si to taky :P radši než nějaký psychicky pošahaný morbidní cosi. ten text je jak kdyby moc četl Poea nebo Kinga a dovedl to do extrému no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si dneska pustil poslední desku od Monster Magnet (kterou jsem si sehnal bůhvíproč až teď) a chytlo mě to na první poslech, z 99% skupin se po letech stanou vyčpělí dědci co jen žijou ze svýho jména, ale tohle má furt koule, i když je to teda klidnější a řek bych že i míň prohulený než ty jejich starý desky, tak je to furt rokenroul jak prase. pusťte si to taky :P radši než nějaký psychicky pošahaný morbidní cosi. ten text je jak kdyby moc četl Poea nebo Kinga a dovedl to do extrému no

Když mě to čoveče zajímá. Nebudu si hrát na to, že by mě to hudebně nějak bavilo, spousta těch suicide kapel je hudebně k smíchu, ale zrovna SILENCER nejsou " zlí " , hahaha, to je zvláštní... Je těžce psychicky nemocnej a je to asi dědičný, jeho bratr tuším zaútočil na někoho sekyrou a zabil se. Zajímá mě hudební vyjádření takových lidí. Ale aby mi z toho nejeblo, dávám si i jiné hlasy do hlavy a zrovna na tenhle jsi navedl ty, za což velmi dík, páč jsem si tu kapelu zamiloval.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xOhFLP-Z_HA&list=RDHCYhrwKG6G-9g 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Talvi, rádo se stalo, A Whisper in the Noise jsem jednu dobu měl hodně rád, pak se mi trochu oposlouchali. mám z nich pocit že některý věci jsou geniální a další, třeba i na stejný desce, jsou tak trochu vata. ale je fakt že dokážou vybudovat dost osobitou atmosféru, i v tom post-rocku, kde postupem času začlo znít všechno stejně, se jim nikdo v tomhle moc nepřiblížil. i když je otázka jestli se do toho žánru dají vůbec ještě řadit. Dry Land byla od nich deska co neměla hluchý místa

 

 

já ti zase musím poděkovat za Crippled Black Phoenix, co jsi sem postoval nedávno, dřív už jsem je trochu znal, ale nikdy jsem si je neposlechl "pořádně", až teď po tom co jsem si přehrál ten song od tebe. jsou dost zajímaví a řekl bych že i nedoceněný, když si tak pročítám ty kritiky po netu. ani nevím proč to vlastně čtu

 

 

.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši aj možná děvčata, solidní průšvih. Jen z čiré zvědavosti jsem si stáhl pár věcí od Jiřího Pavlici a co čert nechtěl...bedny nestíhají :-( takže přeci budu muset investovat do nových...jediný uklidnění je, že sluchátka to dávají.

Ciwe a nevim jestli jsem to sem plácnul, ale od včera tu mám limitku Dissolving Of Prodigy triko a vinyl


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helmet maj sice všechno na jedno brdo, stačí znát jeden song a jak kdyby člověk znal jejich diskografii, ale na živo bych na ně zašel. a 450 dobrá cena

Vsak se tomu jejich stylu rika "minimal HC".:) Rekl bych ze tam hrajou za cestak....prej maji koncertni snuru k vyroci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páteček   :-)

 

Side project Ala Jourgensena. Vedle novoromatických Ministry (1985) rozjíždí Jourgensen (Ministry) a Luc Van Acker (My Life With Thrill Kill Kult) drsnější projekt na industriálních kořenech ale s kytarami a živým bubeníkem. Tento počin předznamenal pozdější vývoj Ministry k syrovému rockovému soundu. 

http://www.discogs.com/artist/21350-Revolting-*****

 

 

r3048711110234590.jpg

 

 

 

http://youtu.be/Z6zqYSezqwo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...