Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Westhope a Aikonek.Siegfriedova linie.Oni T95 a já Tigra.Myslel sem,že půjdu na ránu a shodou neuvěřitelné kliky,zvláštních náhod,postavení hvězd jsme to dali.Nakonec jsme zbyli na každé straně 2x arty a na naší já s tigrem proti T29.Začal jsem capovat a přitom si to rozdal s artynama a tou T29(naštěstí byla na ránu).3 zlaťáky co vozím pro kritické chvíle se odrazili od Aikonka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a já zase hrál četu se Švejkem a Dawekillerem a i když jsme byli 3 a všechny naše 4 bitvy byly s vysokou šancí na výhru, tak jsme to projeli uplně děsně. Dawe totiž chtěl hrát tier 8 a to prostě proti desítkám nic neovlivníte a ani devítky nejsou o moc lepší soupeři. XVM vám sice vypočítá, že máte šanci na výhru 85% ale jaksi nepočítá s tím, že když jsou tři nejlepší hráči někde uprostřed sestavy a další dva na artynách, tak že to asi není zrovna ideální sestava pro rozhodnutí výsledku. Top tanky vychcípaly hned po startu, jak je dobrým zvykem a pak už to bylo jenom otázkou času, kdy nás ozobe artyna a nebo někdo jiný ze všech stran. Švejk se ****** a šel hrát prcky a já si počkám na večerní rotu, kde vytáhnu desítky a nebudu zbytečně plýtvat časem a kredity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já potkal 2x kanára, jednou měl bachata a já též a vysypal jsem do něj celej zásobník :Smile_trollface-3: a v druhé bitvě jsem ho smahnul se svojí E-50 když měl artynu a napsal cituji: "To byl tvůj poslední výstřel" :facepalmic::Smile-playing: celkem mě to pobavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu si to s T-50-2 a koukám, že máme nejenom šanci 35% ale ještě totálně vylamenou špičku týmu. Artyn jaxraček a pouštní mapa. Tak to valím rovnou na jejich artyny. nasvítím celou jednu stranu a dorazím až k artynám. Naše hyeny ani nevystřelily a za chvilku je to 2:15 nebo tak nějak a já koukám, že tam je naproti Bobby6killer. Napsal jsem mu, že to musela být děsná zábava. Asi si ani nevystřelil ale neodpovídal. Možná to ani neviděl protože takové bitvy člověk, který to hraje trošku na úrovni většinou ani nesleduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou potkal Kanára. Myslím, že šlo o útok na Erlenbergu. Byl v enemy týmu. Od první chvíle nadával všem. No, prohráli to stylově...

Pak jsem párkrát jel s MadSnakem, taky jsem měl proti sobě švejka s hanoujou (dostali naklepáno - ale od svého týmu, který je totálně vyšplouchl)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou potkal Kanára. Myslím, že šlo o útok na Erlenbergu. Byl v enemy týmu. Od první chvíle nadával všem. No, prohráli to stylově...

Pak jsem párkrát jel s MadSnakem, taky jsem měl proti sobě švejka s hanoujou (dostali naklepáno - ale od svého týmu, který je totálně vyšplouchl)...

Když všem nadávám, tak je to vždy prohra. Přece nejsem idiot abych nadával nějakému skillerovi? A jak ty víš, že jsem jim nadával, když to píšu svému týmu, he? :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer mapa DragonRidge som stetol v enemy teamu GolasCZ(M103) ja som sa mu pozdravil ale on asi to nevidel,napokon som ho dorazil v JagdTigrovy :Smile_Default:

 

Vím, že jsem tě potkal za poslední dobu minimálně 2x a pokaždé jsem zdravil, ale je možné, že jsem to poslal jen svýmu týmu :) na tu bitvu si nepamatuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, Kanára viděj ve hře převážně v artyně :Smile_Default:

Než něco plácneš, tak se koukni na staty, ty srandisto! :Smile_blinky: Měl kliku protože tu Batartynu beru jen do roty než vyhrajeme a nebo, když nikdo zrovna artynu nechce vzít. Na publicu se s tím nedá hrát protože to pak nejdeš pod 3 artyny na tým ale spíš pod 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...