Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Chat většinou sleduji určitě jsi to poslal i enemákům jakožto mě? :Smile_veryhappy: ale pamatuji si to,měli jsme blbou stranu je se vydrapal na ten kopecek a najednou na basce skouti,jediny co jsem za celou bitvu udelal byla palba po pantherovi a VKDB co byly na stredu..pak najednou sem byl ze vsech stran obklicen a sundala me jgpz4 zezadu :Smile_veryhappy: tak sry jinak bych se ozval ale včera to s dickem stalo za prd :Smile_Default:

 

... jasný... vpoho 8) ... a posílal sem to do chatu všem, neboj 8) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

O víkendu jsme s Pepemikulou v četě potkali v našem týmu Paramela, zdravili jsme na začátku.

Měl Typ 59, Pepe KV-4 a já T34, mapa Step, horní základna. S našimi HT jsme jsme jeli do skal, našel jsem si prima flek, kde jsem měl schovaný spodek svého tanku a koukala jen věž, a viděl jsem z obou na skály, kde se kryl nepřítel, dobře jsem si zastřílel. Stříleli na mne, já se ani nekryl, dělal návnadu, ale věž dingala bezvadně.

 

Měl jsem štěstí, že si mne nevybrala artyna (nebo na mne nemohla), Pepeho usmažila, dal jsem 3 killy, včetně IS-8, poškodil pár dalších, kdo se tam motali.

Paramel jel s druhou skupinou na druhé straně mapy, kolem té strže, atakovali jejich bázi.

 

Pěkná hra, vítězství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ta od Svejka vcera zabolela, nejlepsi bylo ze sem cumel jak puk na replay, kdyz jsem koukal jak jsi me to vlastne hitnul. Ta strela se normalne odrazila od svrchniho pancire a sklouzla presne nekam pod vez a tam se zaryla. Ale ten revandz na Hanouju stal za to :Smile_veryhappy:

 

Ale byla to včera pěkná bitka. Alespoň že jsme jako CW "nováčci" neodešli s 0:15 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...