Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

BETA

zde

V bitvě se snad vše chová, jako před patchem, změny jsou ale v garáži. Několik věcí jsem nestihl zprovoznit, takže to prostě nejede. Ani pobitevní staty, ani víceřadá garáž (s něčím se to mlátí). Teď na to vůbec není čas, takže nevím, kdy bude něco lepšího. Tohle je taková nouzovka, aby se to dalo hrát jako dřív, akorát ta garáž trpí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku skvělý,BETA verze je momentálně dostačující a vše funguje perfektně.

Víceřadá garáž mě taktéž nefunguje(zkoušel jsem stahovat ze třech jiných zdrojů).

Načítání do hry,kompletní popisy v garáži a příkazy v bitvě(F2,F3,F4....) jsou  pouze v anglickém jazyce,ale na styl hraní to nemá vliv  :wink:.

Takže děkujeme a až budeš mít více času,tak se těším na Full verzi :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěla by jsem se zeptat, jestli budeš mít nový balíček na aktualizaci 0.9.3

BETA

zde

V bitvě se snad vše chová, jako před patchem, změny jsou ale v garáži. Několik věcí jsem nestihl zprovoznit, takže to prostě nejede. Ani pobitevní staty, ani víceřadá garáž (s něčím se to mlátí). Teď na to vůbec není čas, takže nevím, kdy bude něco lepšího. Tohle je taková nouzovka, aby se to dalo hrát jako dřív, akorát ta garáž trpí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...