Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Kanáre ty ptáku starej  :wink: , už konečně pochop, že mechanika  WT se chová velice podobně jako WOT , jen trošku v jiném kabátě. Já osobně jsem WT přestal hrát, protože jsem nedokázal pochopit i přes pečlivé studium mechaniku zásahů a poškození ve WT.  Kluci sice tvrdili, že ve WT RNG není, ale pokud se to chová jako RNG , je celkem jedno jak se to jmenuje :). Za mě má Gajin super letadla, ale tanky má horší a neví si s tím rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre ty ptáku starej  :wink: , už konečně pochop, že mechanika  WT se chová velice podobně jako WOT , jen trošku v jiném kabátě. Já osobně jsem WT přestal hrát, protože jsem nedokázal pochopit i přes pečlivé studium mechaniku zásahů a poškození ve WT.  Kluci sice tvrdili, že ve WT RNG není, ale pokud se to chová jako RNG , je celkem jedno jak se to jmenuje :). Za mě má Gajin super letadla, ale tanky má horší a neví si s tím rady.

takže jenom tvé pocity a dojmy... a že si neví rady to si vzal kde? Jsi v kontaktu s vývojářema? Máš tajné info a nebo zas jenom pocit ;-) Nevydávejte své pocity za právoplatná resumé... mě přijdou tanky WT lepší už jen proto, že je to blíže k realitě a nepůsobí to jako Star wars...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micko, já mám pocit, že každý tu hrajeme jinou hru. Někdo z nás je v milosti a někdo v nemilosti. Já si dávám pauzu, chřipka a nová kniha jí ještě asi prodlouží. Nicméně pak se ti ozvu a dáme rotu? Můžeme u toho poplkat co a jak se nám líbí/nelíbí.

Nebo ti klidně půjčím účet.

Jo na okraj- jak je velkej rozdíl mezi Steam a normální verzí hry? Protože kámoš jel na mém účtu a expertní posádky u něj nebyly expertní. Nebo se to ukládá pouze v mém pc? Což je asi blbost neboť po např. reinstalu Win bych v tom měl binec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud má někdo takovej pocit, tak si může rozjet téma na ofiku (to je na Kanára) podpořit nějakým materiálem a rozjet na to diskuzi, nevím proč to pořád cpe tady... kde je to mmj úplně k ničemu a i na ofiku jsou brečící hráči, normální atd. a určitě by se člověk k něčemu dobral. Já to vidím naprosto odlišně a jinak a spíše u letadel mi občas nejde na rozum... kolik toho vydrží... jasně... třeba to sypu prostě někam do dřeva, ale i tak... 20mm o nějaké rychlosti musí překližku trochu rozštípat... co se týká tanků tak tam opravdu problém nevidím... a můžu sem nahodit video kde dám během minuty 4 tanky na ránu ptž jsou bokem a nebo je dám i čelně apod. ale k čemu by to bylo... Kanár si v podobných prasečinkách prostě libuje a to už dokázal několikrát... pořád něco zpochybňovat... vždyť už tady otrávil svým jednáním tolik lidí, že už fakt na něj nemá cenu reagovat... je to marný boj... takže se budou bavit jen plačící hráči mezi sebou, jak je hra na lejno a budou si lechtat ega... jak mají pravdu samozřejmě... a u téhle hry než u jakékoli jiné pramení fámy a další věci z nevědomosti o tom jak funguje hra... proto tam Gaijin ****** ty pohledy kde jsou moduly, kde je posádka, jakou sílu má armor pod jakým úhlem atd. jenom prostě z podstaty věci to někteří prostě přehlížejí... u mě hra funguje z 95% dobře... a jestli se mi něco nepozdává jednou za 15 bitev tak to vem čert... třeba včera mě dal kill takovej, že rána padla za můj tank cca 7 metrů, ale v animaci se ukázal průstřel tanku= chujovina a blbost... ale jednou za 100 nebo kolik bitek... kdyby to bylo každou bitvu, tak to nehraju ani z povinosti... 

 

S tím steamem nevím, podle mě by žádný být neměl, ale raději bych otázku směřoval na ofiko

 

S tou četou počítám... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jenom tvé pocity a dojmy... a že si neví rady to si vzal kde? Jsi v kontaktu s vývojářema? Máš tajné info a nebo zas jenom pocit ;-) Nevydávejte své pocity za právoplatná resumé... mě přijdou tanky WT lepší už jen proto, že je to blíže k realitě a nepůsobí to jako Star wars...

nač ten agresivní tón? :) Tanky jsem ve WT vyzkoušel a nesedí mi, důvod jsem napsal vyzkoušel jsem letadla od WG i Gajinu a ty má zase Gajin podstatně lepší a na to že si s tím neví rady  :) , neustále změny BR  a strojů jak na běžícím pásu , hmm aha to je vlastně úprava hratelnosti :))))) , kde já to jen kdysi četl :) . Tady jsem psal za sebe a můj osobní názor, co si myslí vývojáři mi je celkem jedno, stejně bude rozhodovat ekonomický úsek. Právoplatné resumé , co to je za koninu? Copak je tohle forum tiskových mluvčí WG a Gajinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono moc hru z pár bitev nepoznáš a co bylo před půl rokem už dnes zase vypadá jinak. Změny jsou potřeba a Gaijin se je nebojí dělat i když třeba pár hráčů odejde... co je špatného na změnách? úprava čehokoli směr k reálu, přidání munice, změna BR když se stroj ukáže být slabší nebo silnější to je jako špatně? :-))) to snad ne... je to beta a tanky ve WT běží rok... 365 dnů. Mě změny nevadí... ne nejsi tiskový mluvčí a tak je to jen tvůj názor. Neví si rady a zkouší různé věci, změna je život... hlavně se toho nebojí a hra se vyvýjí dál a dál... chápu že pro někoho kdo nemá nějakou tu trpělivost a který není ve hře od začátku to může připadat málo a i já bych raději měl hned všechno hned a teď... kdyby to šlo. :yes: ale jsem realista...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho Micky :) , já WT hrál už v uzavřené betě, ale prostě mi nějak nesedí jako hráči, své zastánce si určitě najde , možná tomu dám za nějaký rok ještě šanci, nejvíce mi na tom vadila asi ta nejistota zásahu , když jednu hru peru tanky na oneshot pod věž a druhou hru je solím na stejné místo a ne a ne je zabít. Ten můj první topic byl jen takové rýpnutí do starého přítele Kanára, který se furt nečemu diví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o víkendu pořízena T-44 a je to šikovné medko, i když jsou bitvy kdy se absolutně nezadaří ale ty komenzují bitvy kdy si to fakt užívám, ono totiž potřebuje podporu, samotnej člověk vyřadí dva, ale třetí Vás dostane, kdežto když HT tanky pomalu doplnují je to super. A přízen ten 4 kovej Sherman a je s  ním dobrý, hodně svižně jede i v základu, dělo dsponuje konečně i podkaliberní municí a tady je br 5.7 jako má Tiger v pořádku, v dobrých rukou je pro něj docela soupeř.Nu uvidíme, nyní jdu na Peršana....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Gaijin protože kdyby se chovali férově, tak by byla cena jednotná.

 

Kolik je vzdálenost jednoho pole na mapě a nebo to není konstanta?

 

Podařilo se mi načapat Panthera a dělat mu díry do zadku explozivní municí na pár metrů. Tady je záznam a jsem zvědavý, jak se vám to bude líbit :laugh: . Prostě komedie.

 http://uloz.to/xy7Vxfye/srandapanther-wrpl

 

Tak jsem na to kouk, a tohle je ve hře co se týče střílení do zadku normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to kouk, a tohle je ve hře co se týče střílení do zadku normální.

Jo, to jistě je ale je to komedie, hovadina, blbost a mají si to strčit do arkády a neotravovat mě s tím v simulátoru. Po takovém zásahu to má být konečná. Pokud to bude třeba pod úhlem a nebo na větší vzdálenost, tak prosím, to beru ale na pár metrů a kolmo do zadku, to je pak komedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle rozhodně souhlasím s kanárem, od toho máme tři módy a ty by měly bejt odstupňovaný podle reality. v současnoti se ale AB, RB a SB v tankách liší hlavně jen tím, jakej tam je HUD

když ti sundají pás, jsi statickej, když ti rozbijou dělo, nestřílíš. SB by kvůli tomu nemuseli rušit... kdyby to někoho nebavilo, mohl by jít hrát RB. stejně SB je tak mrtvej mód, že tohle by mu určitě nemohlo moc uškodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netahám do toho realitu ale chtěl bych to mít vyvážené a spolehlivé a ne aby z toho byla loterie made in WoT. Stále se něco předělává, to chápu ale na tyhle věci se asi nešáhlo už hodně dlouho. Realita je jen pojem vhodný pro nějaký trenažér ale nikoliv pro hru. Nebo takový MS Flight Simulátor může být realistický maximálně protože se tam létá jen pro radost z létání a je jedno na čem ale jak zkoušeli udělat MS FS s bojem, tak to dopadlo blbě protože ty rozdíly mezi letadly jsou tak velké, že každý hrál jen jedno éro nebo dvě a zbytek byl zbytečný. Například ten sluneční svit je u letadel důležitý a dá se v boji využívat stejně, jako to bylo v reálu. Jenže u tanků to stejné totálně nabourá hratelnost. Tank nemá šanci využít světlo v zádech, když mu svítí do xichtu. Na to je příliš pomalý a tak skoro každá bitva končí výhrou té strany, která má slunce v zádech a to zrovna na zábavě nepřidá. Prostě realita je v bojové hře poněkud špatný pojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle rozhodně souhlasím s kanárem, od toho máme tři módy a ty by měly bejt odstupňovaný podle reality. v současnoti se ale AB, RB a SB v tankách liší hlavně jen tím, jakej tam je HUD

když ti sundají pás, jsi statickej, když ti rozbijou dělo, nestřílíš. SB by kvůli tomu nemuseli rušit... kdyby to někoho nebavilo, mohl by jít hrát RB. stejně SB je tak mrtvej mód, že tohle by mu určitě nemohlo moc uškodit

 

Promiň Zoltare, ale ty SB tanky nehraješ, tak prosím... a rozhodně to není mrtvý mód.

 

 

 

Netahám do toho realitu ale chtěl bych to mít vyvážené a spolehlivé a ne aby z toho byla loterie made in WoT. Stále se něco předělává, to chápu ale na tyhle věci se asi nešáhlo už hodně dlouho. Realita je jen pojem vhodný pro nějaký trenažér ale nikoliv pro hru. Nebo takový MS Flight Simulátor může být realistický maximálně protože se tam létá jen pro radost z létání a je jedno na čem ale jak zkoušeli udělat MS FS s bojem, tak to dopadlo blbě protože ty rozdíly mezi letadly jsou tak velké, že každý hrál jen jedno éro nebo dvě a zbytek byl zbytečný. Například ten sluneční svit je u letadel důležitý a dá se v boji využívat stejně, jako to bylo v reálu. Jenže u tanků to stejné totálně nabourá hratelnost. Tank nemá šanci využít světlo v zádech, když mu svítí do xichtu. Na to je příliš pomalý a tak skoro každá bitva končí výhrou té strany, která má slunce v zádech a to zrovna na zábavě nepřidá. Prostě realita je v bojové hře poněkud špatný pojem.

 

Vždyť to je vyvážený, u všech tanků pokud mají hasičák tak musíš dát tři rány do zadku abys je zničil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň Zoltare, ale ty SB tanky nehraješ, tak prosím... a rozhodně to není mrtvý mód.

neříkám že je hraju denně, ale vím o čem ten mod je a v čem se líší realistic a simulátor v tankách, je tam jenom jinak posazenej pohled a HUD

což je taky důvod, proč nemám důvod vyměnit realistic za simulator.. ty mody jsou v podstatě stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň Zoltare, ale ty SB tanky nehraješ, tak prosím... a rozhodně to není mrtvý mód.

 

 

 

 

Vždyť to je vyvážený, u všech tanků pokud mají hasičák tak musíš dát tři rány do zadku abys je zničil.

Ale ne na 10 metrů. To by prostě mělo být jedna a dost! Klidně tam může stát a třeba i střílet ale musím mít jistotu, že už se nepohne a to bohužel nemám. Těch podivností je ve hře víc. Například podle tabulkových hodnot pancířů se to chová málokdy. Jak může prostřelit Tiger bok Shermana na 300m pod úhlem cca 15 až 20 stupňů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neříkám že je hraju denně, ale vím o čem ten mod je a v čem se líší realistic a simulátor v tankách, je tam jenom jinak posazenej pohled a HUD

což je taky důvod, proč nemám důvod vyměnit realistic za simulator.. ty mody jsou v podstatě stejný

Tak tos asi zapoměl na označení tanků protože právě proto já nehraju ty první dva módy. Každý ví kde kdo je a to je pro mě oničem zábava, když se nemůžu schovat jinak, než jako ve WoT, že sice o mě každý ví ale jsem za šutrákem :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neříkám že je hraju denně, ale vím o čem ten mod je a v čem se líší realistic a simulátor v tankách, je tam jenom jinak posazenej pohled a HUD

což je taky důvod, proč nemám důvod vyměnit realistic za simulator.. ty mody jsou v podstatě stejný

 

Ale i ten jinak posazený pohled a HUD celkem mění hratelnost, přeci jen je rozdíl jestli ti nad nepřítelem svítí nápis takže hned víš kde je, a nebo ti jen svítí na minimapě a ty ho stejně musíš najít.

 

Ale ne na 10 metrů. To by prostě mělo být jedna a dost! Klidně tam může stát a třeba i střílet ale musím mít jistotu, že už se nepohne a to bohužel nemám. Těch podivností je ve hře víc. Například podle tabulkových hodnot pancířů se to chová málokdy. Jak může prostřelit Tiger bok Shermana na 300m pod úhlem cca 15 až 20 stupňů?

 

Jak nemáš jistotu, vždyť ve většině případů po zásahu motor zčerná a oprava motoru zabere ve hře nejvíc času.

 

A v bitvě kde sejmeš 6 nepřátel, si stěžovat na to že si musel napáli několik střel do motoru panthera mi přijde :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i ten jinak posazený pohled a HUD celkem mění hratelnost, přeci jen je rozdíl jestli ti nad nepřítelem svítí nápis takže hned víš kde je, a nebo ti jen svítí na minimapě a ty ho stejně musíš najít.

to je pravda, rozhodně se tím změní hratelnost a hra je celkově obtížnější. což určitě může bejt pro někoho plus, když někdo očekává od hry výzvu.

 

třeba ty nový eventy jako "kronika 2.SV" ti odstraní HUD ještě víc (aspoň podle toho co vím), jinak v rámci realismu (pro mě hlavně výdrž tanku a posádek a s tím související účinnost munice) se tam proti RB nic nemění (opět aspoň podle toho co vím)

 

ano, je to jiný, ale ne v těch aspektech, který bych od simulátoru očekával, sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přece nejde o to, kolik mám v bitvě killů, to jsem měl ve WoT klidně i 12 a nebo snad i 13, už nevím ( 11 jich bylo určitě ) a právě proto se mi to nelíbilo. Jde o to, že některé věci jsou příliš na jednu stranu a jiné zase na druhou a hlavně, chtěl bych se v simulátoru především spoléhat na tu fyziku a ta bohužel pokulhává nejvíc. Pravděpodobně díky nějakému druhu RNG a tahle věc, ta mě straší v klidném spánku. RNG, RNG, RNG......nechci tohle v žádné hře kterou bych chtěl mít rád. Na to mám Člověče nezlob se a nebo nějakou deskovou hru :thumbsup: .A nasírat se můžu u televizních novin :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...