Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Dovoluji si upozornit vážené pány blátoplazy na obrázky ,,Šemíka " v Novinkách ,a docela hezké povídání o Tigrovi tamtéž.

 

Zároveň si dovolím položit laickou otázku,co expíte u posádky tanků nejdřív ? Sice je nejezdím ale u jedné německé posádky letounu se mi hromadí body zkušeností a není je kam dávat.Tak jsem si řekl že je budu prát do tankové posádky kdyby náhodou někdy.No a kdyby to ,,náhodou někdy" přišlo náhodou dřív než bude vše na full (vzhledem k potřebnému času a potřebnému množství se to nedá vyloučit ) tak kam je přerozdělit nejdřív,kde jsou nejužitečnější ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude stejný jak u letadel. Nejdřív jsem to rval všudykam jen když je to levný, aby mohly být expertní i vyšší tiery, Pak přebíjení a opravy. A Životy posádky. Nevěděl jsem jak s dohledem, jestli stačí velitel, nebo jestli má cenu to rvát i třeba řidiči.., Některý tanky ale velitele nemají, takže vidět by měli asi i další členové posádky.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovoluji si upozornit vážené pány blátoplazy na obrázky ,,Šemíka " v Novinkách ,a docela hezké povídání o Tigrovi tamtéž.

 

Zároveň si dovolím položit laickou otázku,co expíte u posádky tanků nejdřív ? Sice je nejezdíl ale u jedné německé posádky letounu se mi hromadí body zkušeností a není je kam dávat.Tak jsem si řekl že je budu prát do tankové posádky kdyby náhodou někdy.No a kdyby to ,,náhodou někdy" přišlo náhodou dřív než bude vše na full (vzhledem k potřebnému času a potřebnému množství se to nedá vyloučit ) tak kam je přerozdělit nejdřív,kde jsou nejužitečnější ?

U Nabijača,nabijanie,U strelca tie posledne 2 zlepšuje to presnosť resp nieje taky rozptyl,potom u všetkych vydrž a opravu,u velitla ešte dohlad  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to u vás s tím kódem z Levelu?

Na profilu vidím ,že mě to kód přijalo a jsou tam všechny ty 3 věci. Přihlásím se do hry, letadlo mám, orly mám, T-26 nemám  :mad:

Válí se tam jen T-26E bez ceny jako dárek, ale to musím koupit. Letadlu klidně přihodím posádku a letím...  :dry:

Je to tak 2,5 hodiny od aktivace...

 

Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to u vás s tím kódem z Levelu?

Na profilu vidím ,že mě to kód přijalo a jsou tam všechny ty 3 věci. Přihlásím se do hry, letadlo mám, orly mám, T-26 nemám  :mad:

Válí se tam jen T-26E bez ceny jako dárek, ale to musím koupit. Letadlu klidně přihodím posádku a letím...  :dry:

Je to tak 2,5 hodiny od aktivace...

 

Dík za info

Podle toho co se píše tady a na ofiku je v tom nějakej nepořádek a tu T-26 nedostalo víc lidí včetně mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wallbash:  to BR mě ničí. Proč mám furt vylizovat dno MM. Dále detekce zásahu. Opět chybná. Co hra stále stahuje za drobnosti?

Nové připojení šlape jako hodinky, ale ve hře to není skoro poznat, ping 27 ale je tu nárůst PL. Pozoruje to někdo?

Snad to nebude vadit, když se zmíním o létání- stále sbírám odznáček za nejvíce sestřelů letadel o třídu vyšších. Kdo lítal US I a II jistě ví oč kráčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wallbash:  to BR mě ničí. Proč mám furt vylizovat dno MM. Dále detekce zásahu. Opět chybná. Co hra stále stahuje za drobnosti?

 

No mě dneska ničila T-34-57 a to jsem jezdil stejné BR 4,7 za němce. Já plivnu 5x ona jednou kýchne a jdu...  :dry:

Jo a pak jsem taky potkal Tygra, čelně ... ten se jenom nadechl  :laugh:

 

Hit kameru mojí i cíle jsem vypnul včera, ukazuje to v obou případech pitomosti, které mě fakt už vytáčely  :sick:

Stahuje za drobnosti? Jsem poslední tři dny překvapený, že se nic nestáhlo  :dntknw:

Jinak to furt něco ladilo, to jo. Dost se podle mě změnily flaky, už to nejsou takový zabijáci tanků co na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to nebude vadit, když se zmíním o létání- stále sbírám odznáček za nejvíce sestřelů letadel o třídu vyšších. Kdo lítal US I a II jistě ví oč kráčí.

..Tohle si zrovna myslím, že nic moc neznamená, že je to dávno přežitek. Spousta letadel ze svejch tierů byla podle své skutečné efektivity v BR upravena, ale v tieru zůstala. Třeba Bf 110 měla by mít BR jako tier I mezi 1.0 - 2.0. Ve skutečnosti má BR 2.3. A pak třeba MC 202 Folgore. Tier 2, měl by mít tedy BR mezi 2.0 a 3.0. Dávno ne. Má 1.7 ale tier zůstal. Takže taková Bf 110 jako první tier lítá prakticky jen s druhým a třetím tierem a sestřeluje vlastně pořád jenom o tier vyšší letadla. Folgoremu se to naopak podařit prakticky nemůže. Neštelujou s tím BR ovšem vždycky šťastně. Jen se snažím říct, že pokud máš letadlo, který BR háže do vyšší třídy, pak jsou ty odznáčky v pořádku. Technicky. U Američanů myslím Airacobry háže BR nahoru, nějakej Wildcat.. mají toho tam víc, jo. A ne vždycky správně. Souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...