Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

34/37 :) , schválně najeď si v mapě Polsko na silnici a tank najednou jede 25 :) v terénu 35 , no , ale t44 to je hnus , na mně vylítne a já ani nestačím otočit hlaveň a už je za mnou :( , no a když ho náhodou trefím tak za hit o on mně ihned objede a nakouří do munice , nebo motoru , veliký + je teď ten cystém bodů pro další stroj , aspoň je to trochu spravedlivý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to panáčku zahrej a uvidíš

Díky za konstruktivní radu, fakt si toho cením! To, že mám půjčenej účet se všemi tanky i letadly jsem psal jenom proto, aby všichni věděli, že se na ně chodím koukat do garáže.

 

hlavně nenatáčet jen arkádu.zkusit i realistické bitvy a simulátor :thumbsup:

Simulátor asi ne, ale realistické zkusím, přecijen ten křížek, to je trošku sux ;) Díky

 

Má, prosím, ještě někdo nějakou radu, co dát za novinky do videa o WT:GF, které uvidí pár tisíc lidí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za konstruktivní radu, fakt si toho cením! To, že mám půjčenej účet se všemi tanky i letadly jsem psal jenom proto, aby všichni věděli, že se na ně chodím koukat do garáže.

 

Simulátor asi ne, ale realistické zkusím, přecijen ten křížek, to je trošku sux ;) Díky

 

Má, prosím, ještě někdo nějakou radu, co dát za novinky do videa o WT:GF, které uvidí pár tisíc lidí?

Si to tady projdi a máš o čem psát raz-dva :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za konstruktivní radu, fakt si toho cením! To, že mám půjčenej účet se všemi tanky i letadly jsem psal jenom proto, aby všichni věděli, že se na ně chodím koukat do garáže.

 

Simulátor asi ne, ale realistické zkusím, přecijen ten křížek, to je trošku sux ;) Díky

 

 

jj simulátor taky nehraju v mojich letech už ty tanky tak nějak nevidím :teehee: určitě se zmin o tom že pokud chceš hrát v bitvě i s druhým tankem nebo letadlem musíš nejdřív nahrát nějaké body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak, karambo nebreč :-D chtěl jsem naznačit, že není nad vlastní zkušenost.

Za sebe bych dodal, že fungují body na posádce. Včera jsem jich tam nasypal až kyselo a například dohled je úžasný. Tam naivně cpu hlavně bodíky do velitele a střelce a radista dostává body do "Rádiová komunikace" 

Do velkého patche jsem měl dojem, že to moc nefunguje a nyní vidím, že to šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to znát, mám jednu posádku skoro naplno na které jsem hrál všechny tanky a když lehnu a vezmu druhý tank s druhou posádkou tak je to znát, hlavně teda dohled kdy se mi označí nepřátelský tank. V prvním jsem ho měl označený a u nové posádky na malé úrovni ho označený nemám ačkoliv ho vidím. Také vitalita je velice důležitá jinak to pořád v těch tankách chcípá.

 

Což mě vedlo k tomu utratit 300 zlatek za vycvičení 2 dalších posádek u němců i u rusů. Takže u každého národu mám 3 posádky na tanky na cca 250 úrovni což umožňuje dát už specializaci a těch +30 u hlavních atributů posádky jde opravdu znát. Takže němce mám  tiger, pantherD,PzIV  a rusáci  is1,t34/85,kv85 to se mi osvědčilo + u každého 3 letadla.

 

Jinak tiger je po patchi fakt super ale čekačka je  na skopce jako hrom, takže jsem začal mastit rusy a musím uznat že 34/85 je utrazabiják. Už se těším na IS-2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...