Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

T-50 musí být zabugovaná až na půdu protože jsem do ní dal celkem 6 ran na cca 50m a hezky do boku. Bral jsem ji po půl metru od předního blatníku až po zadek. Každá rána prošla, to jo ale zobla si asi jak ve WoTku. Už jsem sice T-50 dal i na ránu ale je to asi tak 1 případ z 10-ti. Takže nevím, nevím ale vypadá to na to, že je tu něco blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde, ale i nejde. Někdy zůstane prostě nad tím rozum stát...

Doporučuju šupu kumulativkou na spodek vany,to jde spolehlivě na ranu,pokud není nějak blbě natočenej.

 

Proto píšu, že ten způsob zaměřování to chce předělat.,.. Ideální by bylo, kdyby v arty pohledu nebylo vidět nic a nebo přivolávat arty přes minimapu... 

Předělat určitě,ale přes minimapu proboha ne!Nezapomínejme,že na minimapě lze vidět i cíle které hráč nevidí třeba za stromy (v SB),a to na poměrně velkou vzdálenost.

 

Ona ta artka není jen proti kemperům (ve WT GF sice netuším co si pod tím pojmem mám představit,bo tohle není WoT ani CS,ale to je můj problém),ale proti všem co se snaží bránit nějaké území.Nemusíte složitě vymýšlet jak ho objet a riskovat,že po cestě narazíte na něco nečekaného,ale stačí tam poslat artku "však on se pohne,prevít a rozhodí si zaměření,já pak budu hrdina a popojedu než se doměří tak ho trefím a nazdar",ale i to je taktika.

Je to věc diskutabilní a hodně záleží na úhlu pohledu.Kdo ji má a ví jak ji použít tak na ni nedá dopustit a bude to hájit třebas tím,že je to proti kemperům a podporuje to v útoku bez kterého by hra ztratila dynamiku,a druzí jenž ji používat nemohou nebo jsou v dobré obranné pozici budou brblat,že je to nefér a jak mají,s tím přívalem granátů co jim lítá na hlavu,zabránit protivníkovi v přístupu na klíčové body.

No a kdo z nich má pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samý je s tím whine na arty.... Kdybych nevěděl jak to funguje doopravdy (napřed varování, pak pomalu zesilující déšť granátů), tak bych nabyl dojmu, že je to nějaká ničivá superzbraň... A ono ve skutečnosti je to jenom docela vychytaná fičurka proti kemperům... Samozřejmě, že když se nehne tak umře... Jediné co vidím maličko problematické je ten způsob zaměřování....

 

Takže arty whineři budou kempeři, co jim arty kazí kempení.... A tak dělají z arty problém přesahující hranice galaxie... 

 

Pokud ti schodí pás je to super. Ty někoho sejmeš, tělo na tělo, ale on ti ještě pošle dárečk, je to super. Když někdo capuje a půlka týmu mu tam pošle arty aniž by ho viděla je to super. Neříkám, že tě to pokaždé zabije, ale z vlastní zkušenosti to vidím 50/50. A proč by tank nemohl "campit" co je na tom špatného, ty ho můžeš pěkně objet a sejmout ho.

Arty je  berlička. Na tanky co se schovávají a ty je nemůžeš dostat by mělo přiletět letectvo. Proč by to jinak spojovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by proti kemperům nemohla být fičurka??? Co je na tom špatného???

 

Za celý nightly a teď těch pár her na live mě arty ještě nikdy nezabila... A že se o to pokoušeli... Takže já v ní opravdu problém nevidím.... 

 

Je to jenom další, z celé řady nesmyslných whine.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stání na jednom místě celou hru...  

 

Ale to v čem vidím problém není kempení (je to taktika, jako každá jiná)... Problém vidím v tom, že někomu něco "neladí" s jeho taktikou a místo aby přizpůsobil taktiku hře, tak se snaží prostřednictvím whine dotlačit devs k tomu, aby hru změnili podle jeho taktiky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takže převedeno do vojenské hantýrky...Statická obrana...Skvělá taktika pro TD a těžké tanky,ale má jednu vadu,jak se enemák dostane do boku je po srandě.Navíc zdejší mapy jsou pro obchvaty jako stvořené a těch míst,kde se zadigovat není tolik a vydržet tam celou bitvu...Nuda.Takže nechápu co jim vadí.

 

 

Ale to v čem vidím problém není kempení (je to taktika, jako každá jiná)... Problém vidím v tom, že někomu něco "neladí" s jeho taktikou a místo aby přizpůsobil taktiku hře, tak se snaží prostřednictvím whine dotlačit devs k tomu, aby hru změnili podle jeho taktiky... 

S tímhle naprosto souhlasím.Jo jsou krleš borci bez mozku shnilí něco vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady souhlas s aaronem, jeste kdyz cloveku hra zahlasi, ze na nej nekdo zavolal artynu a ma dostatek casu se premistit i s pomalym tankem... pak je to jen neschopnost dotycnyho se prizpusobit

 

me se zda arty support dobrej spis na vyhnani nepritele z nejaky pozice nez primo na niceni tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...