Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

WoT hraje spousta lidí a tím pádem i spousta tupounů. Kdo si myslí, že ve WT to bude jiný je asi na práškách. A teď zpět k WT !  :thumbsup: Chci se tu dočítat tipy, triky a úspěchy hráčů a ne stěžování si na to, že se nějaký hráč lognul do hry, aniž by si něco zjišťoval a tím pádem je horší, než vy. 

Dnes jsem dal s T 50  7x Pz  EF všechno hráči. Typ najet vystřelit a pak zacouvat. Hlavně si nestoupej bokem pokud možno. Tolik rady a úspěchy.

 

Tak to je fajn,že skoro všichni jedete němce.Pak to nemá vypadat tak jak včera,kdy bylo na ranku 1 90+ němcu a sotva 20 rusáků (SB).No jo,Panthero/Tigro mánie.Taky bych si je chtěl vyexpit,ale není mi to dovoleno,bo někdo za ty rusy hrát musí.Doufám,že z toho brzo nebude jednostranná záležitost,bo tomu zatím vše nasvědčuje,ale pak si nestěžujte,že za nácky čekáte 20minut na bitvu ve svém Tigeru nebo Pantheru. :tongue:

 

Tak na němce jsem se zatím vykašlal a jdu hrát rusy, protože nerad čekám ve frontě na banány. A abych to těm němcům zpříjemnil budu hrát tolik oblíbenou T 50 :laugh:

A ještě uvažuji o koupi prémiové T 34 s tím úžasným dělem co střílí ty pecky za 200mm na 10m na lov Tigrů jak dělaný. Připlížím se a z boku vystřelím a jedním nábojem mu udělám dvě díry do kožichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HE je úplně k ničemu, možná tak na flaky nebo Zis-30. Nejlepší je AP munice s HE složkou. APCR má na větší vzdálenosti menší penetraci než AP a způsobuje uvnitř tanku menší poškození. Proto mi přijde nejlepší APHE (nebo její varianty) munice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tady nestačí jenom probít, tady je potřeba i co nejvíc poškodit tank uvnitř. APCR mají sice velkou průbojnost, ale uvnitř tanku toho moc neudělají. Kdežto APHE obsahují výbušninu a to je potom hukot. 

 

Příklad: S T-44 jsem dal s APCR do JgPanthera z boku 5 ran a stále "žil". Další bitvu se po 1 zásahu APHE municí odporoučel do garáže. 

 

Dřív jsem vozil pouze munici s největší průbojností, ale už to nedělám. Někdy je lepší střelit granát s menší průbojností ale s mnohem větším ničivým účinkem po probití uvnitř tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, to byl jenom příklad. Hodně lidí na to hledí jako na munici ve WoT, čím větší průbojnost tím lepší. Ale tady je to trošku jinak, proto jsem tam napsal příklad. Je jasné, že nebudu ládovat APHE na Tiger II na 2000m, protože mu nijak neublížím. Nabiju APCR a hned je větší šance. Ale když ho potkám na 500m bokem tak radši vezmu APHE a fouknu mu to z boku do věže a je vymalováno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním tieru ano, ale na druhém ani náhodou, s T-34E tam mám teď v SB úžasných 36% výher..... takový Pz. F2 na které se stačilo v testu zle podívat a šly do šrotu, tak teď klidně spapaj 5 střel do boku a ještě v klidu odjedou, o Shermanovi ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to proste zabava obcas se stane ze se svou stugou C jsem trefil na 500 metru T 34 za jizdy na ranu  :Smile_teethhappy: a bitva na to najela na me T 60 s tim kulometem ja se jen tak pomalu otocim a z 30 metru jsem do neho napral tak 15 strel a on proste nezdechnul a to jsem ho prvni strelou trefil tak paradne ze jak me chtel objet tak jsem ho trefil do pasu a byl natocenej pekne bocnim pancirem.. tak dlouho jsem po nem strilel az na me poslal delostreleckou podporu a sundal me  :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to docela už trapné, jak rusáci na tieru 1 a 2 vyhrávají. Mám asi tak 80% proher. T-50 a T-28, to je taková síla jako kdybych ani neměl žádný tank ale jezdil tam na mopedu :laugh: .

Tak Pz s dělem a Stug už je fajn, sice to trvá než tu T 50 uklovu, ale jí to taky trvá

 

 takový Pz. F2 na které se stačilo v testu zle podívat a šly do šrotu, tak teď klidně spapaj 5 střel do boku a ještě v klidu odjedou, o Shermanovi ani nemluvě.

Bych řekl, že ty tanky občas vydrží neskutečně mnoho, ale to už je na hraně konspiračky, jak píše Kanár

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou výdrží je to takové zvláštní, když čtu na ofiku ten brekot nad T-50 tak se musím smát. Ještě se mi nestalo v OBT abych do ní musel vystřelit víc jak dvakrát, většinou končí po prvním zásahu. Kdybych tu hru nehrál a pouze četl fórum tak bych řekl, že je to nezničitelnej terminátor ale z vlastní zkušenosti vím, že jde zničit stejně dobře jako cokoliv jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou výdrží je to takové zvláštní, když čtu na ofiku ten brekot nad T-50 tak se musím smát. Ještě se mi nestalo v OBT abych do ní musel vystřelit víc jak dvakrát, většinou končí po prvním zásahu. Kdybych tu hru nehrál a pouze četl fórum tak bych řekl, že je to nezničitelnej terminátor ale z vlastní zkušenosti vím, že jde zničit stejně dobře jako cokoliv jinýho...

To samý je s tím whine na arty.... Kdybych nevěděl jak to funguje doopravdy (napřed varování, pak pomalu zesilující déšť granátů), tak bych nabyl dojmu, že je to nějaká ničivá superzbraň... A ono ve skutečnosti je to jenom docela vychytaná fičurka proti kemperům... Samozřejmě, že když se nehne tak umře... Jediné co vidím maličko problematické je ten způsob zaměřování....

 

Takže arty whineři budou kempeři, co jim arty kazí kempení.... A tak dělají z arty problém přesahující hranice galaxie... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samý je s tím whine na arty.... Kdybych nevěděl jak to funguje doopravdy (napřed varování, pak pomalu zesilující déšť granátů), tak bych nabyl dojmu, že je to nějaká ničivá superzbraň... A ono ve skutečnosti je to jenom docela vychytaná fičurka proti kemperům... Samozřejmě, že když se nehne tak umře... Jediné co vidím maličko problematické je ten způsob zaměřování....

 

Takže arty whineři budou kempeři, co jim arty kazí kempení.... A tak dělají z arty problém přesahující hranice galaxie... 

 

ono kolikrát se nemusí ani hnout a stejně ho nezničíš. Je to tak 50/50. Stačilo by kdyby se z artypohledu nedaly hledat tanky třeba za skálou nebo kopcem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...