Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Osobně bych řekl, že to bude podobně jako u střelců v letounech - kam se díváš, tam ti míří vše, co tam mířit může. Ještě jsem zvědav, jak vyřeší střelbu a volbu typu munice. Také bude docela zajímavé, zda budou jednotlivé věže "samostatné", tedy mířím vpřed, tak věže mířící vzad pálí po nepříteli automaticky, stejně jako střelci v bombrech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co mě napadlo je přepínání jako mezi pilotem a střelcem v letadlech... Prostě přes nějakou klávesu budeš najednou mít aktivovanou jinou věž/zbraň... 

 

Jo to je jasné, jako vícevěžovky proč ne ale nějak mě to neláká. Kdyby třeba kulomety sami kropili po letadlech tak by mi to moc nevadilo :D

Dneska mě párkrát sundali raketama :(

 

 

Jenže tím pádem, pokud nebudeš sedět u vedlejší výzbroje, tak ji možná bude ovládat AI a v SB tím pádem odhalovat tvou pozici, což se asi nikomu nebude líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdinand je naprostá tragédie. je to obrovská bedna, kterou skoro nikde neschováte a co je uplně zlé, to je jeho šílená nemotornost. Mapy jsou tak členité a nepřehledné, že 80% mých zabití dělají T-44. Jedině na Kursku se s tím dá něco nastřílet ale jinde je to jedině věc náhody, že se kolem nepotuluje žádné ruské medko. Začal jsem jet lajnu s ruskými medky a na T-34-85 jsem se dostal asi tak 3 x rychleji, než na stejný rank u německých TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdinand je naprostá tragédie. je to obrovská bedna, kterou skoro nikde neschováte a co je uplně zlé, to je jeho šílená nemotornost. Mapy jsou tak členité a nepřehledné, že 80% mých zabití dělají T-44. Jedině na Kursku se s tím dá něco nastřílet ale jinde je to jedině věc náhody, že se kolem nepotuluje žádné ruské medko. Začal jsem jet lajnu s ruskými medky a na T-34-85 jsem se dostal asi tak 3 x rychleji, než na stejný rank u německých TD.

Tak hodně štěsti s T-34-85, ten tak obdrží jen jeden zásah a je v pr*eli munice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si myslíš, že s Ferdou mě někdo zabije na 2 x ?! To je leda náhoda ale jinak to je jedna rána a konec. Nejde udržet enemáky od těla, když nevidíš přes ten porost ani na 50m. Tome, tebe jsem potkal s nějakým kolegou a ten měl tuším 12 kousků se stejným tankem cos měl ty T-44. Takže to bude asi rukama :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wallbash:  zase T-44 !!! Na té mapě jsou ty červené tečky a to je průůůůser. Oni se kouknou a jedou. Ferda se nemá šanci otočit, trvá mu otočka o 90 stupňů asi minutu.... :mad: . Jim stačí těm medkům aby jezdily v stále jen co nejníž a nikdy nevyjížděly na kopečky. Jak vyletí zpoza kopce a nebo zkály, tak se TDéčko pokud je jinam otočené může rozloučit a jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, vždycky objíždím mapu co nejdál to jde, ale díky těm podělaným ikonkám na mapě mám téměř vždy smůlu. Němcům stačí obsadit kopečky po stranách mapy a Rusi mají smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde? Já tu mapu ještě ani neviděl z poloviny :laugh:  Ten Ferda je fakt tragicky pomalý a kdyby mi nechybělo už jen 7k na JT, tak už ho nehraju protože je to jen o tom, jak někam dojet a pak se možná otočit. :dry:

 

Když se za Němce po spawnu vydáš doprava tak Ruský straně je kolona a u Němců taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to tak kanáre ferdinant je slon a t-44 had .Slon je vidět všude je pomalý a neohrabaný.Zato had je maličký plazí se rychle u země není vidět.Když  ho slon uvidí rozšlape hada  ,ale had slonu neublíží pokud se nepřiblíží dost na to aby mohl zasadit ránu.Proto dělali rusové (a dělají) co nejmenší siluety je to jejich tanková škola.Chápeš co tím myslím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to tak kanáre ferdinant je slon a t-44 had .Slon je vidět všude je pomalý a neohrabaný.Zato had je maličký plazí se rychle u země není vidět.Když  ho slon uvidí rozšlape hada  ,ale had slonu neublíží pokud se nepřiblíží dost na to aby mohl zasadit ránu.Proto dělali rusové (a dělají) co nejmenší siluety je to jejich tanková škola.Chápeš co tím myslím?

Ale tohle přece znám, nejsem na světě pát let.... :wink: Jenom mě překvapuje, že je to v té hře tak silně realizované. Jestliže budou tak nepřehledné mapy, tak nebude nikdo za TDéčka hrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...