Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

gwn4h.jpg

 

Otázka dne: Cca 25 zásahů - dva kritičáky do Aukf Panthera - velitel a munice střelou zezadu do věže. Co dělat, abych udělil tankům nějaký kritičák? Jaká jsou pravidla pro udělení kritičáku? Dřív jsem hrál na to, že jsem si jel někoho kroutit, první rány šly na motor, abych si to pojistil a zbytek pod věž na munici... momentálně mi je tato taktiky k prdu, protože po bitvě nemám rozdaný jediný kritičák. Sem tam kouknu na net na hitzony, koukám, kam enemáci střílí mě... ale když tam dělám díry já, je to naprosto k ničemu. Viz včerejší odřad - VK72. proti GW E-100. Střílím, trefuju dělo. Po bitvě zjišťuju, že jsem ho ani nepoškodil. 

 

Potýkám se s tím už dlouho a docela mě mrzí s každou opravou a léčením, že se mi nic takovýho u enemáků nedaří...

Ještě replay pro ukázku střelby - myslím, že třeba do těch T34 to lítalo zatraceně hezky ale? ...

http://wotreplays.com/site/1478268#fiery_salient-zvedak-object_140

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to našel...tak to mi podrž,v replayi je to nort:america, jako Live oaks...ty jo hledal jsem to jak ko kot.. Takže tam mám celkové 1881 exp. tak to opravdu už nechápu co to je za bug.fotka ukazuje jasně exp. a replay zase jiné exp. ale nikde není napsáno + odvážný odpor. No nic. Takže celkově 1881 exp. ale stejně je to málo podle mě na M.Ale podle WG dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem nějaký loose s odvážným odporem, naštěstí/bohužel to netrvalo dlouho :-)

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Oranžový rámeček - základní expy a kredity

Zelený rámeček - celkový stav expů a kreditů (včetně odv. odporu a po odečtení nákladů)

POZOR: Různé módy zobrazují různé info - podle konfigurace. Někomu může zelený rámeček ukazovat jiné hodnoty expů, je to asi dle configu módů, např. pouze base expy z tabulky na druhé záložce, tj. bez případného odvážného odporu.

 

O0BRd.jpg

 

Modrý rámeček - rozepsané kredity (včetně odvážného odporu)

Žlutý rámeček - rozepsané expy (včetně odvážného odporu)

 

LGQso.jpg

 

A jak koukám na tvé skóre, tak těch 791 exp po započítání OO a PÚ dá těch 1881 (mě by to tu hodilo 1927 s PÚ). Viděl bych to na M při cca 1250+- (base exp + OO, bez PÚ). Max. zkušeností s vozidlem ukazuje včetně PÚ - pokud je tedy té hodnoty bylo dosaženo s PÚ, je to číslo dost vysoké :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to našel...tak to mi podrž,v replayi je to nort:america, jako Live oaks...ty jo hledal jsem to jak ko kot.. Takže tam mám celkové 1881 exp. tak to opravdu už nechápu co to je za bug.fotka ukazuje jasně exp. a replay zase jiné exp. ale nikde není napsáno + odvážný odpor. No nic. Takže celkově 1881 exp. ale stejně je to málo podle mě na M.Ale podle WG dostačující.

Jak muzes vedet, kolik je aktualne poteba na "M"? Proste lidi hrali sracky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, kde se poděly ty individuální mise na tanky, které tak slibovali v 9.5? QB na to dělali videa z testu, byl tam myslím nějaký object a T55. Nikde jsem nečetl, jestli to odložili, nebo co se s tím stalo?

Ohlášený někdy od půlky ledna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...