Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

to je na max, více to nejde a nebo jde, ale asi se to nastavuje v konfigurátoru, který mi nejde spustit, já mám nastaveno jen in game nastavení...

aha, tak to potom SweetFX, SMAA zapnout na high nebo ultra, bez dalších efektů, vypni herní AA a poběží ti to bez ztráty jedinýho fps. právě na těhle sci-fi hrách to hrozně bije do očí, všude ty kosmický lodě a rovný plochy, to je prostě zubatý, ale když tam hodíš AA hladkej jak oholená prcina, tak to vypadá jak plynulá animace :) i když je fakt že třeba Steam nesnímá screeny se SweetFX, pak to vypadá ještě zubatější než vanilla, ale fraps to řeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První BioShock dohrán. No na rozdíl od BioInf si tu člověk na konci připadal jako nezničitelná, nezastavitelná, plnou parou ke konci směřující a všedrtící nemesis. Což taky ostatně byl. Že se ten boss vůbec o něco snažil.

 Co dodat, ano v BioInf je Booker neuvěřitelnej tvrďák, ale proti tý biologicky vytvořený zbrani z jedničky to je vážně usmrkanec. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde  Infinity jako bezva oddechovka aspoň trochu podložená příběhem a je tam na co (koho) xD koukat. Ale fakt je že na rozdíl od Infinity je jednička fakt hra se všim všudy. To se musí uznat.

Jen mě trochu mrzelo, že sem byl převlečenej za Rosie. Mě se víc líbil Boucer xD

A je fakt že s postavou z jedničky by člověk prešel bez problémů většinu jinej her xD

Dost mě štvalo, že revolver neposílal do pekel na ránu. To co tam dělal by zvládla nějaká necharizmatická devítka. V takovejhle hrách maj bejt revolvery velkej a po ráně nemá bejt co řešit. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojka jich má prej šest. Těch konců. Příběh je fajn. Ale za dvojku nemůžu sloužit tu teprv hodlám hrát.

Kdybych znal tem maják z jedničky, tak bych se v Infinity asi podělal, kam to lezeme. A stejně tak v tom rozšíření bych se aspoň nedivil, co je to Cohen za divnýho Emzáka xD

A takhle by se dalo pokračovat. Narážky na předchozí díly se mi vždycky líbí. Jen bych nemusel hrát hry tak, že prvně odehraju ten poslední a pak ty pžedchozí. A stejně to dělám furt xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Syberia první díl podruhé v mém životě dohrán (herní doba přibližně 11 hodin) :-) Jistě to nebyl tak intenzivní zážitek jako poprvé (před šesti a více lety, ne li déle) ale dnes co jsem starší jsem mohl docenit všechny aspekty této hry mezi něž patří:

 

Opravdu logické hádanky (sbíráte jen minimum předmětů a jejich použití je logické)

Charaktery postav

Skvěle napsané dialogy

Kouzelný příběh (začnete nesnášet mobil)

Svět "Syberie"

 

Kdyby takhle vypadali všechny adventury, hrál by člověk jenom tento žánr. Klobouk dolů.

 

tCNpc.jpgG0yHm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu logické hádanky (sbíráte jen minimum předmětů a jejich použití je logické)

 

Tohle bych zdůraznil a podtrhnul.... Protože adventury kde použitím mrtvého psa na monočlánek (myslím 7 dní a sedm nocí) získáte elektromagnet se namísto sledování příběhu zvrhává na bezmyšlenkovité klikání a kombinování všeho se vším...

 

A další předností bych nazval nemožnost "slepé" uličky... V Siberii se nikdy nedostanete do situace ze které by nešlo pokračovat (protože jste něco udělali špatně nebo ve špatném pořadí)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo si vezme do kapsy štafle třeba :-D (v lepším případě a nyní se nebavím o Syberii, ale o jiných adventurách...)

Tohle měla dobře udělané adventura A Vampyre story (dle mého nejlepší adventura vůbec) velké věci hrdinka nebrala... Pouze prohlásila "Je to moc velké, až to budu potřebovat, tak vím, kde to mám najít"... A v inventáři byla od toho jenom ikona ale pro použití si pro to hrdinka opravdu došla...

 

Edit: Opraven název 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a do Syberie 2 se také připravuje dabing... doufám že si Kate tentokrát vezme na paškál někdo jiný, hlavní protagonistka totiž nevypadá jako 15ti letá panna... http://www.fenixprodabing.cz/syberia-2.htm

No v obsazení je pořád napsaná světluška.. . Tedy žádná změna... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...