Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

já nevím, v tom ti neporadím. mě zas nejde spustit Risen 2 přes steam, naskočí tam logo hry asi tak na sekundu a pak to spadne, nevyhodí to žádnou chybu, nic. už jsem prolezl všechno na netu a nic nepomáhá, na podpoře napsali "problem solved with patch xx", ale jak vidno, tak to moc solved není. zloději.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel na Deus Ex directors cut není čeština a ani nebude... Tuto hru jsem hrál v době vydání a nedohrál, ptž se nějak pomotali savy a já přišel o rozehranou hru a to bylo někde v 85% dokončení hry... i nelenil sem a zakoupil sem tuto originální verzi a v životě by mě nenapadlo, že nebude čeština... bohužel oproti normální verzi prý obsahuje nových 300 normostran textu... mno... škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divinity: Original Sin

 

 

Jsem stará RPG škola typu Baldurs gate,Icewind dale,neverwinter nights.

 

Konečně zajímavé RPG Divinity: Original Sin

 

Hra splnila očekávání(možná bych uvítal větší herní svět). Mix Falloutu a Baldurs gate.

 

Má někdo nějaké zkušenosti s tou hrou?

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Divinity: Original Sin

 

 

Jsem stará RPG škola typu Baldurs gate,Icewind dale,neverwinter nights.

 

Konečně zajímavé RPG Divinity: Original Sin

 

Hra splnila očekávání(možná bych uvítal větší herní svět). Mix Falloutu a Baldurs gate.

 

Má někdo nějaké zkušenosti s tou hrou?

 

 

mno nejlip je ji si zahrat pak soudit neni spatna ale hodne hracum nesedne, zatim bych rekl nevyvazeny svet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si zahrál DLC k Bioshock Infinite, který se jmenuje Burial at Sea, nebo tak nějak.

Co napsat... Je to DLC takže hrací doba asi tak 2.5 - 3 hodiny. Navíc mám takový nepříjemný dojem, že bez Bioshocků 1 a 2 to člověk nemá šanci docenit a hlavně mu pak nejspíš při hraní uniká kontext a dalších pár věcí. 

Já první dva díly samozdřejmě nehrál. 

Celé je to takový, krátký výlet do Rapture ještě než skončilo v pekle a o něco delší (a živější) výlet na místo, které už v pekle je.

A stejně jako Bio Inf to mělo celkem překvapivej konec, ve kterym člověk zjistí, že to nebylo ani tak o malíček jako spíš o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár slov k hrám co jsem v poslední době zkusil

 

Trine

+ občas výzva

+ pěkná grafika

+ vzpomínky na starýho 2D Prince of Persia a další klasiky

+ je to tak moc fantasy klišé až je to docela fajn

+ zlodějka je cool

+ existuje Trine 2  :Smile-playing:

- některý pasáže jsou imo trochu frustrující

 

Tomb Raider 2013

+ hned po Last Revelation nejlepší Tomb Raider

+ přes 20 hodin hrací doby + multiplayer

+ parádní grafika a zvuky

+ dobrá optimalizace

+ Lara

+ atmosféra, okultní věci a tak

+ pohyby působí realisticky a kamera neruší

+ zbraně jsou super a každý vylepšení je dělá ještě zábavnější

++Lara

- nižsí obtížnost

- klikací pasáže

- multiplayer je docela mrtvej a když už proti někomu hraju, je to boreček na levlu 60

 

Shadowgrounds

+ posírací atmosféra

+ klasická hratelnost

+ námrd

+ existuje Shadowgrounds 2

- občas trochu bugy, ale nic vážnýho

 

Turbo Dismount

+ destrukce na milion způsobů

+ skvělá věc na odreagování

- některý překážky jsou na nic

- možná by mohlo bejt ve hře víc obsahu, ale steam workshop tohle docela řeší

 

Only If

+/- daly by se uzavírat sázky, kdo tenhle sranec vydrží hrát dýl

- pravděpodobně nejhorší hra, co jsem kdy hrál, a to jsem hrál hafo špatnejch her.

- vlastně to ani není hra a já jsem to ani nehrál, protože to nemá žádnou hratelnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

povedlo se mi rozběhnout Risen 2, a že to nebylo zrovna lehký.. ani nevím proč to hraju, mám to z nějaký akce skoro zadarmo a ani jsem po tom nějak netoužil, ale zkrátka mě štvalo že to neběží, tak jsem prostě zkoušel všechno, dokud se to nerozběhlo :-D ale po pár minutách je mi jasný, že jsem víc času zabil pokusama to rozběhnout než strávím u samotný hry..

 

první věc která bije do očí, je optimalizace. ta hra se kouše na low na hardwaru co by to měl rozběhnout na high třikrát současně.. nevím na jakým enginu to postavili, ale asi bude dost bídnej. hratelnostně je to stejný nebo velice podobný jak předchozí Risen a Gothicy. kromě změny prostředí a interface to nenabízí vlastně nic novýho. piráti a lodě a šavle, řekl bych že se tvůrci chtěli jen svézt na vlně pitchovin jako piráti z karibiku, chybí už jen poskakující Depp. grafika je celkem pěkná, i když spousta lidí říká že ne, tak mě se líbí. teda byla by pěkná, kdyby to běželo

 

ani nevím proč to recyklujou, vždyť na něčem takovým snad ani nemůžou vydělat. Gothic 1 a 2 byly skvělý pařby. Gothic 3, tam bylo vidět že se chtějí za každou cenu vyrovnat Oblivionu, obrovskej svět, milion postav, questů atd, bylo to celý tak megalomanský až to ztratilo vlastní ksicht, ale pořád to bylo dobře hratelný RPG, který tuhle sérii někam posouvalo. Risen 1 recyklát, kerej nenabídl nic novýho, spíš člověka omezoval. no a Risen 2 už prostě moc zaspal dobu

 

za dva tejdny tu bude Risen 3.. ale asi nikdo tomu moc nevěří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si jako mám koupit ještě jednu z originu? :-D hledal sem na netu a nic nenalezl, skoro jako by to všem šlo...

Podle mě by to mělo chodit i z toho steamu... Přikláním se k tomu, že to bude nějaký lokální problém.... Spustit launcher jako správce, nastavit komatibilitu a podobně jsi předpokládám vyzkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...