Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

..ráno si to hasím ve své tuningové MS-1 Tier 1 určené k šikaně nebohých začátečníků Himmelhergotsdorfem, nabírám směr koleje, ničím nováčkovské traktory a renaulty, sundavám pásy další MSce, zpoza rohu krytý ho likviduji, prorážím dalšími enemáky až k odbočce na base - posílám do pekel zakempený renault na jejich bázi plus jednoho afk, přidávám dalšího kempitele ve středové uličce.. celkem 9 killů - válečník- libuji si, to bude mastná vejplata (první hra, takže double).... a lost. our base captured.. WTF???!!! co dělali naši ostatní netuším, ale každý stál na úplně nemožných místech, kde nemohli nic kontrolovat a dva traktory si nás capnuli. to znamená: devět mých, dva proklouzli, to je jedenáct. z toho vyplývá, že zbytek "teamu" se nedokázal vypořádat se 4 (slovy čtyřmi) enemáky. chjo.. už aby bylo po prádzninách...

 

Mám s milovanou MS-1 odehráno hodně bitev, takže tohle znám dobře. Ale to tier I a naprostá většina hráčů na to má nárok, prostě neví, která bije, ani neví, co to znamená obsadit základnu, nebo že lze obsazení zabránit. Jsou to začátečníci a asi jsem nebyl lepší.

 

Ale horší, teda horší - ono je to neskutečné je - a přitom běžné, že takto se hraje přes celé spektrum úrovně vozidel, takto hrají dnes už i hráči X. tieru! :Smile-angry:

 

Psal jsem tu před časem, že jsem potkal maníka s E-100, jehož EFR bylo +-400 a win rate 31%. S Loewe měl win rate 28%, :Smile-hiding:

Tak si představ, že jsi nalogovaný ve hře s SU-85, v čele týmu je jedna osmička a ty tam máš tohohle exota. To už je vyložený škodič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ráno si to hasím ve své tuningové MS-1 Tier 1 určené k šikaně nebohých začátečníků Himmelhergotsdorfem, nabírám směr koleje, ničím nováčkovské traktory a renaulty, sundavám pásy další MSce, zpoza rohu krytý ho likviduji, prorážím dalšími enemáky až k odbočce na base - posílám do pekel zakempený renault na jejich bázi plus jednoho afk, přidávám dalšího kempitele ve středové uličce.. celkem 9 killů - válečník- libuji si, to bude mastná vejplata (první hra, takže double).... a lost. our base captured.. WTF???!!! co dělali naši ostatní netuším, ale každý stál na úplně nemožných místech, kde nemohli nic kontrolovat a dva traktory si nás capnuli. to znamená: devět mých, dva proklouzli, to je jedenáct. z toho vyplývá, že zbytek "teamu" se nedokázal vypořádat se 4 (slovy čtyřmi) enemáky. chjo.. už aby bylo po prádzninách...

 

... tak to znam..už sem toho v týhle hře viděl moooc... ale co sem zažil včera, to mi spadla huba... obrana, Prochorovka, já 5tier fr td SA v půli tabulky....začala bitva, enemáci to valili ze všech tří přejezdů, samo že většina obrany byla tragicky zalezlá nahoře včetně topů ... no ale nic..udrželi sme to, já 4 kily... ale co doteď nepochopim, za stavu 11:4 pro nás se moji obránci dojednoho rozjeli dolu do vesnice k vlajce a začali capovat nebo co .... prostě to nevim...a hezky u enemáků co zůstali dvě artyny + vk36ka a jgpzVI je tam rozstříleli na mraky...protože je z horního přejezdu spotovalo vkčko .. já dole sám hlídal přejezd... a než mě to vůbec došlo co se děje, jel si v klidu jgpz na cap pro zakempený naše poslední Vk3001h za barákem a tam si ho v klidu dal (na dálku sem mu poslal ze stock gunu dvě ranky, ale jel dál asi s 80hp)... mě se mezitim povedlo dostat to 3601Hčko a slalomem mezi výbuchy arty sem pomalu přijíždělk zezpodu k vesnici, kde mi zatim zhasnul Jgpz .... zastavil sem a on se rozsvítil.. dal mi ji, já dingnul a on zhas ... 2 vteřiny do konce mi poslal konečnou a ani se nerozsvítil ... moc pěknej lost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak to znam..už sem toho v týhle hře viděl moooc... ale co sem zažil včera, to mi spadla huba... obrana, Prochorovka, já 5tier fr td SA v půli tabulky....začala bitva, enemáci to valili ze všech tří přejezdů, samo že většina obrany byla tragicky zalezlá nahoře včetně topů ... no ale nic..udrželi sme to, já 4 kily... ale co doteď nepochopim, za stavu 11:4 pro nás se moji obránci dojednoho rozjeli dolu do vesnice k vlajce a začali capovat nebo co .... prostě to nevim...a hezky u enemáků co zůstali dvě artyny + vk36ka a jgpzVI je tam rozstříleli na mraky...protože je z horního přejezdu spotovalo vkčko .. já dole sám hlídal přejezd... a než mě to vůbec došlo co se děje, jel si v klidu jgpz na cap pro zakempený naše Vk3001h za barákem a tam si ho v klidu dal (na dálku sem mu poslal ze stock gunu dvě ranky, ale jel dál asi s 80hp)... mě se mezitim povedlo dostat to 3601Hčko a slalomem mezi výbuchy arty sem pomalu přijíždělk zezpodu k vesnici, kde mi zatim zhasnul Jgpz .... zastavil sem a on se rozsvítil.. dal mi ji, já dingnul a on zhas ... 2 vteřiny do konce mi poslal konečnou a ani se nerozsvítil ... moc pěknej lost..

 

..to je na špagát, všechny je pověsit na hlaveň..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja mám so šťastnejším koncom...

Mapa ten nový Veľký park, či ako sa to volá. Začíname severnej strane, ja s TD AMX AC 1948 si zaleziem na východ do rohu ku tomu vlaku a ostreľujem zozadu viacmenej úspešne enemákov. Počas celej bitky vedieme, naši už capujú nepriateľskú základňu, enemákom zostali Tiger, ISU a Lorraine. Bežím na pomoc, tesne predomnou naši dorazia ISU, ale akosi začnajú zhasínať zelené bodky na minimape... Dorážam Tigra, no zrazu zisťujem že sme zostali sami dvaja - ja a enemák Lorraine, ja s tromi, Lorry so siedmimi kilmi zmizol doplniť zásobník. Rýchlo capujem, aby ma nepredbehol a zaliezam do biedneho kríčka v kruhu. Našťastie som ho spotol vracajúceho sa medzi stavbami a určite nažhaveného na ôsmy kill, už som vedel odkiaľ príde a čakal som ho s otvorenou náručou. Akonáhle sa vynoril spoza domu, dostal jednu a bol koniec, chlapec odišiel pravdepodobne s Boelterom a inými oceneniami, ja s výhrou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja mám so šťastnejším koncom...

Mapa ten nový Veľký park, či ako sa to volá. Začíname severnej strane, ja s TD AMX AC 1948 si zaleziem na východ do rohu ku tomu vlaku a ostreľujem zozadu viacmenej úspešne enemákov. Počas celej bitky vedieme, naši už capujú nepriateľskú základňu, enemákom zostali Tiger, ISU a Lorraine. Bežím na pomoc, tesne predomnou naši dorazia ISU, ale akosi začnajú zhasínať zelené bodky na minimape... Dorážam Tigra, no zrazu zisťujem že sme zostali sami dvaja - ja a enemák Lorraine, ja s tromi, Lorry so siedmimi kilmi zmizol doplniť zásobník. Rýchlo capujem, aby ma nepredbehol a zaliezam do biedneho kríčka v kruhu. Našťastie som ho spotol vracajúceho sa medzi stavbami a určite nažhaveného na ôsmy kill, už som vedel odkiaľ príde a čakal som ho s otvorenou náručou. Akonáhle sa vynoril spoza domu, dostal jednu a bol koniec, chlapec odišiel pravdepodobne s Boelterom a inými oceneniami, ja s výhrou :-)

 

jo jo, když ho vidíš, to je super .. 8), chtěl bych ho slyšet po tom co křápnul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bol dosť smutný, vystrieľať polovicu enemákov a skončiť na poslednom... nuž, **** happens... ale na moju obranu musím povedať, že pokiaľ by mi nezhodil pásy, tak nemal moc šancí, to AMX neutočí ani T-50 a on mal málo HP, cca 300 a niečo, ja som mal plných 1000. aspoň si vylepšil štatistiky killov a nezlepšil win/lost ratio ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bol dosť smutný, vystrieľať polovicu enemákov a skončiť na poslednom... nuž, **** happens... ale na moju obranu musím povedať, že pokiaľ by mi nezhodil pásy, tak nemal moc šancí, to AMX neutočí ani T-50 a on mal málo HP, cca 300 a niečo, ja som mal plných 1000. aspoň si vylepšil štatistiky killov a nezlepšil win/lost ratio ;-)

.. tak to se asi umim úplně vcítit do jeho kůže... já to měl podobný s t-34 120hp ... 9 kilů a dostal mě full PzIV co capoval ... ale to sme se neviděli ... stříleli sme na dálku jen podle střel a on měl bohužel víc štestí, navíc 50ka flusátko jeho věži s 75 rourou moc neudělá ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam KV-1 s dělem 413, Je zajímavé, že většina hráčů má asi zafixovaný tyto stoje s velkov ráží a pomalou kadencí. Vystřelím zasáhnu a nepřítel si popojede( má na to celou dobu než přebiju:-)) a má ji znova, než se vzpamatuje, tak ji během toho co jednou vystřelí koupí cca 4x vše s průrazem. Sice malá DMG ale v součtu uděluji větší poškození. Hlavně to dělají rusáci s velkejma dělama :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po čtyřech bitvách s TD jsem to opět znechuceně vypnul. V první 3 zásahy z boku do KV3, posádka v mém elitním Jagdtigrovi řve štěstím, jak jsme ho těžce zasáhli, všechny zásahy 0 DMG. Zaměřovač mi lítal jak splašený, nedalo se ani pořádně zamířit. Object 6x výstřel, ani jeden zásah, po sedmé zásah do VK3601 přesně bok pod věží, milá BL10 neprorazila... Je fajn mít IX Tier TD, který je ve hře k ničemu. V poslední hře první zásah z T59 požár, než jsem ho uhasil 4 moduly v Jagdtigrovi háji, další zásah opět plamen, tak jsem to vypnul, možná by kluci běloruský mohli přestat chlastat a s tou hrou i něco udělat... Opravdu mám s TD nahráno dost, ale takovéto hry mě ničí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska 80% her s Objectem módy....na zvracení. Jestli WG nedá možnost volby a bude mě pořád nutit hrát attack na Prochorovce s TDčkem....tak si velice rád zahraji jinou hru. Už těch módů mám pné zuby. Nestačí prázdniny a plná hra těch jantarů...ještě nám WG bude určovat co budeme hrát. Ani náhodou.

Jinak standard hry super...celkový den nebyl špatný, ale jsem vytočený z těch módů.....6x zasebou..nekecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si zvedl win ratio o procentíčko na 52% a tohle byla třešnička na dortíku bez premka:

Vítězství!

Bitva: Redshire 26. července 2012 16:30:28

Vozidlo: KV-1S

Získáno zkušeností: 2 500 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 30 223

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Válečník, Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno, môžem potvrdiť dodrbávajúci sa MM, v jednom týme 7 TD vs asi 6 mediek v druhom, zvyšok heavy + nejakí tí scouti...

 

tak som dal včera svoj rekord, 11 kúskov s AMX AC 1948, Rybársky prístav, južná základňa, na konci som ostal sám proti cca piatim a artyne, postupne padali, artyna bola moja posledná, dostal ma dobre schovaný zakempený Tiger II, posledný s nulou, smrad jeden. takže prehra, smola no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska poprve poradne zahral od te doby co jsem zenaty... prvnich 5 her tragedie ale pak to zacalo slapat, par vyher a malem sem si dneska killnul prvniho ferdinanda s AMXkem. Bohuzel to nevyslo. Naspotoval jsem ho uz natukleho, objel ho a ferda dostal sedum kuli jak v sarajevu, zhasla ho nejaka IS-8 zatim co ja reloadoval.

no nic snad to jeste stihnu nez budou nejake deti atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbá nálada panovala po celé odpoledne, nenapadlo mě nic lepšího, než pustit tanky.

Vtal jsem SU-26 a Pz 35(t) - ale to jen asi dvakrát. No, poměr win/lost byl asi 2:1, takže pohoda, průměr 3 killy na bitvu, prostě krása. Ta SU-26 je nejluxusnější artina co je ve hře. Pobavil jsem se. Dnes opravdu jo. A když už se jel nějakej ten mód (asi třetina útok/obrana 3:1) tak pohoda. Jen jsme projeli jasně vyhranou bitvu o kopec na malinovce. útočili jsme proti 5x arty, 2x T-34, bylo nás asi 9, z toho 5 artin. No, střílím, hledám artiny podle trasírek, střílím odkud jdou střely a nic nezabíjím...kouknu na mapu a zůstali jsme jen artiny, zato nepřátelé všichni...prohra...4 kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se děje,ale poslední dny mám tolik porážek,že už je ani nepočítám.Pozorovat spoluhráče je utrpení.Dnes nejsem schopen udělat trojnásobky na žádném tanku a to mám za sebou 15 bitev.Dnes jsme dvakrát prohráli v IX tieru 15:0.To se mi nikdy nestalo.V další bojuju a poctivě si ustřílím Tiger I a E75 než mě dostanou jako jednoho z posledních.Když se mrknu na tabulku,tak je to 15:6(dva já a 4 jedna naše arty).V další hře jsou naše top tanky dva KV5 v četě.Každý má odehráno 150 bitev-strašný jatka.Snížil se mi win/lost o procento během tří dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava.Dnes celkem tři hry v IX tieru,kdy jsme prohráli 15:0.Celkem jsem dnes dal 21 bitev a všechny jsme prohráli.Statisticky to snad ani není možný.Přijde mi jako bych fasoval spoluhráče z blázince.V modu útok na malinovce 8 tanků zakempí a tři z nich píšou,že brání základnu.Psal jsem jim,že máme mod útok,ale zřejmě to nepochopili.Dopadlo to tak,že jsem s E50 útočil sám na levé straně.Dnes Mě WoT skoro donutil k breku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvdou je, že co hraju nízký tiery (Pz 35(t) a SU-26), rád koukám na šanci na výhru :Smile_teethhappy: Proč?

Jsem jedinej zelenej v týmu, zbytek rudo až žluto. U nepřátel ani ta jedna zelená není. Možná semtam je. šance na výhru 71%. 6 kousků, výhra. Těší mě, že jsem tu vysokou šanci na výhru ovlivňoval opravdu já.

šance na výhru 31%. 8 kousků, výhra. Opět mě těší, že jsem nám vyhrál hru.

Netěší mě, že to nandávám nováčkům, ale ostatní tiery nejsou zábavný. Jsou to pomalý nudný hry s artinama...

Taky mě těší, když sundám týpka s ER 1800, to zahřeje, když ho zabiju a přežiju. To vím, že jsem rapidně zvýšil šance na výhru (v nízkých tierech hráči s takovýmto ER hrají většinou dobře).

 

Opravdu doufám, že nenerfnou SU-26, když teď šáhli na mardera. Ale pravdou je, že SU má dost brutální losy. Když půlku her hraje proti sedmám, to je opravdu sadomaso. Půlka střel je bez dmg, půlka dá 20dmg a semtam se zadařej dvě stovky. Ale pokud je top 5. tier, je to relativně dobrý, ale nemám rád KV :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvdou je, že co hraju nízký tiery (Pz 35(t) a SU-26), rád koukám na šanci na výhru :Smile_teethhappy: Proč?

Jsem jedinej zelenej v týmu, zbytek rudo až žluto. U nepřátel ani ta jedna zelená není. Možná semtam je. šance na výhru 71%. 6 kousků, výhra. Těší mě, že jsem tu vysokou šanci na výhru ovlivňoval opravdu já.

šance na výhru 31%. 8 kousků, výhra. Opět mě těší, že jsem nám vyhrál hru.

Netěší mě, že to nandávám nováčkům, ale ostatní tiery nejsou zábavný. Jsou to pomalý nudný hry s artinama...

Taky mě těší, když sundám týpka s ER 1800, to zahřeje, když ho zabiju a přežiju. To vím, že jsem rapidně zvýšil šance na výhru (v nízkých tierech hráči s takovýmto ER hrají většinou dobře).

 

Opravdu doufám, že nenerfnou SU-26, když teď šáhli na mardera. Ale pravdou je, že SU má dost brutální losy. Když půlku her hraje proti sedmám, to je opravdu sadomaso. Půlka střel je bez dmg, půlka dá 20dmg a semtam se zadařej dvě stovky. Ale pokud je top 5. tier, je to relativně dobrý, ale nemám rád KV :Smile_honoring:

podle mně se bitvy na nízkejch tierech dost změnily. aspoň teda pro tanky co jezdím já. můj oblíbenej tančík BT-2 byl dřív vždycky buď top tier nebo proti třetím tierům max. bez artyn a bez TDček. teď potkávám ve většině bitev TDčka, artyny jako T57 která mě sfoukne v podstatě bez zaměření na 1 ránu. s ostatníma mejma low tierama (T2 Light, M22 Locust, T-127) je to ještě horší. T2 je žrádlo pro čtyřky, ty další dva pro pětky. furt je to zábava, ale ty TDčka a artyny mě tam prostě vadí a nepatří tam. já se v BT-2 musím aspoň trochu snažit, abych něco sundal, kdežto T57 se nemusí snažit skoro vůbec, aby sundala BT-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mně se bitvy na nízkejch tierech dost změnily. aspoň teda pro tanky co jezdím já. můj oblíbenej tančík BT-2 byl dřív vždycky buď top tier nebo proti třetím tierům max. bez artyn a bez TDček. teď potkávám ve většině bitev TDčka, artyny jako T57 která mě sfoukne v podstatě bez zaměření na 1 ránu. s ostatníma mejma low tierama (T2 Light, M22 Locust, T-127) je to ještě horší. T2 je žrádlo pro čtyřky, ty další dva pro pětky. furt je to zábava, ale ty TDčka a artyny mě tam prostě vadí a nepatří tam. já se v BT-2 musím aspoň trochu snažit, abych něco sundal, kdežto T57 se nemusí snažit skoro vůbec, aby sundala BT-2

BT-2 mám taky a opravdu hraje asi s třetími třídami toršku častěji jak Pz 35(t) Ale i tak je to hratelná mrška, hlavně dokáže zaujmout pozice vepředu kde zakempí a pak jen střílí. Hraju jen dvojky, protože jsou často top a nic lepšího tam není, občas to hodi ke trojkám, ale i tak se to dá hrát. Z trojek hraju jen SU-26, protože reload 7,9s a otočná věž je luxus a je to zase změna oproti ostatním a je to zábava, protože to je zabiják. Ten Pz 35(t) je super, protože dokáže i cinknout a kanón je taky dostatečnej. Já si prostě užívám, hraje se moc hezky a neřešíš nepenetrovaný střely, zmizlý střely, cinknutí, nic skoro neřešíš. Je to božskej pocit. Spotting ti je taky ukradenej, protože tě na dvě rány nesfouknou. A většinou žádný artiny či TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...