Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdar všem. V první řadě bych chtěl poděkovat týmu WG za zdařilou aktualizaci.  Nic se mi zatím nezku...lo, hra běží pořád stejně.

Ale hlavně, přibyla ta přímka na minimapě. Ta PŘÍMKA !!! Bože , jak jsem bez ní mohl tak dlouho hrát, to je přeci tak zásadní věc !!!

Díky WG, hosana, allah akbar ! V dalším patchi udělejte u té přímky poznámku, že je to směr pohledu, aby to většinu hráčů nemátlo.

Jinak debilita na publicu dosahuje vrcholu. Během bitvy na Ensku hrdinně umírám, protože jako debil bráním ve dvou jednu stranu, ale něco jsem rozdal, s převahou vedeme, říkám si, jasné vítězství. Samozřejmě ne, skore 12:5 pro můj tým, enemáci capují, 6-7 našich, co se vrátilo , není schopno probíhající cap shodit. Prohra.  Ale už jsem je nějak zocelil a je mi to celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se občas stane, ze mi zamrzne hra pri listovani v osobním záznamu. Jak najedu na Vozidla, tak ende. Je to tak 50 na 50. Driv to nedělalo, ted podezrivam Aslainuv pack, ze tam je nejaky malý bug... Jinak hra šlape, fps dropy se nekonají (podle map 50 - 110, v průměru 80+), lagy taky ne. S T67 (sec. account) jsem si dnes hodil 3xM a pak mi pribyla na laufu poslední hvezdicka, takže zase budu klidneji spát :-)

 

Škoda, ze individuální mise mají odklad...

 

Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdá, že se zvedly FPS...i kámoši mě upozorňovali. Takže to konečně vypadá, že stáhnu o něco málo takt na CPU...hurá!

Takt CPU? Co máš za procík a na kolik ho honíš? Doufám, že si na něm neděláš vajíčka či nevařís kafe :-)

Já to hraju na i5-4210M (standart 2.6 GHz, max 3,2 GHz) a netřeba ho zkoušet více honit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po čtyřech dnech v práci jsem si včera našel dvě chvilky na hru. Vzhledem k faktu, že většinu mého dne jinak zabralo polehávání v posteli a ještě věnování se miminu, abych ulehčil ženě, tak jsem si včera hezky zahrál. No hezky, ono jako vždy se najde něco, co prostě člověk ať chce nebo nechce, nechápe. Jako mých pět her s E5 na první výhru. To mě opravdu hoodně zklamalo. Hlavně hra, kdy jsem neprostřelil absolutně nic. Ani přitroublou E25. To samé s Conquerorem. Akorát jsem potřeboval o hru méně. A i když jsem se v hrách snažil dělat všechno možné i nemožné, tak jsem je prohrával. Už minulý patch jsem si všiml jedné věci  a včera to bylo vidět, teda slyšet, markantně. Při výstřelu hned poznáte, jestli máte dobrý nebo špatný náboj. Ono totiž když vystřelíte a dostanete zvuk jakoby s ozvěnou, tak střela letí normálně. Ovšem jakmile uslyšíte zvuk takový nemastný neslaný, tak ta střela spadne daleko před enemáka. No a jelikož jsem včera takových střel s E5 a Erorem měl opravdu hodně, tak se mi to potvrdilo. To samé s ISU. Jakmile to zaduní, střela letí jak má, jakmile je to jak z plácačky na mouchy, tak je to lostshell. Chtěl bych vědět, jestli si toho všiml i někdo jiný. Jinak co se týče nového patche, tak jsem také zjistil jisté navýšení FPS. Což je po dlouhé době docela dobrá zpráva. Další věc je minimapa, což je taky krok kupředu. Ale co zase zkazili, tak je doplňování munice. Předtím šlo ubrat jednu munici posuvníkem a druhou opět posuvníkem doplnit. Teď musíte opět použít šipky. Možná to dělá aslain, takže ti, kdož nemají žádné módy, tak by mi to mohli potvrdit nebo vyvrátit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom zvuku nevím, tohle jsem ještě nesledoval, ale co mám už dobře vysledovaný je, že když už se blížím k druhému proužku nebo hvězděna hlavní za těch 85% tak ve chvíli, kdy jsem na 83% tak mě to začne dávat takový losy, že si kolikrát ano neškrtnu a když spadnu na 80-81% tak jsou losy zase v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po stažení aktualizace jen pár bitev s GCčkem hrůza, spoluhráči byli jak ovce mezi vlky .

Pak o něco lepší hry s E50 se kterou se mi povedlo udělat 2. mark na dělu :cool:  . Ještě 5k expů a cca. 1M kreditů a E50-Mko bude v garáži :woot: .

Jak já se na tu mrchu s laserovým dělem tak těším . E-50 si v garáži nechám , hraje se mi s ní lépe než s T-54 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. V první řadě bych chtěl poděkovat týmu WG za zdařilou aktualizaci.  Nic se mi zatím nezku...lo, hra běží pořád stejně.

Ale hlavně, přibyla ta přímka na minimapě. Ta PŘÍMKA !!! Bože , jak jsem bez ní mohl tak dlouho hrát, to je přeci tak zásadní věc !!!

Díky WG, hosana, allah akbar ! V dalším patchi udělejte u té přímky poznámku, že je to směr pohledu, aby to většinu hráčů nemátlo.

Jinak debilita na publicu dosahuje vrcholu. Během bitvy na Ensku hrdinně umírám, protože jako debil bráním ve dvou jednu stranu, ale něco jsem rozdal, s převahou vedeme, říkám si, jasné vítězství. Samozřejmě ne, skore 12:5 pro můj tým, enemáci capují, 6-7 našich, co se vrátilo , není schopno probíhající cap shodit. Prohra.  Ale už jsem je nějak zocelil a je mi to celkem jedno.

Víc než přímka pohledu kamery se na minimapě hodí výseč děla u arty (možná i TD). Poslední známé místo spotnutého enemáka, ale na super namodované hráče to stále nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...