Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nic moc večer s hořkým koncem. 12 výher z 22. S E8 jsem se dostal lehce pod 65%, což mě štve, protože jsem dal pár her s top dmg, ale i tak jsem nedokázal vyhrát, protože jsem jel jinam, než jsem měl. To je taková bezmoc, když se vám "OP" četa rozjede uplně blbým směrem a už 40sekund po odpočtu je jasný, že to je prohraná bitva. No a jako třešnička nakonec. Taková ta one-man show s E4, tuny dmg a plno killů a nakonec dostanu pár ran od vlastního a z jasný výhry je prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak WG ucinil finalne rozhodnutie ohladom britskej linie...

Tier X medium bude Action X Centurion so 105mm L7A1 delom (v reale mal 20pdr, ale tieto dela maju to iste uchytenie, cize su menitelne). Bude mat velmi silnu vezu (220mm - zvazujuci sa do 150mm pancier) s velmi dobrou depresiou dela. Ako bude uskutocnena vymena sa este nevie.

 

image2.jpg

FV4202 bude zmeneny na Tier VIII premium tank a bude upraveny na historicke parametre (horny predny pancier 50mm, spodny predny 75mm, a veza 200mm zvazujuca sa na 60mm, 20pdr delo). Zatial sa nerozhodlo, ci bude tank davany zdarma tym ktori maju FV4202 v garazi.

Tier X britske heavy bude Chieftain Mk.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončilo prémko, tak jsem se vrátil k mazlíkům. Dnes k T49. Je to stále borec, ač úprava map je dost znát. Jednu bitvu mi došla munice, to bylo trapné. Výsledek? Jak asi...

5IOQ0.jpg

Co mě zarazilo, 3x KV-1 na topu, celkem jedna (JEDNA!) penetrace. No a jelikož vozím 5 goldů, tak došlo i na ně, ale co hra nechtěla, posledním jsem enemáka s 6 HP cinknul... No a ten pocit, když vás většinou půlka tanků díky houfnicím složí na ránu... k nezaplacení. Většinou není místo pro jedinou chybu. Alespoň nevyplácám opravný sady a lékárny.

 

Jinak opět získáno Tankové eso a nějaké stříbro. Dobrý dopoledne.

Yek6K.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem marně zkoušel s JP II udělat dvojnásobek.Tři bitvy ze tří druhej odspoda v desítkách.Kupodivu jsem ve dvou bitvách nastřílel nejvíc(v jedné 4500dmg),ale stejně lost.Blbý hráči byli na obou stranách,ale enemáci měli větší štěstí.S hetzerem super losy samý IV tiery.Parádní střelba a popravičky,ale taky to nestačilo.Prostě retardi dnes měli vycházky.Ale zastřílel jsem si :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak specialitou dnešního dne je stránka na worldoftanks.eu, na které je ohlášen zítřejší patch 9.2. A čím je ta stránka tak speciální?

 

Tím, že je velká 67MB. Normální stránka by měla mít do 500kb, pokud je na ní grafika, tak do 2MB. Wargaming ale není ani schopen koupit si nějaký normální redakční systém, který umí thumbnaily obrázků a tak je dává na web v plné velikosti, pouze rozměrově zmenšené v kódu stránky. Výsledkem jsou obrázky, na které se nedá dívat a 30x větší stránka, než by byla, kdyby to dělal normální webdesigner.

 

Working as intended. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak specialitou dnešního dne je stránka na worldoftanks.eu, na které je ohlášen zítřejší patch 9.2. A čím je ta stránka tak speciální?

 

Tím, že je velká 67MB. Normální stránka by měla mít do 500kb, pokud je na ní grafika, tak do 2MB. Wargaming ale není ani schopen koupit si nějaký normální redakční systém, který umí thumbnaily obrázků a tak je dává na web v plné velikosti, pouze rozměrově zmenšené v kódu stránky. Výsledkem jsou obrázky, na které se nedá dívat a 30x větší stránka, než by byla, kdyby to dělal normální webdesigner.

 

Working as intended. :facepalmic:

Nezkoumal jsem to, ale jestli maj takhle domrvenou HLAVNI stranku, jak to asi vypada na hernich serverech. Ja html skoro neumim, ale kdyz uz jsem neco delal tak samozrejme s nahledy. Na to neni treba ani redakcni system.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak specialitou dnešního dne je stránka na worldoftanks.eu, na které je ohlášen zítřejší patch 9.2. A čím je ta stránka tak speciální?

 

Tím, že je velká 67MB. Normální stránka by měla mít do 500kb, pokud je na ní grafika, tak do 2MB. Wargaming ale není ani schopen koupit si nějaký normální redakční systém, který umí thumbnaily obrázků a tak je dává na web v plné velikosti, pouze rozměrově zmenšené v kódu stránky. Výsledkem jsou obrázky, na které se nedá dívat a 30x větší stránka, než by byla, kdyby to dělal normální webdesigner.

 

Working as intended. :facepalmic:

Sice netuším o čem je řeč, ale fandím Vám klucí :laugh: . Jak je WG špatný, jsem s Vámi :thumbsup: . :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju. Vážně.

Páč bouřky jsou po celé střední Evropě, což znamená, že mamky děti svolávají domů a debilní dítka usedají k WoT. Mám vysledováno, že jak je v našem regionu hnusně, počty siemek se násobí a odborníků s nefalšovanou a poctivě zahranou nulou na konci přibývá.

 

Včerejší nulový rekord - 11 z 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej až to uvidí danny1691. ten tě znectí :biggrin: :biggrin:

mrkni v HP na poslední stranu v "Ulevte si" :tongue:

pche! Ve WoT mi nějak extra nevadil, ale ve WT GF je pěknej spratek. Škoda, že neumím dělat videa ze hry aby bylo vidět jak si to frčí. Buď na mě nebo do pekel horoucích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyže začne ta dárková akce s tankem na rejži? Abych věděl kdy vyrazit na lov. Přidá se někdo do čety?

Podle Silenta zítra ráno. Četu ale nedoporučuju, WG to nikdá nepřiznal, ale existuje podezření, že lowtier čety mají uměle zvýšenou MM hodnotu. Když jezdíme s kolegou trojky, pravidelně nás to hází mezi pětky, jeden extrémní příklad níže. Já beru Micromause a jdu si na Doly zastřílet sám :)

 

qztc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono všechny čety mají zhoršenej MM, respektive jim to pravidelně hází spíš ten horní extrém.

 

Ono je to z pohledu WG i logický - čety skillerů, kteří si jezdili dolů "zalovit", aby schladili žáhu z dodrbanýho MM a lam na vyšších tierech, řádily svýho času mezi začátečníkama jak černá ruka. Zvlášť díky pár OP tančíkům (žejo T18).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byla strašná vopičárna. Jezdil jsem převážně D1 a to děsná mašina. Je to fuška ho držet nad 60%WR a skoro pernamentně musim ládovat goldy, protože mám velké problémy s penetrací. je to kalsický přeskakovací tank a tudíž challenge ho udržet na dobrých statech. Asi největší ponížení zažívám na mapách, kde mě "předjede" ta kutálející se tráva, která samo nejde rozstřelit. Naopak potěší, když rozstřílím podobného filištýna, co dělá rozruch mezi malýma tierama.

 

Škoda, že se zase přiblížila doba, kterou na tancích nesnáším ze všeho nejvíc, dokonce víc, jak modrozelený terror, a tím je nový patch. Doba zasvěcená beta testerům a rájem lagů, kde nepomůže asi všemocný battleping cheat. A kde jsou si všichni rovni a donuceni ke skillu třicátníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byla strašná vopičárna. Jezdil jsem převážně D1 a to děsná mašina. Je to fuška ho držet nad 60%WR a skoro pernamentně musim ládovat goldy, protože mám velké problémy s penetrací. je to kalsický přeskakovací tank a tudíž challenge ho udržet na dobrých statech. Asi největší ponížení zažívám na mapách, kde mě "předjede" ta kutálející se tráva, která samo nejde rozstřelit. Naopak potěší, když rozstřílím podobného filištýna, co dělá rozruch mezi malýma tierama.

 

Škoda, že se zase přiblížila doba, kterou na tancích nesnáším ze všeho nejvíc, dokonce víc, jak modrozelený terror, a tím je nový patch. Doba zasvěcená beta testerům a rájem lagů, kde nepomůže asi všemocný battleping cheat. A kde jsou si všichni rovni a donuceni ke skillu třicátníků.

 

Pod to poslední bych se podepsal, není nic horšího než patch, všechno rozdrbané až hanba, hledání zaměřovače všude možně po netu, no prostě šílenost, vždycky jsem nasraný, když to přijde.

 

Docela se divím, že trpíš tu D1ku, to je otřesný krám, šnek se proti tomu cítí jako Usain Bolt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si včera testnul pár her na US serveru, kde už byl nový patch, bohužel jsem nejel ani jednu změněnou mapu, takže kromě toho, že Stug vypadá docela dobře, jsem nezjistil nic. Funkční zaměřovač jsem našel poměrně rychle přes Google, takže jsem již připraven. Bohužel jsem již natolik ovlivněný mody, že s defaultním neumím hrát. Trochu mě zarazilo, že mají na US serveru mise o prémiáky (LTP a SU-85l). Je fakt, že tam hraje podstatně míň lidí, tak se asi snaží přitáhnout hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...