Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zvedak: Tak to mi ani nerikej, ja ten krap snad hned prodam. Pritom Tiger I je muj oblibenec (akorat jsem mu vcera omylem propustil gunnera, ja blbec)!

Tak mezi osmičkama to byly hezký hry. Ale nesmí být moc TD, nebo hráčů co ví, že věž je papír. Jezdící pochodeň jsem mu říkal. Ale přeexpil jsem to a hurá, je za mnou. Teď už rezaví v garáži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel recept jak zvýšit WR - T49. Nevím čím to je, ale 80% her jsem mezi pětkama. Rok zpátky jsem ten tank koupil, odjel pár bitev a prodal (jak jsem to mohl udělat?). Za dnešních 21 bitev nějakých 90% WR, což jsem nikdy neměl. WN7 nějakých 2700, to už je spíš třešnička... Ale opravdu s tou T49 není potřeba ani četa, velice zajímavá hračka  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dob, co jsem doexpil co jsem potřeboval je to parádička. Jedu na co přijde, případně nějakou četu, zbytek CW, ESL, roty a další turnaje, parádička. Jenom by to ještě chtělo akci na posádky, stále mám na dost strojích co řešit a navíc E-75 je bez kluků  :sad:

 

T49 si sama vystačí. Pokud zbytek týmu vydrží naživu aspoň 4-5 minut. Ale zažil jsem i pár her, kdy jsem měl 10 kousků, 0 munice a v klídku jsem nespotnut sledoval, jak mi další 2-4 tanky capují bázi...smutý to pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde zadny spoter?? co zase pises za nesmysly? proc by jsi mel nejakeho spotera videt? po startu na Malinovce mas cca 10-15 sec na to odjet nebo se schovat ... tak po plati uz nekolik let - hrajes prvne?

 

 

predvcirem jsem tu psal ze nevis nic o zivote a koukam, ze ani o tydle hre si toho moc nepochytil ... :biggrin:

tohle neber jako kritiku, ale radu zkusenejsiho, jak se mas chovat na tydle mape po zacatku bitvy ...

 

miniatura puvodniho screenu, kde dotycny stoji jak pumpa na rane a divi se ...

 

To je zase slovní průjem, no nic tak já to rozeberu.

 

1. Kdybys nebyl tak nabubřelý a přečetl to celé, a následnou diskuzi, možná bys pochopil o co mi šlo.

2. Nestál jsem tam jako pumpa, KVčko je pomalý a já se vydal za baráky, když mi sundali pás a už jsem se odtud nedostal, mlátili tam do mně 40 vteřin. Kdyby sis ten obrázek alespoň prohlédl, tak bys tady nezvracel takové nesmysly.

3. Několik let to neplatí, dříve se tank po výstřelu rozsvítil nebo byla vidět trasírka.

4. Nevím, kde jsi přišel na tu kravinu, že ve svých 44 letech, 20 letech manželství a patnáctiletých dvojčatech nevím nic o životě.

5. Svoje rady si strč zezadu a hodně hluboko ty jeden "zkušený".

6. Když už chceš být za borce nauč se háčky, čárky a velká písmena, píšeš jak trubka z pomocné školy. Už chápu, proč sem nepouštíš synka, mohl by vidět, že je tatínek na štíru s češtinou. Prosím tě, co je to "tydle"?

 

P.S. Doma tě nepustí ke slovu, tak machruješ tady? Tak jen si posluž, já to unesu. Jenom, prosím, piš česky a ne jako lopata ze zvláštní školy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

3. Několik let to neplatí, dříve se tank po výstřelu rozsvítil.

 

 

tohle bohužel v tomto případě není pravda. Takhle to funguje odjakživa. Pokud máš enemy tank mimo dohled a Tebe spotuje jiný tank, tak se ten střílející nespotne. Takhle to je od samého začátku. A podle toho screenu to nevypadá, že by někdo od vás z týmu mohl nasvítit ty střílející tanky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle bohužel v tomto případě není pravda. Takhle to funguje odjakživa. Pokud máš enemy tank mimo dohled a Tebe spotuje jiný tank, tak se ten střílející nespotne. Takhle to je od samého začátku. A podle toho screenu to nevypadá, že by někdo od vás z týmu mohl nasvítit ty střílející tanky

 

No, já tedy pamatuju doby, že se tank rozsvítil po výstřelu a pak se to po nějakém patchi změnilo. Nevzpomínám si, jak to bylo s dohledem ale pamatuju, že byl tank neviditelnej dokud nevystřelil ale vážně nevím, jak to bylo se vzdáleností. Pamatuju trasírky, kdy bylo alespoň vidět odkud to lítá, když byl tank mimo dohled.

Ona Malinovka byla vždycky, co se týče spotu, divná mapa. Mockrát se mi stalo, že pět tanků přejelo to celé pole a najednou mi stály za zadkem a nikdo je neviděl. Někde jsem četl, že na nějakou vzdálenost se spotuje tank automaticky i když je mezi tanky překážka ale tady to neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

P.S. Doma tě nepustí ke slovu, tak machruješ tady? Tak jen si posluž, já to unesu. Jenom, prosím, piš česky a ne jako lopata od polských hranic.

V lecčem s tebou souhlasím a Malinovku hraju již delší dobu nerad, protože je to debilní mapa. Ale v jednom jsi mě teda naštval. Jsem lopata od polských hranic. Dokonce když jdu ke kámošovi do paneláku, tak vidím z balkónu první polskou vesnici. A všiml jsi si, že píšu jak nějaký trotl? To, že někdo nepoužívá správně háčky a čárky nemá s umístěním tvého bydliště nic společného. Tak příště prosím použij trošku důvtipu a napiš to jinak. Btw kdybych chtěl, tak ti tady napíšu všechno v našem nářečí a myslím, že by jsi z toho měl úplné prd.  

 

A teď ke včerejšku. Několika jednoduchými slovy se to dá popsat jako neskutečné peklo na nebi. Opět jsem se přesvědčil o tom, že četu hrát nemá smysl. Co hra, to jsme byli na spodku tabulky. A jelikož jsme střídali rozličné stroje, které je třeba expit, tak se to všechno hezky s*alo. Až jsem si to potom pustil sám, tak to už jakž takž šlo. Takže jsem se vyhrabal z neskutečně červených čísel aspoň na malinko zelené. Jak píše BOB jednou prohra 0:15 za dvě hry výhra 15:0. To je prostě úchylnost. Já se tomu musel opravdu jen smát, protože tohle je vyloženě komediální. Už abych měl vyexpené aspoň dvě další desítky, jinak mě z toho brzy  :arta:. Devátý tier je vůbec ten nejhorší, který ve hře je. Už se těším na pondělí dopoledne, snad budu mít aspoň dvě hodinky času, abych si zahrál, protože ty víkendy jsou vyloženě za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá a nerad bych to zakřiknul, že mizerný období končí. U strojů co poslední dobou jezdím začíná lézt jejich win od 40% směrem k 50 :smile:.

 

Co se týká spotingu, tak tam je jednoduchá jen jedna varianta a to spot pod 50 m. Jediný co jí trochu kazí je vysoká rychlost přiblížení strojů a k tomu opožděný reakce hráčů. Z toho pak vznikají ty situace, kdy stroj jedoucí 70 km spotne nepřítele skoro ve stejný okamžik ve který se o něj v křoví rozmlátí.

V ostatních případech je to nejsložitější věc he hře. Dávat dohromady někdy i více jak 40 nejzákladnějších hodnot, aby z toho nakonec vyšlo co je vidět či není je celkem slušný. Většinu potřebných hodnot člověk v bitvě stejně nezná a tak se musí řídit praxí a spoléhat na to co mu nevíc vychází. Na vícvikovce by se nechalo zjistit po mnoha hodinách pár hraničních hodnot pro konkrétní stroj, ale pro použití ve hře téměř k ničemu.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v piatok 7 hier, z toho 6 beznadejných porazok. V tej poslednej blokovala dvojclenna cata nejakých blbeckov nase TD - poslal som ich oboch do garaze, naco som dostal 24 hod ban :)

Tak som po dlhej dobe zapol WT a po pár hrách sa nakoniec celkom zabavil zo zerom s 5 killmy. Btw, vo WT ani jeden win ... 

No a nakoniec som v entropii prerobil nejakých 10 usd. Ale to je ok, finišuje tam migrácia, najvacsi event roka, a vtedy sa nikdy nedarí. 

Jo a hoci to tu nikomu nic nepovie - pyrite je zase blízko 200% :) Posledne som na tom cashol 2k eur :)

 

Prvé tri nedelne bitky v tankoch zase tragisch - 2 brutalne porazky a jeden brutalny win, vsetko cca 4:15, resp win 15:3 - to si clovek moc nezahra.

Pockam na vecer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ostatních případech je to nejsložitější věc he hře. Dávat dohromady někdy i více jak 40 nejzákladnějších hodnot, aby z toho nakonec vyšlo co je vidět či není je celkem slušný. Většinu potřebných hodnot člověk v bitvě stejně nezná a tak se musí řídit praxí a spoléhat na to co mu nevíc vychází. Na vícvikovce by se nechalo zjistit po mnoha hodinách pár hraničních hodnot pro konkrétní stroj, ale pro použití ve hře téměř k ničemu.       

Bohužel to tak funguje nejen pro hráče ale i ten program musí zákonitě ve spoustě situací vypočítat naprosto nesmyslné, ( správně nazváno nelogické po stránce herní hodnoty ) kterým se pak jen divíme s hubou dokořán. Tahle hra na ten spoting jednou dojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lecčem s tebou souhlasím a Malinovku hraju již delší dobu nerad, protože je to debilní mapa. Ale v jednom jsi mě teda naštval. Jsem lopata od polských hranic. Dokonce když jdu ke kámošovi do paneláku, tak vidím z balkónu první polskou vesnici. A všiml jsi si, že píšu jak nějaký trotl? To, že někdo nepoužívá správně háčky a čárky nemá s umístěním tvého bydliště nic společného. Tak příště prosím použij trošku důvtipu a napiš to jinak. Btw kdybych chtěl, tak ti tady napíšu všechno v našem nářečí a myslím, že by jsi z toho měl úplné prd.  

 

 

 

Má velká omluva, editováno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopoledne zatím v pohodě...100% WR a 3200WN...uvidíme jak se bude dařit odpoledne. 

 

V jedné bitvě jsem potkal jednoho hráče z klanu CSAF a docela to tam rozjel. Nejdřív s Lorrainem bezdůvodně rozstřílel našeho M48 a když jsem ho upozornil, tak byl ještě sprostej na mě...každopádně jsme vyhráli i když tohle jelito střílelo spíš do vlastních než do enemáků

 

1386497441.jpeg   1386497446.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší začátek:

 

3lsz.png

 

A pak jsem začal lamit..

gza.PNG

 

Co jsem tam občas předváděl, to mi hlava nebrala. S T32 a goldem jsem 4x za sebou dingnul spodek M103, následně 2x zešikmenou část vedle mantletu, 2x velitelskou kopuli a 2 střely mi zmizely..asi retard aura. Pak mě začínají iritovat všemožný kamínky a hrboly na zemi. Jedu s Hellcatem v plný rychlosti a ze zatáčky na mě vyjede T25 AT. Přibrzdim, bez sniper modu ho mám přes celej zaměřovač, lup hrbol, střela do nebes..on mi ránu fláknul..tancujem kolem sebe, to samý jak minule..zaměřeno (bez sniper modu), hrbolek, přestřeleno..frajer vystřelí, já dead a on si jede dál s full HP. Yes, my fault, měl jsem si v klidu zaměřit, ale někdy v krizových situacích mi přijde, že na sniper mod není čas.

 

Jinak téměř vše jsem odjel v četě s klukama z klanu a ze 75% jsme vytírali vršek tabulky..MM nám opravdu přálo. Až se jeden nově příchozí divil, když jsme byli asi 3 hry za sebou v topu. "Hele, už potřetí za sebou jsme na topu, super." Takhle to dneska máme pořád, běžnej jev. :Smile_trollface-3: "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo, to byla šlupka, to jsem od sedmičkového TDčka nečekal. Hodně mně to překvapilo, žil jsem v domnění, že dává kolem čtyř stovek.

Prohra jak víno, na téhle malé mapě s poměrem TD 2:7 není moc šancí na úspěch.

 

shot159mrm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, měl 152mm ML-20 to dává i s AP za 700

 

Já vím, ale kdo by čekal, že bude mít stock gun a že mu při jeho šestkové penetraci projde za plnou a zvlášť když jsem byl naúhlovanej. Holt WG zázraky se dějí, včera jsem moc vyhrával, tak mně musí veleSerB potrestat. Fuj! Ještě teď se klepu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 14 bitev a 13 výher. Beru postupně celou garáž a nevím, zda nemám radši už přestat hrát. WN6 2230 a EFR 1823. Losy mám takové spíš 50 na 50 a žádné velké rozdíly se nekonají. Bitvy jsou vyrovnané a pěkné. ohle prostě na té hře nesnáším ze všeho nejvíc. 50 bitev po sobě tragických a pak zas 10 bitev luxusních a tím nemyslím jen to, že je výhra. Nebo po 100 dingnutích a zásazích za nula dáte někomu ammo za 1800HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...