Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Udělal jsem takový malý hloupý test.

První bitvu jsem chtěl sám ucapovat a podařilo se.

Hrál jsem T40 a poškození jen 701 + jeden kill a kompletní sólo cap.

 

WN7: 1 163

 

EFR: 1 873

 

Docela slušný schodek, co? To se to tím capováním mohly ty staty pěkně vylepšovat.....kdysi. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to asi zapínat nebudu. Za mě dneska spokojenost.

 

 

Určitě už to nepouštěj...před nedávnem jsem sem postoval něco podobného z nedělního rána a když jsem se k tomu na večer vrátil tak jsem byl rád, že jsem udržel WR nad 50%

 

Kdybych pokračoval s něčím vlivným (T49, Hellcat, T29) tak by to šlo. Ale sólo s "normálními" stroji hru neovlivníš... Zvedák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tohle možný?? Pět odehraných her, ve všech sem nastřílel jak blázen a jasná prohra. Při načítání další mi dojela pizza, tak sem pro ni šel po, asi čtyřech minutách sem byl zpět a bylo po bitvě a vítězství... můj trojnásobek byl 450 xp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem takový malý hloupý test.

První bitvu jsem chtěl sám ucapovat a podařilo se.

Hrál jsem T40 a poškození jen 701 + jeden kill a kompletní sólo cap.

 

WN7: 1 163

 

EFR: 1 873

 

Docela slušný schodek, co? To se to tím capováním mohly ty staty pěkně vylepšovat.....kdysi. :biggrin:

 

 

pokud si pamatuju, tak za to co jsi udelal - neco malo nastrilel + 100% cap, bylo cca 3000 - 7000EFR .... nekolikrat to tady lidi i postovali ... ja uz to nenajdu ... vim ze nekdo daval cca 9500 EFR za bitvu ... cap + def .. + neco malo DMG ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si mažu plochu, páč jsem na ni měl hrozný bordel a narazím na sreen starý asi  měsíc. bylo to z doby, kdy jsem už nevěděl kam před tím rudým dobytkem utéci....Ani 5 třída nepomohla..a pozor. Takové extrémí hry jsem měl velice často.....90% týmu dá nula.....

Nevím jak to sem uložit, tak sem dám link na ulož to. Stojí to za stažení...kdyby to nešlo otevřít, tak dejte uložit a otevřít ve WORDU...nějak jsem to dojeb.....Jestli to někdo otevře a umí to sem hodit, budu rád.

 

http://m.uloz.to/xZ1puijS/dementi-doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam to dát, tak to hodím sem. Včera večer jsem se díval na National Geographic a co se nestane.... V pořadu Megatovárny se objevil Wargaming. V češtině to asi nikde nebude tak tady je odkaz na originální verzi. Kdo tomu trochu porozumí, ať si udělá obrázek sám...

 

http://youtu.be/swwjhjvhxdA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to vcelku šlo, pořízen osmičkové TD Borsig a první bitva hned 2 killy + 4500 dmg, což příjemně překvapilo aj elikož jsem na Prochorovce nebyl viděn na 50 metrů od jedoucího T25 AT, má tento stroj nádech budoucích prasáren :-) Pravda , měl jsme síť , mám nátěr a druhý  perk maskování na 94 %....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po delší pauze, jsem si dal 3 bitvy s T110E3, ve třech bitvách jsem nastřílel 16k DMG a 5 killů všechno však marné, protože jsme jako vždy všechno prohráli, ten publik to je opravdu nefalšovaný hráčský hnůj, kde slova jako YntelYgence a spolupráce se opravdu nesmí hledat, ba co více jsou zakázané a jakýkoliv náznak použití je tvrdě trestán ze strany WG :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní bylo naprosto zbytečné. Docela jsem lamil, ale ono to stejně nevadilo... hrál jsem převážně HellCata + T29 (kvůli akci 250k, samozřejmě :-)) a ty losy, to se prostě nedá. S oběma stroji jsem dal cca 10 bitev, přičemž s HellCatem jsem byl 2x na topu (jinak samé 8ky) a s T29 jsem byl 1x na topu (jinak samé 9ky). Složení "svého" týmu nebudu komentovat, ale jestli mi celkové WR přelezlo přes 30%, tak je to moc...

Současně s tím zřejmě začnu být konspirátorem, jelikož mám pocit, že poslední cca měsíc jsem od WG trestán totálními lamami v týmu plus pěkně vytírám spodek losů. Na druhou stranu netuším, proč by mě WG trestal, když nehraju bůhvíjak dobře :-) Nicméně: hra s T-150, v bitvě 7ky na topu. Při skóre asi 5:13 pro enemáky si říkám, že si odbachnu alespoň Grila (kterého jsem objevil) a ještě (tuším) VK36.01, které zbývalo nějakých 260 životů... BÁC! A Grilovi zbylo 36 životů (kua!)... BÁC! A VK36.01 zbylo 7 životů... pak mě dodělaly :-)

 

Tohle všechno jsem zažil na serveru EU1. V noci jsem to v krizi přepnul na EU2 a těch asi 5 her, které jsem potřeboval na 250k bonus, už celkem pěkně odsypalo (nic extra, nicméně jsem přežíval a něco jsem killnul).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní bylo naprosto zbytečné. Docela jsem lamil, ale ono to stejně nevadilo... hrál jsem převážně HellCata + T29 (kvůli akci 250k, samozřejmě :-)) a ty losy, to se prostě nedá. S oběma stroji jsem dal cca 10 bitev, přičemž s HellCatem jsem byl 2x na topu (jinak samé 8ky) a s T29 jsem byl 1x na topu (jinak samé 9ky). Složení "svého" týmu nebudu komentovat, ale jestli mi celkové WR přelezlo přes 30%, tak je to moc...

Současně s tím zřejmě začnu být konspirátorem, jelikož mám pocit, že poslední cca měsíc jsem od WG trestán totálními lamami v týmu plus pěkně vytírám spodek losů. Na druhou stranu netuším, proč by mě WG trestal, když nehraju bůhvíjak dobře :-) Nicméně: hra s T-150, v bitvě 7ky na topu. Při skóre asi 5:13 pro enemáky si říkám, že si odbachnu alespoň Grila (kterého jsem objevil) a ještě (tuším) VK36.01, které zbývalo nějakých 260 životů... BÁC! A Grilovi zbylo 36 životů (kua!)... BÁC! A VK36.01 zbylo 7 životů... pak mě dodělaly :-)

 

Tohle všechno jsem zažil na serveru EU1. V noci jsem to v krizi přepnul na EU2 a těch asi 5 her, které jsem potřeboval na 250k bonus, už celkem pěkně odsypalo (nic extra, nicméně jsem přežíval a něco jsem killnul).

Čím déle hru nehraji, tím více ji hodnotím s chladnou hlavou.....ono nejde o nějaké konspirace...jde jen o obrovský počet špatných hráčů. Je jich tolik, že hráč může mít statisticky"den blbec" i týden v kuse. Viz ,má fotka výsledku s KV....a když se do toho ještě vloží smůla na MM, kdy jste navíc dole...tak to je konečná. I v korespondenci co si vedu se supportem WG je jasně vidět, jak si WG s tímto problémem neví rady. Nejsem totiž zdaleka první a ani poslední dlouhodobě platící hráč, který skončil i z tohoto důvodu. Hru hrajou desítky tisíc nových hráčů z řad dětí a naprostých amaterů, ale platí jen velice malé procento. Dříve se WOT pyšnil na online hru velice vysokým procentem platích(oproti konkurenci). Jenže číslo jim sakra klesá.......zatím jim to stačí, protože tuny nových hráčů ztráty kompenzují, ale jak dlouho? Hlavní vlna už je pryč.....budoucnost je v dlouhodobě platících hráčích.....kteří ovšem mizí.....

WG to má ovšem složité....WOT je jediná hra, kde po prvním zabití jdete do garáže...tím je vliv lemplíků na win nesrovnatelně vyšší než u jiných her. Jak tomu zamezit? Nějaká selekce na třídy dle kavlit je mimo...hra by se stala nudnou....řešení existuje. Stačilo by pouze poctivěji losovat hráče dle kvalit na obě strany.....má enemák tři zelený na topce...ok, my máme dva a jednoho modrého...vše v pořadku. nemusí to být losováno zrcadlově. Ale nesmí docházet k tomu co teď. Kdy naše fialková četa jeden v hellcatech proti fialkové četě v IS3.....nebo proti 14 zeleným hráčům....a my máme rudé moře.

Jednoduché řešení.... a byl bych zpět hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...