Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No nechci se přidávat na temnou stranu síly, ale já s JejKejem docela souhlasím

 

pro mě je Stug zdaleka nejlepší TD 5 tieru, VK 3601H nejlepší 6 a E-75 asi nej 9 HT, nebo aspon netušim jaká by měla bejt lepší. JP2 nemám a E50 taky ne tak nehodnotím.

Kdyby tyhle stroje byly tak údajně OP, jezdí jich na svých tierech naprostá většina. Vzhledem k tomu, že to tak není, asi to tak s tím OP žhavé nebude. Nezaměňovat prosím pojmy "OP stroj"  a  "stroj, se kterým se hraje dobře" :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se ohlédnu zpět na několik dní, tak se WG podařilo mě donutit věnovat hře hodně času. Předtím 2-3 týdny stálo hraní za velké cosi a hraní jsem omezil. V sobotu večer jsem si pořídil ve slevové akci několik stojů a tím vycucal účet. Nastalo shánění stříbra o které se mimo násobků staralo hlavně IS-2. Tak měsíce a z toho co mám v garáži nejlepší na splnění 30 killů na 300k. Moc nešlo to shánění killů. Jeden čas po několik odehraných hodinách jsem v rozehraných prohraných bitvách, kde to nevypadalo na šanci udělení nějaké většího dmg či killu použil ALT+F4 a frčel do bitvy s dalším strojem. Nakonec se podařilo těch 30ks a já si dal závěrečnou bitvu na pohodu s prémiákem 3 třídy. Tam se zadařilo a násobek cca 2k splnil úkol na 1 den prémka s čím jsem nepočítal. Nedělní win opět na 50%. V pondělí bylo času méně. Násobky pleček (stock strojů co mám) uhrál tým na poprvé a já se věnoval už je IS-2. 30ks splněno rychleji než v neděli, ale přesto skoro 4 hodiny hraní. Denní win opět nad 50%. V úterý a dnes jsem to už nehrotil a odjezdil jen násobky u 12 strojů. Šichta v neděli a pondělí mi stačila a IS-2 je blízko doexpení a víc s ním jezdit nebudu. Nějaké drobné už zas na účtu jsou. Skoro 3 mega. Denní win za poslední dva dny taky nad 50%. Takže spokojenost. Zítra už prémko nebude a tak se snad denní win nevrátí opět k číslu kolem 40-45%, zvlášť když brzo prodám IS-2 co to táhlo trochu nahoru.

 

Nahrál jsem se za poslední 4 dny až moc. Skoro jsem si připadal první dva dny jak v práci. (Ještě několik killů a bude konečně tohovo.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci se přidávat na temnou stranu síly, ale já s JejKejem docela souhlasím

 

pro mě je Stug zdaleka nejlepší TD 5 tieru, VK 3601H nejlepší 6 a E-75 asi nej 9 HT, nebo aspon netušim jaká by měla bejt lepší. JP2 nemám a E50 taky ne tak nehodnotím.

já né, protože lepší než VK3601H je určitě KV1S, Stug - no je hodně dobrý na svůj tier, ale neoznačil bych to zdaleka - na hony vzdálený ostatním, E75 - není vůbec špatná, ale trošku odlišný ale v něčem lepší se najdou také jiné stroje. Ale debata hlavně byla o tom, že je něco OP. Typický příkad OP byl Hetzer s houfnicí a HE před nerfnutím, to v rukou zkušenějšího nebyl problém 5-6 killů každou hru a náboje za babku. To je dle mého názoru OP tank, né něco co je na špici... A jak už napsal E45, kdyby to byly OP stroje, tak jich jezdí mraky, jenže to se bohužel neděje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě souhlas.

Na KV-1S máš OP alfu vykoupenou zbylýma vlastnostma. Která jiná šestka (vyjma SU-100 se stejným dělem) může louskat čtyrky a T5 TD na ránu?

Na VK36 máš DPM jako kráva v kombinaci s velice slušnou pene, což v tomhle parametru daleko překonává i některé T8 MT. Oba stroje jsou hodně nadprůměrné, i když jejich výskyt IMO není dán ani tak tankem jako takovým, ale spíš strojem za ním. Jó, ty vole, to už je jenom kousek cesty a v garáži mi bude stát ten Tiger, to byl ve WW2 stronk tenk, kterej louskal T-34ky na ránu, to musím mít. Obdobně v případě ISka.

 

Mno, když si vezmeš takovýho Focha155 nebo T110E3... moc jich nejezdí, protože je potřeba mít zatraceně velkoutrpělivost, aby se k tomu člověk dostal. Ale o tom, co je Foch155 zač, se nemá moc smysl bavit (ale ano, i do něj už usedá rudá síla). Ohledně E3 zatím tolik pláče není, ale množství T28/T95 v randomech se citelně zvyšuje a jednoho dne to taky přijde. :-)

KV1S vidím daleko víc než VK, Stugů je celkem dost díky houfnici tady asi ano. A Fochů já potkávám více jak E75, s T110E3 je to možná nastejno, ale je vidět čím dál více a trpělivost to chce stejnou jako na E75 :) protože přes Tigera I to chce sakra trpělivost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadna trpelivost, poridil jsem si Tiger a budu s nim hrat:) Uz mi chybi akorat top motor.

Proste se mi ten tank libi a hotovo:)

Fandím ti, i dalším skalním fandům tohoto tanku. To nemyslím ironicky. Je to totiž nehistorický trpitel téhle hry a chce to asi kumšt s ním hrát a hlavně ho nehrát od stocku, pokud to jde. Když mu dá SU100 do boku 122kou , sebere mu třetinu HP a když ho zapálí, což není nemožné, je kaput. Pro mě to je lepší TD a těch mám v garáži už dost. Nebýt před ním VK3601, který teď asi čeká sprasení, přišlo by mi líto, že jsem s touhle větví ztratil tolik času. Včetně DB a Panthera1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera jsem poprve vyzkousel bitvy s Conquerorem a musim rict, ze ten jeho kanon to je lahoda, nabijeni za 8,8 (bez bia) dobra penetrace, velice presny a rychle zameruje co vice si prat, snad jen vice klopeni dela :-)  ? Take jsem ve 4 bitvach dal vice nez 5k dmg, ale zatim se s nim porad szivam a ucim hrat, uz ted vim ze to neni tank do prvni lajny je to papir jako hrom, ale vicemene ma vsechny predpoklady na snipovani ze zalohy. Abych to zkratil dal jsem s nim 20 bitev, ale diky neskutecne a ukazkove tuposti "red army iditots" spoluhracu v top tierech, jsem mel W/L 9/11  coz zamrzi az nas*re a nepomohlo ani to ze jsem rozdal dmg jako prase, proste sam hrac nezmuze bohuzel nic, at zije public :-)

 

p.s. Abych vse nesvadel na rajcata, tak bez natlaku se priznam, ze 2 bitvy jsem zalamil sam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle prázdniny mi W/L a i ostatní staty tak domršilo, že už jsem na to rezignoval. Ještě si vyzkouším pár vozidel a kašlu na to. O výhře stejně rozhoduje los, tak se s W/L stejně nemá cenu trápit. Prázdniny byly vždycky horší, ale to co se děje letos.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 4 hry sám, výhry, zbytek četa se Švejkem. Docela to šlo, jezdit s veteránem je vždy zábava. Nic jsem nehonil, ani se moc nerozčiloval, šlo to. Jen ty hry s Tigrem jsou vo nervy, děkuji opilcům z Běloruska za úchylné zprasení legendy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 4 hry sám, výhry, zbytek četa se Švejkem. Docela to šlo, jezdit s veteránem je vždy zábava. Nic jsem nehonil, ani se moc nerozčiloval, šlo to. Jen ty hry s Tigrem jsou vo nervy, děkuji opilcům z Běloruska za úchylné zprasení legendy. 

Lipe já si včera zahrál 17 her :D 8 her s prémiákama 8 proher :D takže je zase uspím :) a jediné co hrát bude je TYPE 62 a na ostatní prdím :D na PZ III největší sranda. Jinak návrat po 2 měsících a stále stejná písnička :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipe já si včera zahrál 17 her :D 8 her s prémiákama 8 proher :D takže je zase uspím :) a jediné co hrát bude je TYPE 62 a na ostatní prdím :D na PZ III největší sranda. Jinak návrat po 2 měsících a stále stejná písnička :)

No jó, to sis vybral na návrat špatné období, k normální hladině rudých zadků přibyla tlupa parchantíků, co maj prázdniny a jezdí si s autíčkama, co střílej. Je fakt, že zas když se jednou ožralej Bělorus zapomene a hodí příznivej los, je sranda se na ty vymatlance dívat. Včera jsem takhle stál s TD na duně, za křovím, vedle Švejk, také TD. Enemáci vyrazili a začli jeden po druhém lézt na hřeben. Tak jsme je jednoho po druhém zhasínali. Myslíš, že po třetím tanku toho nechali?? Ne ne, hezky dole počkali, až jeden bouchne a vyrazil další. 

Je to k breku sledovat, kam ta hra spěje a kdo to dnes hraje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ty hry s Tigrem jsou vo nervy, děkuji opilcům z Běloruska za úchylné zprasení legendy. 

 

OT: napsat 3x o zprasení Tigera stačí, psát to vícekrát je opruz :-D

 

Já se včera k plánovanému hraní nedostal, bo tak kolem půl osmé večer jsem vytuhl v malou bejbinkou v obýváku, načež jsem byl probuzen kolem 23:00 mojí přítulkou s tím, že ona už jde spát, tak jestli taky nechci zalehnout v ložnici :-) Já souhlasil, tudíž jsem si pěkně odpočinul a vyspinkal se do růžova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: napsat 3x o zprasení Tigera stačí, psát to vícekrát je opruz :-D

 

Já se včera k plánovanému hraní nedostal, bo tak kolem půl osmé večer jsem vytuhl v malou bejbinkou v obýváku, načež jsem byl probuzen kolem 23:00 mojí přítulkou s tím, že ona už jde spát, tak jestli taky nechci zalehnout v ložnici :-) Já souhlasil, tudíž jsem si pěkně odpočinul a vyspinkal se do růžova :-)

To zprasení Tigera jim nezapomenu a opět jim k tomu něco pošlu přímo do hnízda.  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky zprasení VK3601H očekáváte?

Sázím na to, že jediná změna bude v nápisu medium tank => heavy tank.

Všechny vlastnosti heavyny to už má - armor, DPM, MM váha. Mnoho změn bych neočekával. Maximálně nějaky kosmeticky úpravy.

akorát na ramování moc není, jinak souhlas :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...