Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím , včera jsme hrál 13 her, 3 z nich pouze vyhrál, avg dmg 2762, avg tier 9,69, 16 kills, esli si milé WG myslí že se z toho potento, tak já tedy se z toho nepotento :-)

 

PS: včera jsme sundal dvě M60 které dostali ty superklany  a tím pádem jsem spokojen :-)

Taky mám 2 ale on je problém že jak to zahlédnout tak se po tom všichni ženou ... a místo hry je lov na M60 ... 

kterou jsem jim 2x v Bat arty sesmahl ...  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera to docela šlo win kolem 64%. Ale jedna příhoda by byla, potkal jsem ale na mapě Dubový lesík takového pitomce, měl SU100Y a hned po narození začal šít po všech pak toho nechal a v polovině bitvy zas vypnul mi kámoše z čety tak jsem začal kolem něj s mojí T49 kroužit a zobat ho pak ho dofoukla SU naše a byl pokoj. Jen ten ubožák ještě nám psal do chatu jaký jsem dementi atd. a psal nepříteli naše pozice ještě že jsme vyhráli. Dělám to málokdy ale ten hráč dostal ode mě 5x report. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera to docela šlo win kolem 64%. Ale jedna příhoda by byla, potkal jsem ale na mapě Dubový lesík takového pitomce, měl SU100Y a hned po narození začal šít po všech pak toho nechal a v polovině bitvy zas vypnul mi kámoše z čety tak jsem začal kolem něj s mojí T49 kroužit a zobat ho pak ho dofoukla SU naše a byl pokoj. Jen ten ubožák ještě nám psal do chatu jaký jsem dementi atd. a psal nepříteli naše pozice ještě že jsme vyhráli. Dělám to málokdy ale ten hráč dostal ode mě 5x report. 

špatně. Musíš vzít replay a poslat ticket na WG. A doufat, že ho zabanujou. Když už to přečtou a kouknou na to, pročb by mu nedali osobně ban? Já to takhle řeším, když někdo hodně tzv "censored".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, dneska jsem zažil nejlepší bitvu, za celou dobu co hraju WoT. Luxusní mm, jen 8 tier HT. Řežba jako prase. Paráda, opravdu jsem se skvěle bavil. Škoda, že tohle přijde jednou za dva roky.

 

shot010vqv.jpg

 

shot012qzq.jpg

 

shot011yqy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jel posledně (a poprvý) jen osmičkový těžký (+1 devítka na každý straně), bylo to s T34. Siegfriedovka, T34, 5k dmg, 100k čistýho  :biggrin:  Jo, takovýhle bitvy jsou luxusní. Mohlo by je to dávat častěji, hned by bylo wotko různorodější, kdyby jely Malinovku jenom medka...např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, dneska jsem zažil nejlepší bitvu, za celou dobu co hraju WoT. Luxusní mm, jen 8 tier HT. Řežba jako prase. Paráda, opravdu jsem se skvěle bavil. Škoda, že tohle přijde jednou za dva roky.

No bohužel, taky jsem na 6. t zažil dvě dobrý, kdy jsem se divil, že se zbytek týmu radši rozumně vrátil pomoct bránit a výhry po napínavým boji. Jenže patč asi přitáhl i totální zoufalce, navíc asi i bez základů angliny(a že vím prd)takže asi 6 dalších byl nevídanej průser a utrpení...jinak se mi ale celkem zadařilo a to i na tý nový mapě, kterou jsem dnes v noci poprvé dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, včera nic moc, dneska asi ještě horší, 21 bitev, 8 vítězství. Nejvíc mě vždycky pobaví počáteční výkřiky některých dementů v chatu, jak jim to nandáme a pak následuje potupná prohra. Absolutní ignorace mapy - nikdo se nenamáhá jet resetovat, když je to potřeba, vrcholný zážitek potom dvě KV-1 v četě, které si hrály asi na DMG a naprosto ignorovaly jak zbytek týmu, tak dění na mapě, fakt radost hrát s takovýma ******.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem hrál trošku více ty své OP TD

 

Victory ratio: 55.77%   Battles: 52   Efficiencyold: 2095.52   Efficiencyv2: 2160.3   WN6: 2136.04   Average tier: 8.78   Experience: 51117 983.02 Capture points: 83 1.6 Defense points: 64 1.23 Damage: 155312 2987 Kills: 86 1.65 Spotted: 62 1.19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted jsem byl svědkem takové zvláštní situace

náš tým vyhrával a začali jsme capovat protože protihráči (3) byl na druhé straně (Westfield) 

já a ještě dva tanky jsme capavali a nejmenovaný hráč s českého klanu nám začal nadávat jaký jsme zm.., morons a PL losers

tak jsem se česky ohradil at toho nechá, že jsme tak jako tak vyhráli (o nic mu nešlo, byl tam s námi a žádná medaile by ho nečekala)

v garáži hned od něj správa že jsem zasr... svi..ě (mám i screen) a že je to umění capovat s IS-3 (při to jsem byl od ostatních na ránu) 

 

docela jsem nečekal od hráče tak dobrého klanu takové jednání...

myslím že tohle o nás vypovídá hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi někomu už ujely nervy. Ono, když máte 10 proher v řadě, tak se vás chytne taková bezmoc a vztek, že to snad lze zažít jen v této blbé hře. Podobně to asi funguje u kuřáků, když nemají co do huby ale to jenom odhaduju protože nekouřím. :biggrin: Radím vám dobře, když se chcete bavit, tak nesmíte EXPIT !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dny trávím spíš čas u modifikací, frustrace se dostavuje méně, než při expení  :biggrin:  Ale co, teď na to taky nemám moc čas. Ale v pondělí to rozjedu. Na úterek chci prémko a ta drahá ventilačka bude taky moje. A když to půjde výborně, tak AMX 50 100 bude zabírat místo v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A skvělej mm. Když se mi podařilo ušít si balíček z módů, jak mě to vyhovuje a aby se to na tý mojí plečce trochu hejbalo, tak mě to ten šmejd osladil, žral jsem bahno ze dna a ukončil hraní Alt+F4(po dohrané hře). U huby pěnu, že jsem šel zkontrolovat hebký Jar. Dvakrát jsem restartoval server a na nic. Asi se mě včera příliš dařilo :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

denní hlášení a znovu opakuji denní hlášení ze světa wot jménem mím a tedy tím nejdůležitějším... tak sem si jel... a co na tom že sem MM byl zrovna v důchodu bo co... ale stejně sem jel, jako první a noobik, abych měl pak o čem psát na foru... abych byl důležitej mezi místními maséry, nebo co jim teda masírujou... mno a v tom mě picla arty... teda jako j sem kličkoval... fůůůůůůj arty... jako vážně nevrážím do tej hry peníze jenom pro to, abych tady pak ze sebe dělal trotla :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , včera jsme hrál 13 her, 3 z nich pouze vyhrál,

hmmm, kde asi bude chyba?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...