Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak tak,tanky co měli přesná děla i před patchem(viz T-25),tak u ní už vůbec nedoměřuju jako dříve a vše létá kam má..jediný soupeř na tieru mi zůstal ten zabugovaný KV ****,chrchlům se jen směju a dělám jim z věží cedník :devil:  :devil:

I z ELC jsem 3x trefil cca do 100 m bez úplnýho doměření a to dřív vůbec nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, myslet si, že po velenerfu artyn bude hra už jen na pohodu by byl velký omyl. WG nám neumožní hrát hru bez nějakého nesmyslu. Tím nesmyslem myslím zmatený spotovací systém. Pochopím, že když tdčko stojí někde zakopaný v lese, je pod sítí a před ním je obrkřoví, že není vidět ale že není vidět v pohybu, při jízdě přes pole a objeví se, když mi stojí dva metry za zadkem, tak to neberu. Tohle se WG nepovedlo a doufám, že to opraví, protože jinak se bude hrát podle počtu td ve hře. Uvidím 5 tdček, zalezu za šutr a ani se nehnu, jako když byly artyny nabustrovaný. Prostě tahle hra měla k doladěnosti už jen krůček a zase to dojebali.

 

shot043mwm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková hitparáda jako včera to dnes nebude.

Když se mi podaří chcípnout 35s po odpočtu jako prvnímu v týmu s časomírou ukazující 14:24 a ve výsledkové tabulce týmu mám nejvíc expů a v DMG druhé místo, tak ty prohry budou dnes asi hodně vtipný. I po tolika měsících hrání mi hra občas ukáže něco co jsem ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj včera to šlo... A zase mě po dlouhý době chytly německý stroje - JT, Tiger II a E-50. Hlavně s TII jsem předtím obvykle jen tak odjel doubla a pak jsem ho zase otráveně odložil do garáže, včera mě zase chytnul a tak se E-75 už slušně přiblížila :-D

 

KV-1S asi koupím zpátky, to musí teď být brutální masakr... Před "zpřesněním" děl měl nevýhodu při palbě na dálku... jinak nablízko docela killer... Jak to musí být teď, uuuf... KV-1S v šestkový bitvě je obvykle prioritní cíl, protože pokud se nechá lepší hráč s toule potvorou "rozparádit", tak je to pak jak kuna v kurníku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jel T34 a sledoval jsem artiny. Trefovaly mě napřímo mnohem více než dříve. A to i několikrát po sobě. Samosebou, když je jedna arty, přestřeloval jsem se, tak jsem se moc nehýbal, počítám s jejich menší přesností. ALe po tom, co mě takhle opakovaně trefovaly bez minutí... sledoval jsem i jiný, jakmile mě odpravili...lítá jim to pěkně. Ne, že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji. Na to, že jsem měl jenom půlku bitev v platoonu, to bylo hodně slušny.

A KV-1S je po updatu ještě víc OP než předtím. Navíc to teďka v akci vydělává jak zběsily a není úplnej vopruz s tím hrát... Podařila se i bitka za 90k hrubýho (samo s premiákem) za něco kolem 3,5k dmg v osmičkové bitvě. :P

Tak teď je nejnebezpečnější 6 tier KV-1S.Včera na 400m poklop IS a prda za 380,chudák asi se mu zdálo o čertech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, myslet si, že po velenerfu artyn bude hra už jen na pohodu by byl velký omyl. WG nám neumožní hrát hru bez nějakého nesmyslu. Tím nesmyslem myslím zmatený spotovací systém. Pochopím, že když tdčko stojí někde zakopaný v lese, je pod sítí a před ním je obrkřoví, že není vidět ale že není vidět v pohybu, při jízdě přes pole a objeví se, když mi stojí dva metry za zadkem, tak to neberu. Tohle se WG nepovedlo a doufám, že to opraví, protože jinak se bude hrát podle počtu td ve hře. Uvidím 5 tdček, zalezu za šutr a ani se nehnu, jako když byly artyny nabustrovaný. Prostě tahle hra měla k doladěnosti už jen krůček a zase to dojebali.

 

 

Mno-kolik vás na tu bázi jelo a odkud? Ten nahoře dělal co?? Jako, na rybářích máš tolik míst odkud můžeš bránit bázi a nejseš vidět. Ta T71 tě jen spotla a TD měli soutěž kdo dřív..Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno-kolik vás na tu bázi jelo a odkud? Ten nahoře dělal co?? Jako, na rybářích máš tolik míst odkud můžeš bránit bázi a nejseš vidět. Ta T71 tě jen spotla a TD měli soutěž kdo dřív..Bohužel.

Double

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno-kolik vás na tu bázi jelo a odkud? Ten nahoře dělal co?? Jako, na rybářích máš tolik míst odkud můžeš bránit bázi a nejseš vidět. Ta T71 tě jen spotla a TD měli soutěž kdo dřív..Bohužel.

 

 

T71 byla na druhé straně mapy a kočkovala se tam s naší KV-5. Já v tom kruhu stál dobu a najednou se několik metrů ode mě objevil T28 Prot. Musel jet přes pole a pomalu a stejně se objevil až na malou vzdfálenost. Kdyby byl zalezlej někde v křoví a střílel, tak ani neceknu ale on si ke mě dojel a vystřelil a já ho spotnul a si vteřinu před tím než vystřelil. Prostě nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc, nevím co se přes noc změnilo ale včera mě za padesát her ani jednou netrefila artyna. dneska mě z deseti her třikrát smázla na ránu. Co to zase je?

 

Edit:  Ono to s tím nerfem artyn nebude tak horký. 3 Arty, 9 killů. 

 

shot045ivi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prodal PzlV už mě to s ní po nerfu nebaví a TYP58 páč je to papírák.. pořídil jsem VK3601 s Konischem ;-) neuvěřitelná sranda.. po 21 bitvách zlatý "M" :-) sice je to spíš klovátko, ale díky reloadu a přesnosti je to pěkná potvora která se nemusí bát ani heavy sedmiček.. neuvěřitelný jak velký těžký tanky tenhle stroj podceňujou.. T34, T29 a jiný se klidně staví bokem nebo klidně jedou dál a než se vzpamatujou a začnou zaměřovat tak mají 25% hp a to už jsou pomalu na cestě do plechovýho nebe :-)

Taky jsem dal pár her se Stugem když je ta akce.. a díky novýmu spot systému je z něj neviditelnej vrah. Po pár hrách plnej batoh stříbrňáků a 70% w/l.. prostě pohoda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no- já mám za arty dost najeto,takže-ano, musí dýl nabíjet, ano, někde vzali rychlost, někde dělo..Ale-ta přesnost je stejná,neřku lepší i u nich, není to nic, co by se nedělo i před patchem.A pokud smáznu 6tier Humlem 7 tier na ránu,tak...s M12 cokoliv podemnou jde, co je nademnou dost pláče,pecky jak..Včera sem s Humlem nakouřil SP za 950 a nedostal naplno. Čili-pokud to člověk s tou mašinou umí, nemá problém se přizpůsobit novýmu.Sem OT,ale toliko k tomu"nerfu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju asi třetí den po zhruba půl roce. Celkem normálka, nepříjde mi hra nějaká zásadně změněná. Artyny mi takhle vyhovují, podle mě je to lepší než to bylo. Taky sem vytáhl T29 a za 13 bitev jen 2 prohry. U těch zbývajících 11 bitev nešly zkušenosti pod 800 (resp. 788 :D) a to hraju bez prémiového účtu - pro mě lamu dost dobrý výsledky :D

 

tady jedna vydařenější :-)

post-680-0-07915200-1372000279_thumb.jpg

 

A jedna s oceněnímy :-)

post-680-0-24954000-1372000366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...