Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Líbí se mi tu,jak když má někdo nějaký odlišný nápad,jak mu hned "starý mázové" ukážou,jak je blbej.Inu u nás,jak nebučíš bse stádem,tak jsi buť podezřelé individuum,nebo naprostý idiot,kretén a pablb.V lepším případě se tě zeptají,jestli si vypil litr něčeho tvrdého.

 

Mi se zase líbí tankoví zajíci, kteří jsou sice tankoví nováčci, ale osobují si právo kafrat do věcí, o kterých ví prd :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek probíhal asi nějak takto, dal jsem 3-4 hry s osmičkama, hry takové nemastné neslané, nulová zábava po minutě jasné, zda vyhrajem my nebo enemáci. Říkám si, tak nic, vezmu Conquerora páč s tím mě to teď opravdu baví, "schovám se" za nějakou desítku a budu jí krejt záda. Los mě přidělil "Ledovec" ze spodní strany. Po shlédnutí situace bylo jasné, že musím jet levou stranou, protože pod ledovec už jelo tanků dost. Tak jsem se zbytkem vyrazil na levou stranu. Nebudu to už dál protahovat, páč v momentě když jsem se dostal na první otevřený prostor, tak přilétla popelnice a já na ránu šel. Neuplynula ani celá minuta ze hry a já s tierem IX šel na ránu do garáže. Pochválil jsem enemy artynáře, že mě takhle za jízdy sundal, páč to chtělo jistě dost umu a i krapet štěstí, hru jsem vypnul a šel se věnovat rodině. Byl jsem kvalitně znechucen a hru už pak nezapl ani večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigskautíku ale ty jsi světlá a nebo spíš tmavá výjímka. Tolik prachů do toho asi krom tebe žádný čech a slovák nedali a počítam, že ani polák a nebo maďar. A i když už jsi do toho tolik vrazil, tak bys třeba vzal za vděk i tomu, že se ti vrátí alespoň něco prodejem tanku, který tě třeba už nebaví. Já bych například prodal celý svůj účet a nechal bych si ten druhý, kde hraju jenom do tieru 5 a dokážu i bez prémiáku v pohodě vyexpit nějaký tank od 1. po 5. tier. Prostě takové zábavné hraní spojené s malým výdělkem. Když už se nedá vydělávat jak slibovali tím, že bychom dělali žoldáky pro cizí klany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigskautíku ale ty jsi světlá a nebo spíš tmavá výjímka. Tolik prachů do toho asi krom tebe žádný čech a slovák nedali a počítam, že ani polák a nebo maďar. A i když už jsi do toho tolik vrazil, tak bys třeba vzal za vděk i tomu, že se ti vrátí alespoň něco prodejem tanku, který tě třeba už nebaví. Já bych například prodal celý svůj účet a nechal bych si ten druhý, kde hraju jenom do tieru 5 a dokážu i bez prémiáku v pohodě vyexpit nějaký tank od 1. po 5. tier. Prostě takové zábavné hraní spojené s malým výdělkem. Když už se nedá vydělávat jak slibovali tím, že bychom dělali žoldáky pro cizí klany.

 

Myslím, že tvá představa o tom, kolik do toho kdo dal je velmi, ale velmi naivní. :-) Bigdragon je pouze člověk, kterej se to "nebojí" napsat a chodí sem na fórum. Abych tu jen neplácal, tak jsem si cca 4x bral 14500 goldů, navíc cca rok si kupuji pravidelně prémko, kupoval jsem Loweho, T34 a s tankem tieru 8-10 jsem asi nikdy nevyjel ve stocku....a že jich mám vyzkoumáno..... má cenu počítat co mě to stálo? :-P

Navíc, ty jsi nikdy nepotkal hráče s IS7 a jinak pouze premiákama + nějakej nízkej tier? Já teda opakovaně.... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já do toho vrazil jen 1.500Kč. A po ukázce toho jak rychle mě o to může WG připravit ( PLD-Wasilij ), tak to byly první a také poslední peníze co ode mě viděli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolik prachů do toho asi krom tebe žádný čech a slovák nedali

ještě (aniž bych se chtěl chlubit) bych dodal co jsem už několikrát psal. Pokud mám nějakého koníčka a dostatek prostředků jsem ochoten učinit maximum k mé spokojenosti. takže zhruba stejnou částku jsem investoval do dýmek a tabálů a taky do nožů. Ovšem tady je mi jasné, že jsem pouhým nýmancem a troškařem :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigskautíku ale ty jsi světlá a nebo spíš tmavá výjímka. Tolik prachů do toho asi krom tebe žádný čech a slovák nedali a počítam, že ani polák a nebo maďar. A i když už jsi do toho tolik vrazil, tak bys třeba vzal za vděk i tomu, že se ti vrátí alespoň něco prodejem tanku, který tě třeba už nebaví. Já bych například prodal celý svůj účet a nechal bych si ten druhý, kde hraju jenom do tieru 5 a dokážu i bez prémiáku v pohodě vyexpit nějaký tank od 1. po 5. tier. Prostě takové zábavné hraní spojené s malým výdělkem. Když už se nedá vydělávat jak slibovali tím, že bychom dělali žoldáky pro cizí klany.

 

CzMato měl v době svého působení u opičáků 108 vozidel včetně VŠECH premium vozidelo ve hře. Takže s tvrzením, že těch lidí, kteří do hry vrazili desetitisíce není málo. naopak bude jich dost.

Když vidím, že člověk s odehranými 1200 bitvami má E-100 a Mause, a nejvyšší tanky má 6. tier - kromě 4 osmičkových premiáků - tak jak k nim asi přišel? :Smile_blinky: A takových jsou dnes mraky.

 

Koupím premium tank, premium účet a za peníze převedu expy na free. Takové hráči jsou vidět dnes a denně, jsou jich mraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě (aniž bych se chtěl chlubit) bych dodal co jsem už několikrát psal. Pokud mám nějakého koníčka a dostatek prostředků jsem ochoten učinit maximum k mé spokojenosti. takže zhruba stejnou částku jsem investoval do dýmek a tabálů a taky do nožů. Ovšem tady je mi jasné, že jsem pouhým nýmancem a troškařem :-)

 

Dýmky a nože chápu, dát to do hry už moc ne,ale budiž, každého volba :Smile_smile: . Já do toho dal nějakých 2500,- Kč a vzhledem k tomu, co se z té hry za poslední rok stalo za sr..ku, je to o dost víc, než si zaslouží. Nehledě k tomu, že nakonec jako nejzábavnější k hraní se ukazuje tier 6, kde není třeba k dobrým výsledkům ani ziskovosti investovat jedinou korunu :Smile_smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě k tomu, že nakonec jako nejzábavnější k hraní se ukazuje tier 6, kde není třeba k dobrým výsledkům ani ziskovosti investovat jedinou korunu :Smile_smile: .

no ale kdo tom mohl vědět :-) A tak moc jsem chtěl Mause (nevydržel v garáži ani 14 dní) IS-7, E-50M, Batmobil (neumím to sním, ale je mi ho líto prodat) atd. . . :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dýmky a nože chápu, dát to do hry už moc ne,ale budiž, každého volba :Smile_smile: . Já do toho dal nějakých 2500,- Kč a vzhledem k tomu, co se z té hry za poslední rok stalo za sr..ku, je to o dost víc, než si zaslouží. Nehledě k tomu, že nakonec jako nejzábavnější k hraní se ukazuje tier 6, kde není třeba k dobrým výsledkům ani ziskovosti investovat jedinou korunu :Smile_smile: .

 

"Sračku" by nehrálo "xy" desítek tisíc lidí denně a podle mne je nejzábavnější tier 8 a 9. Klidně bych napsal i tier X, ale na ty dělám moc chyb, takže se do nich netlačím. Co člověk, to názor...... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Sračku" by nehrálo "xy" desítek tisíc lidí denně a podle mne je nejzábavnější tier 8 a 9. Klidně bych napsal i tier X, ale na ty dělám moc chyb, takže se do nich netlačím. Co člověk, to názor...... ;-)

 

Souhlasím, co člověk, to názor. Já jsem už hold moc starej na to, aby ze mě někdo dělat nepokrytě blbce :Smile_smile: . Takže hraju spíš teď hry, ve kterých 2+2 jsou opravdu 4, nebo se tomu alespoň hodně blíží a ne hry, kde 2+2 je někdy 3 a někdy třeba 7 :Smile_smile: . Ale zase na druhou stranu, které jiná hra umožní to, že když z vás provozovatel hry udělá vola, tak to ještě můžete nahrát a on to vystaví na svých offiko stránkách :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, co člověk, to názor. Já jsem už hold moc starej na to, aby ze mě někdo dělat nepokrytě blbce :Smile_smile: . Takže hraju spíš teď hry, ve kterých 2+2 jsou opravdu 4, nebo se tomu alespoň hodně blíží a ne hry, kde 2+2 je někdy 3 a někdy třeba 7 :Smile_smile: . Ale zase na druhou stranu, které jiná hra umožní to, že když z vás provozovatel hry udělá vola, tak to ještě můžete nahrát a on to vystaví na svých offiko stránkách :Smile_teethhappy: .

 

odpověd je jasná, každá online hra založená na free to play :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Sračku" by nehrálo "xy" desítek tisíc lidí denně a podle mne je nejzábavnější tier 8 a 9. Klidně bych napsal i tier X, ale na ty dělám moc chyb, takže se do nich netlačím. Co člověk, to názor...... ;-)

 

Ale hrálo, a jak rádo :-) si vem průřež "členskou základnou WoT"... drtivá většina o hře jako takové ví prd (myšleno herní mechaniku atd.), takže je ani nenapadne, že BY hra mohla být lepší / zábavnější / doplňsicochceš... anebo si vem takové matadory jako "Svejk007" nebo "Kanar"... sice brblají, ale svoji "denní dávku" si odehrají, bez pochyb :-)

 

Zábavnost je subjektivní věc, samozřejmě... nicméně já se ztotožňuji s názorem, že nejvíce jí je do 6.tieru... ještě bych přidal 7.tier, konkrétně ISko, bo s tím se mi až neuvěřitelně daří (na moje poměry :-)). Důvody, PROČ je hra nejzábavnější do 6.tieru, tu již byly nejednou napsány, takže já bych je shrnul do jediného jednobodu :-)

 

Do 6.tieru máš jakožto jednotlivec / četa MNOHEM větší šanci ovlivnit bitvu (důvody jsou IMHO zřejmé) a tím pádem si ji i více užít. Nehledě na fakt, že většinou je množství artyn od 8.tieru výš lehce demotivující až frustrující (pro heavy tanky)... také na nižších tierech jsou větší rozdíly mezi technikou - se zvyšujícím se tierem mi technika přijde stále více "unisex" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, co člověk, to názor. Já jsem už hold moc starej na to, aby ze mě někdo dělat nepokrytě blbce :Smile_smile: . Takže hraju spíš teď hry, ve kterých 2+2 jsou opravdu 4, nebo se tomu alespoň hodně blíží a ne hry, kde 2+2 je někdy 3 a někdy třeba 7 :Smile_smile: . Ale zase na druhou stranu, které jiná hra umožní to, že když z vás provozovatel hry udělá vola, tak to ještě můžete nahrát a on to vystaví na svých offiko stránkách :Smile_teethhappy: .

 

Ono je to dost složité, WoT je pouze další nástroj pro vydělávání peněz. Dokud se bude dobře "prodávat" není žádný důvod k radikální změně. A řekně me si to na rovinu, ta hra je opravdu dobrá a chytlavá! Pokud to někdo není schopen akceptovat, tak je to pouze jeho problém. To že na těch vyšších tierech je to kolikrát marast je pravda, ale to je prostě vždycky a všude. Podle mého neexistuje cesta jak maximálně vydělávat a zároveň odříznout část "investorů". A když budu mluvit otevřeně, tak pokud by šlo o peníze někoho z nás, tak taky by člověk nebyl takovej trouba, aby se o ně připravil.

Proto nechápu, že to zde někteří lidé, tím vůbec nemyslím tebe, nechtějí pochopit..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to dost složité, WoT je pouze další nástroj pro vydělávání peněz. Dokud se bude dobře "prodávat" není žádný důvod k radikální změně. A řekně me si to na rovinu, ta hra je opravdu dobrá a chytlavá! Pokud to někdo není schopen akceptovat, tak je to pouze jeho problém. To že na těch vyšších tierech je to kolikrát marast je pravda, ale to je prostě vždycky a všude. Podle mého neexistuje cesta jak maximálně vydělávat a zároveň odříznout část "investorů". A když budu mluvit otevřeně, tak pokud by šlo o peníze někoho z nás, tak taky by člověk nebyl takovej trouba, aby se o ně připravil.

Proto nechápu, že to zde někteří lidé, tím vůbec nemyslím tebe, nechtějí pochopit..... :-)

 

Mno, co píšeš má svou logiku. Jenže to pohled z pozice WG.

 

Můj pohled je z pozice platícího zakazníka a ten je diametrálně odlišný. Platím, chci aby hra byla i pro mne. Ostatní mne vůbec, ale vůbec nezajímají.

Divím se tomu, že to nechceš pochopit... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím včera vyjetej dvojnásobek na IS-7 až na posedmé, super :-) takže návrat k nižším tierům,,jediné co mě nyní z vyšších baví je WZ-120 a Peršan, protože jsem samostatná bojová jednotka.

 

Ohledně debaty, mě to přijde že už jsme pacienti.....nadáváme, platíme a dostáváme ufo tanky, popelnice co dávaj tank na ránu....atd, enem esli není ta hra takovej sado maso salón :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém hratelnosti vysokých tierů je podle mě trošku jinde. A to v DMP v poměru k HP vozidla.. Když si vezmu svúj oblíbený tančík VK 3601 H , který má 850 HP , tak na něm mám průměrnou DMG na bitvu okolo 1400 HP, což je poměr 1,64 s X tierem je to podstatně složitější protože bych musel mít třeba s mausem průměr na bitvu 4900, což je úplně mimo mísu. Kecy o artinách jsou nesmysl , protože zabíjí na ránu jak na 6 tieru, tak na X tieru. Takže X tiery jsou co do platnosti v bitvě na tom podstatně hůře než nízké tiery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to potkávám a více nezábavné mi přijdou díky počtu artyn vyšší tiery než ty nižší....., tak nevím nevím....je diametrální rozdíl v zábavné hratelnosti, když je na vyšším tieru jedna dvě artyna.....hra má svižnost , spád, baví mě, když je jich tam 5 přijdu si jako zloděj co jde vykrást sousedovi slípky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

už jsem to tu četl, ale pozastavím se nad tím. Nevím kolik přesně map je, ale proč hraju 5 map skoro stále dokola jen s tím že jednou je to Střetnutí pak Obrana atd. Trošku té kreativity by opravdu neuškodilo. Nevím kde je chyba ikdyž to tuším, ale že bych se dočka zlepšení to spíše budou zase Vánoce. :_) Jinak včera docela brý win přesně na 50%. Dostal jsem Ocelovku s Tiger II, a to hlavně díky tomu že enemácká T32 mě neprostřelila asi 10x za sebou do kulometu na korbě. Byl jsem sice naúhlovanej ale i tak jsem se divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...