Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kdy uz to konecne dodelaj? Ja ted nejak propadl Morrowindu zas, to budu mit dohrany nez to bude :(

 

no sleduju to celkem pravidelně a co jsem se díval posledně tak žádný konkrétní datum ještě neoznámili. podle mě to bude trvat ještě dlouho a to bude jenom hratelná verze, rozhodně ne dokončená. je nutný si uvědomit že Morrowind je hra s extrémním množstvím obsahu, srovnatelným i s novýma open world hrama jako Zaklínač 3 nebo MGS 5 - a když v tom Bethesda nechá pokaždý tolik bugů, kolik jich tam asi nechá parta dobrovolníků :-D každopádně se na to těším

 

EDIT jedna verze Skywindu už vyšla, ale byla to těžká pre alpha verze, která mi šla spustit jen v určitým nastavení a bez jiných modů. bylo to hodně nestabilní a bez obsahu - hned v první vesnici chodili lidi bez oblečení a objevovaly se tam různý další wtf věci :-D takže to bylo víc vtipný než hratelný, ale už tam byly třeba modely vegetace nebo báráků, což bylo fajn vidět v novým enginu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, Zaklínač 1 a 2 nejsou obsahově moc velký hry (čímž nechci říct že by byly špatný), zato trojka je obrovská, zabralo mi 150 hodin jí dohrát a to jsem zdaleka nedokončil všechno a nehrál jsem datáče (navíc je tam spousta příběhových rozhodnutí a různých konců a new game+). trojka je podle mě srovnatelná s Morrowindem, ale těžko říct co je větší. GTA 5 nebo poslední Metal Gear jsou taky obrovský, ale to nehraju. pak tu jsou MMORPG který jsou z podstaty obrovský, ale pochybuju že existuje jediný co by se s Morrowindem mohlo rovnat kvalitou obsahu

 

.

.

abych se vrátil k tématu Elder Scrolls, nehraju žádný z nich momentálně ale zkoušel jsem jeden docela parádní mod na počasí 

 

 

sněhová bouře nebo třeba mlha v lese tam vypadá fakt hezky. není to moc náročný na výkon a je to dělaný tak aby to vypadalo hezky i bez ENB, takže pro lidi co nemají high-end grafiku (jako já) je to ideální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona je Bethesda hodně moderům otevřená, takže je klidně možné, že to vydali pro konzole s tím, že si to modeři už nějak upraví.

Jinak o Skywindu je článek v posledním Score. Píšou tam, že nic lepšího než kombinace Skyrimu a Morowindu asi nejde vymyslet.

Sám nemohu soudit, neboť jsem ani jedno z toho nehrál. Vlastním jen všechny tři Zaklínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodl jsem se dohrát hru na nějtěžší (legendární) obtížnost a tak vám představuju mojí novou postavu: 

bezejmenýho redguarda!

 

zqY9An8.jpg

 

ptáte se, co je na něm tak zvláštního? kombinace magie, lehký zbraně a těžkýho armoru je jedna z nejlepších ve Skyrimu, pro legendární obtížnost tudíž jedna z nejlepších.

rasu jsem vybral redguarda, jednoduše proto, že to umí nejlíp s mečem, líp než nord nebo ork

magie destruktivní, ta sice ve Skyrimu není moc silná, ale je lehce a rychle použitelná + vyvolávání, protože dremora lordi jsou silní jak sráči

heavy armor kvůli obraně, narozdíl od norda nemá tahle postava žádnej štít a s lehkým armorem by byla ještě víc zranitelná 

 

ve světě Elder Scrolls se týhle třídě taky říká spellsword, můžete se s ní setkat třeba v datadisku Dragonborn u Teldryna Sero. taková malá one man army :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...