Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Na to doporučuji asi nejvýznamnější (a nejznámější) zdroj módů http://www.nexusmods.com/games/? a módy tam ládovat přes jejich fičuru NMM... Má to tu výhodu, že pokud mód nefunguje (a nebo se ti nelíbí) tak ho velmi jednoduše odstraníš aniž by jsi musel něco přeinstalovávat... O takových bonusech jako že to hlídá aktualizace daného módu a podobně ani nemluvě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cha. Právě jsem zjistil (asi po třech letech hraní), že u Skyrimu sice splňuju minimální požadavky, ale doporučený už ne. Divný. Když si dám automatický nastavení grafiky, tak mi to hra hodí na UltraHigh, což se ale pak hnusně seká takže jedu "jen" na high. Takové vtipné zjištění vám povím.

 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-elder-scrolls-v-skyrim/11231/?p=a

 

Fajn stránka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli se tam dá pobíhat všude, ale co jsem koukal na poslední videa od Rhexxe, tak ta hra vypadá stejně jako v closed betě, takže z mý strany těžkej nezájem :)

 

ta stránka na požadavky je dobrá, samo to detekuje hardware atd, škoda že spousta her lže, často i když člověk splňuje optimální požadavky tak to nerozběhne na 60 fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tohle jsou přesně hry, pro které jsem ochoten v budocunu zakoupit zas nové herní PC. Dědoušek byl rád, že dal základní Skyrim. Dál už to nedá.

Začal jsem na Gothicku a tenhle typ her mě prostě vždy dostane. Člověk si uteče relaxovat do jiného světa, hraje si jak chce a užívá si atmosféry. Jiné hry mám už popravdě na špeku, ale tohle si zahraju rád. Jen Gothic II jsem dohrál 3x :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno sem si konečně pořídil Oblivion a ještě než to spustim, bych se chtěl zeptat na nějaký must have mody. A vzhledem k tomu, že to není Skyrim tak možná i nějaký dobrý ENB. Nezná někdo nějaký? Perte to do mě.

 

už je to pár let, co jsem to hrál, ale neoficiální patch je must have. opravuje spoustu bugů. plus neoficiální patche ke každýmu DLC co máš. http://www.nexusmods.com/oblivion/mods/5296/?

 

pak taky existoval mod, co opravoval leveling nepřátel. už si nevzpomínám na název, možná je to ten, co píše Aaron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Asi v nedelu som zacal hrat SKYRIM (kupeny na steame asi pred pol rokom) .. po dlhej, predlhej dobe singleplayer RPG ( posledne som hral Baldurs Gate ...takze dost davno) ... Mno ale tesim sa mnohonasobne viac domov z roboty ako ked som hraval WoT .....   takto si predstavujem hru na vecerny relax ...

 

vecer idem stiahnut ten ENB patch ... takze sa tesim este viac ... drzte palce mladej neskusenej Bosmerke ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Protože konečně mám sestavu, která to dokáže, tak sem si do Skyrimu hodil svoje první ENB.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24828/?

 

Konkrétně Bleak.

Řeknu vám, že to jednomu zase vrátí chuť do hraní. Jen to budu ještě muset otestovat v boji, jestli se to nebude moc sekat.

Je, pravda, kapku (víc) tmavý, ale to mi celkem vyhovuje. Aspoň zatim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

danny se hlásí. Včera zakoupil Legendary edici Skyrim. Na dosluhujícím PC provedu ochutnávku a plný kule to chci rozjet až na novém letadle.

Skyrim u mna vynikajuci... mas sa na co tesit ... ale koli zabave sme si obstarali vo vianocnych zlavach ES-Online. Online je skaredsie(grafika) a dejova linia priamociarejsia, nie su draci.. ale multiplayer do dotahuje...

 

som na tom zavisly ... a je mi to jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...