Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Dneska asi nejhorsi bitva, co jsem odehral. Muj Jagdpanther temer top, mapa Karelie. Vsichni jedou za kopec a tak s par dalsima jedu branit zapomenutou druhou stranu. Mala prestrelka a neustale me lezou pred laf nasi, ze nemuzu poradne strilet. Pak konecne hura, enamak vyleze celej z ukrytu a ja po nem strelim. V tem moment do strely vjede nase Pz38 a je kaput. Muj prvni mrtvej spojenec ve hre za cca 2.500 her. Situace na nasi strane mapy docasne patova, ma pritomnost neni akutne treba, ale druha vetsi cast tymu uz to ma za sebou. Jedu rychle sam zpet na bazi, kde enemaci uz zacinaji capovat. Nez tam dorazim, tak jsem posledni zijici z tymu na cca 1/2 minuty, nez me taky rozmaznou. S mojim -1 zabitym celkove skore 2:14 Tragedie !!! :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem zase nasledne se me neskutecne zadarilo s KV jako top tank. Mapa Red Shire (nebo jak se to pise), 1/2 tymu zrusena hned ze zacatku, pak prisel hromadny utok skoro ze vsech stran najednou. Zalezli jsme ze zbytkem do vesnicky a postupne jsme je rozsekali. Zustali jsme 3 a ja mel na konte 7 killu. Parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mě s Pantherem stalo,co ještě v žádné bitvě.Schován v křovíčku jsem bránil naši základnu,kterou capl E 75 a E 100.60 výstřelů a 50 zásahů na těchto dvou tancích.Vystřílel jsem všechny HE a téměř všechny průbojné.Bohužel nestačilo.Alespoň jsem si vystřílel obránce a E75 ocelovou zeď.Měl jsem dlouhou 75ku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Útesy 6. listopadu 2011 18:24:42

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 2 848 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 30 929

Úspěchy v bitvě: Válečník, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Bölterova medaile

 

perlicka na tom je, že jsme zbyli jen KV 20% a ja 15% , souper mel M37, grille a su85 ...vse na 100%

KV mi spotnul vsechny tanky a ja jel stredem na su 85 (byl u středu) .... asi jsem měl štěstí , protože jsem mu ubral asi 40% , o mě to jen břinklo, druhou ranu sem pořádně netrefil a už se jen modlil, at vystřelím dřív než on ... naštěstí se stalo. KV pak naháněli Artyny, dostali ho a ja z vrchu ubral přes půl M37, schoval se mezi šutry a zmizel z radaru, druhou střelou naslepo jsem ho sundal :) a pak vykouknu na grille, kouká přímo na mě, naštěstí jsem ho trefil jednou ranou ..... a zbývalo 50sec do konce.

sundal jsem 9 tanků, z toho tři KV :Smile_veryhappy: řekl má nejlepší bitva..... zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tigr precejen nebude tak spatnej:) S Tigrem II jsme si podali M6 DB T-59 a pak sem si smlsnul na VK3001H nebo co to bylo:)

Vítězství!

Bitva: Step 7. listopadu 2011 20:12:01

Vozidlo: PzKpfw VI Tiger

Získáno zkušeností: 3 176 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 43 227

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď

 

Lemings party na El Halluf se taky povedla. Byl sem top s IS-4 a vsechny heavy jeli za mnou v levo. Byl by i valecnik ale povedlo se mi celne dingnout IS, ktery melo slabych 200HP. I tak Ocelova zed a odstrelovac potesi:)

shot115f.jpg

 

A jedna lechce archivni s ukazovatkem smrti:)

ukazovatkosmrti.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu říkal, že poladili Tigera už před patchem. Asi jo, 7 kousů :)

Porážka

Bitva: Murovanka 8. listopadu 2011 21:24:12

Vozidlo: PzKpfw VI Tiger

Získáno zkušeností: 664

Získáno kreditů: 24 788

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile

Presne tak, aj mne sa zacalo s Tigrom darit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...