Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera jsem měl prima zážitek. Mapa Ruinberg, nahoře. Já s Ferdou byl první v tabulce, další byl Panther II, Type 59 a T-44. Jediný HT v našem týmu bylo KV. Proti nám stály IS-3, Löwe, Tiger II a T-44.

„Tak to je los jako fík“, říkal jsem si, "To ani nemusím hrát", protože na této mapě nás těžké tanky v městě uválcují. Moje přesvědčení o prohře se ještě navýšilo, když do města vjelo pár členů týmu s medium tanky na nižších tierech a JagdPanzer IV. Všechny naše 3 medium tanky tier 8 jely po okraji mapy směrem k jejich kempu. „To je konec“, byl jsem přesvědčen.

Jel jsem s Ferdou po „hlavní“, nejkratší cestou, středem, mezi vlajkami a čekal, kde se vynoří jejich HT. Než jsem dojel do půlky, bylo to 5:0, pro nás!! Na obzoru se objevila skupina nepřátelských medek v čele s jejich T-44 bojující s našimi medium tanky. Jejich T-44ku jsem sestřelil, do toho dvě další – již silně načaté 2 další medium tanky (VK 3601 a T-34/85) a poškodil další VK3601. To jsme vedli 8:2, a naše JgPz IV měla v městě na kontě 4 killy. Jediný jejich HT se zatím neukázal.

Najížděl jsem k jejich vlajce, když jsem spotnul jejich zakempené HT,v tu chvíli od kruhu na mne „vylítl“ jejich GW Panther, dostal jsem od něj jednu ránu, já ho první AP jen lehce poškodil a druhým HE dorazil. Pak jsem dvakrát střelil do IS-3 a byl konec hry! Stav 15:4. Naše medka vyřídila King Tigra a Löwe, JgPz měla 6 kilů!. Fantastický pocit, radost, pro takovéto okamžiky tu hru hraji.

Sám jsem, pravda, žádný hrdinský čin nepředvedl, žádné velké osobní skóre, ale to mi radost nekalilo. Je fakt, že nám to nepřítel hodně usnadnil, protože kdyby trochu hráli, tak jsme museli prohrát, ten los byl krutý a hra zdánlivě předem ztracena. Jo, všichni spoluhráči byli dle jmen či klanů Poláci. Všechna čest, hráli výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je také něco odemě ;-) byl to dobrý den dost se dařilo hlavně ve střelbě a lowe je opravdu hodně dobrej tank kdyš umíte aspon trochu z heavy... viz už

http://imageshack.us...812/lowecd.jpg/

expy nebyly 2x už obič hra ;-) každo padně slušný vysledek Top Gun,Odstřelovač,Ostrostřelec,Boiletova Medaile,Ocelová Zed myslím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se mi povedla parádní akce v Karélii s Hetzerem - zatímco se všichni hnali ke kopci, já to spolu s naší Pz.38 objel podél okraje mapy, zničil dva lehké tanky (v tu chvíli zničili i tu Pz.38), vyjel na jejich základnu a během chvíle jsem ji celou sám obsadil. Jejich artyny se mě sice snažili trefit, ale já se nějak šikovně postavil za bunkr, takže to všechno lítalo mimo a já v klidu obsazoval. Mezitím jsme už prohrávali, zbývali nám jen dva tanky a já, oni tam měli dvě KV a asi další tři tanky. Ovšem nakonec jsem byl rychlejší a než se dostali k naší základně, obsadil jsem jejich a vyhráli jsme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě sem dohrál ENSK a konečně na IS-3 namontoval konon BL-9 a byla to sonáta :Smile-playing:

Bitva: Ensk 14. října 2011 19:57:48

Vozidlo: IS-3

Získáno zkušeností: 1 804

Získáno kreditů: 50 349

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Mistr dělostřelec, Rozparovač, Bölterova medaile, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj asi nejvíc rekord xp co pamatuju. Je to pětinásobek v akci a spremiem. A hlavně. S nejlepším tankem ve hře :)

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 15. října 2011 7:29:11

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 8 030 (i)

Získáno kreditů: 50 104

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

Loupal jsem IS4 až do 3% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zatím nejkratší hra trvala asi čtvrt minuty: Start bitvy, vyrážím se svým TD T40 na pozici. Prásk, jedinou ranou vyřídil spoluhráč někoho vedle mě. V zápětí sundal kohosi jiný spoluhráč. To už máme skore -2 a oba jsou modří. Prvního modrého už někdo sundal, ale druhý modrý stihl nabít svou arty T57 a dal mé TD zezadu na přímo samozřejmě jedinou ranou. Vysvětlení typu "tywe, hustej skirmish, vylíh jsem se mezi nepřátelema" škrtám, oba jsme byli USA.

Modrásci se jmenují "Rikki_no" a "zozin". Tak pokud to tu čte někdo na tak nízkém levelu jako já a uvidí je na startovní listině svého týmu, může být připraven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...