Přejít na obsah

Hustě Unikátní Grupa Opičáků a jejich Bojoví Akademici [HUGO] & [BAGO]


Recommended Posts

Vážení opičáci i neopičáci

 

Máme za sebou téměř 14 dní aktivního účinkování na globální mapě v rozsahu 2-3 území v dlouhodobém držení. vzhledem k tomu, že se začíná v klanu zvyšovat počet opičáků, kteří si přebudovali své kůlny na nejvyšší stroje a společné trénování nese své ovoce, začíná se nám dařit i na tomto písečku. A proto v klanu proběhla akce "Vyrostla malá opička tam mezi palmami" a můžeme vesele ohlásit dosažení dalšího evolučního stupně.

 

evolution_takes_place_funzug_org_12.jpg

 

Veřejně se přihlásíme k tomu, že dále hledáme aktivní hráče ale začínáme již lehce zvyšovat opět požadavek. A tím je minimální technické zázemí pro osmičkové roty a chuť expit na nejvyšší mašiny a rozmnožit a zvýšit potencionální sílu tlupy pro boj na globálním pískovišti.

 

Takže kdo si chce zahrát CW a má techniku a stále nechce podléhat vyšší požadavkům profesionálních tlup na CW, má šanci u nás najít vcelku slušnou kombinaci pohody a klanových aktivit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S politováním musíme oznámit, že včerejší bitva o naši pláž v Boke bohužel nedopadla nejlépe a těsně jsme byli zahnáni hlouběji do vnitrozemí. Nejvíce nás mrzí, že jsme přišli o velkou posilu naší obranné opičí linie. Při krvavé řeži padla naše plážová obranná masožravá želva. Celá tlupa truchlí a hořekuje. Aby byla tato členka našeho týmu vzata do opičího ráje, bylo Velké Opici obětováno 11 tukanů, 3 mravenečníci, 2 termitiště, 8 plodů avokádo, 1283 slupek od banánu a jeden slon.

36a1c76a72aed7539642d9f7644b9314.jpg

 

Milá a milovaná želvo, odpočívej v pokoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte kvalitní hráče, zajímavé akce, vtipného náboráře, dlouhodobě vás sleduji.... :-) berete i taková jelita jako jsem já? Moje představa je se něco naučit a pak dám rád i CW. Tier X mám ale momentálně pouze jeden a to E100, další čtyři desítky jsem v návalu vzteku postupně prodal..... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si rád aktivně zahraješ roty a jsi navíc majitelem nejtěžší techniky a chtěl by jsi se zapojit do dalších opičáren na globálním pískovišti ( i když bude teď možná malilinko přestávka na rozmrznutí ), není nic jednoduššího, než napsat nám něco krásného a opičího, potvrdit svůj kladný vztah k tropickému ovoci a to vše poslat na poštovním listu směr džungle :D Daný kus prozkoumá Opičí senát a bude tě informovat, zda se pro tebe našlo místo na liáně a zda bude možné tě dostatečně zásobit banány :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si rád aktivně zahraješ roty a jsi navíc majitelem nejtěžší techniky a chtěl by jsi se zapojit do dalších opičáren na globálním pískovišti ( i když bude teď možná malilinko přestávka na rozmrznutí ), není nic jednoduššího, než napsat nám něco krásného a opičího, potvrdit svůj kladný vztah k tropickému ovoci a to vše poslat na poštovním listu směr džungle :D Daný kus prozkoumá Opičí senát a bude tě informovat, zda se pro tebe našlo místo na liáně a zda bude možné tě dostatečně zásobit banány :D

 

Napřed bych rád hrál roty, abych něco pochytil, pak se rád zapojím. :-) Na jakou "lijánu" či kam mám připíchnout průvodní dopis? V jakém čase probíhá společné probírání blech v kožuchu a házení banánů po nepřátelské tlupě? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liánu hoď rovnou po přihlášení do přihlášky na vstup, tam se nám nějak krásně rozepiš a v naší interní kleci se to hodí na hlasování které trvá max cca 3 dny ( v tvém případě by to ale mohlo být rychlejší ) a dostaneš pak odpověď co nejdříve a společně s ní i vstup do opičí klece ( ideálně nám do přihlášky hoď email, ať ti to pak rovnou můžeme poslat ). No a pak se z tebe může velice rychle stát opičák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme plati, ze nechceme vyvolavat zadne druhove, rodove ci rasove nepokoje a plati jedno ze zakladnich pravidel a to je vstup dms cistym stitem ( zadkem ) tzn. Netahnout za sebou kostlivce v ramci problemu z predchziho pusobeni, ktere by mohlo mit za nasledek zatazeni tlupy do zabomysich valek zbytecne s jinym cz/sk klanem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme plati, ze nechceme vyvolavat zadne druhove, rodove ci rasove nepokoje a plati jedno ze zakladnich pravidel a to je vstup dms cistym stitem ( zadkem ) tzn. Netahnout za sebou kostlivce v ramci problemu z predchziho pusobeni, ktere by mohlo mit za nasledek zatazeni tlupy do zabomysich valek zbytecne s jinym cz/sk klanem.

 

Tak to beru jako samozřejmost! Působil jsem sice v klanu SV, ale mám za to, že tam jsme se rozešli ve vší slušnosti a zcela bez problému. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zprávy z džungle

( doručeno poštovním mravenečníkem )

 

Tak tu máme zase další sedmidenní a něco je zase za námi a stává se to minulostí. Abychom nezapomněli, rozhodli jsme se další informace vytesat do tohoto banánovníkového listu.

 

Zprávy z afrického kontinentu

Tak se v Africe poflakujeme už dva týdny. Hrozíce, že ztratíme poslední území, semkli jsme se více opice na opici a s vypětím všech sil a s obrovským množstvím techniky olezlé rampouchy a jinovatkou jsme se ubránili. Abychom další den útočníkům zase jeden kus pralesa sebrali. Takže zase si užíváme dvou kolonií a uvidíme co přinese čas.

Tor_AfrikanischerUrwald_IMG_2617_53d7427

 

Taktické záležitosti

V rámci obranných bojů jsme bohužel musel na konci týdne minulého pohřbít naši masožravou obranářskou želvu do písčitého břehu Boke. Stále ještě truchlíme, nicméně bitvy ve vnitrozemí nás donutily změnit taktiku. Proto jsme začali s něčím novým ( slupky už tu byly, tak ty nové nejsou, ale využíváme je pořád ). Začali jsme totiž trénovat spajdry. Takže v tuto chvíli disponujeme již dvěma exempláři velkých zelených skákajících pavouků ( byli hnědí, musel jsme je nabarvit na lepší Camo). Tito se jmenují Marlon a Brando a jsou to velcí kamarádi ( je tu riziko, že jsou více než kamarádi, ale zase nehrozí že by utekli aby zplodili potomstvo ). Zatím jsou nepoužití v ostrém boji, nicméně jejich pohyblivost a zákeřnost z nich dělají obávaného nepřítele ( u arachnofobiků dvounásobně )

jumping-spider-with-sky.jpg

 

 

Vnitrosmečkové aktivity

Během tohoto víkendu proběhlo výjezdní opičení na severu Čech v oblasti Děčín a přilehlé stromoví. Ugrilovali jsme spoustu masa a klobás, popili trošku zrzavého moku a kvalitního karibského rumajze. Celá dvoudenní akce proběhla v klidném a příjemném duchu. Dokonce i samička hostitelského opičáka nevykazovala negativní reakce ( no ani těch pozitivních ale nebylo moc ). Zkráceně a zjednodušeně :

 

Cesta byla jako přejezd z tropického pralesa v období dešťů do hornaté části sluncem prosvícené džungle

Dopravní prostředek ustál vše nenadálé ( to neplatí o blízkém okolí )

Všichni cestující opičáci byli spokojeni

Po cestě zpátky mi všichni v autě chrápali

Na grilovačce bylo mnoho pochutin až to hraničilo s nějakým opičím svátkem obžerství ( ale fakt si nestěžujeme )

Nocleh byl velice pohodlný a nebylo téměř nijak obtěžováno ze strany ochočených kočičích šelem ( krom jednoho posezení na hrudníku či žužlání prstu )

Během celé akce nebyly prováděny žádné testy na lidech a dětech a ani jim nijak nebylo ublíženo.

 

Monkey_Buffet_Festival_Thailand_Tours_Tr

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opičáci byli v Děčíně ? To je divný...žádný skřeky z džungle jsem nezaregistroval :Smile_teethhappy:

My jsme tam byli na plánovaně neplánovanou přepadovku a lokálně jsme byli na okrajové části Děčína, blízko stromoví. Navíc jsme nechtěli vystrašit partnerku hostícího opa a chovali jsme se slušně, kultivovaně a politicky korektně  :Smile_trollface-3:

( až teda na vypití a sežrání všeho, co jsme viděli, vyprávění sprostých vtipů u grilu a výjezdního útoku na guláš )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení opičáci i neopičáci. Jsme tu opět, abychom Vám přinesli ....

... sakra co jsme přinesli ...

SNÁŠENÍ ?

... nee, to není vono ...

HAŠENÍ ?

... sakra, taky nee. Už vim ...

HLÁŠENÍ Z DŽUNGLE


Jak to vypadá v Africe ?


No jak bych to řekl. Je tam krásně. Nicméně začíná přituhovat. Z obou útočných pavouků přišel Brando o život a Marlon o šest z osmi nohou. Oběma jsme dali znova povel k útoku. Zatímco Marlon jasně slyšel rozkazy a vrhal se do útoku ( noo, vrhal .... na dvou nohou ... ), tak Brando se rozhodl neposlouchat a nebo ohluchnul. Boje jsou už těžší, i na odolné opice doléhá únava. A to nás dokonce rozdělili a na jedné plantáži začali revoltovat mravenečníci. Takže jim budeme muset zatrhnout mravenčí příděl.


c8230c0ce80018844852cd75fad99b99.png


Ale bojujeme dále. I když to je Afrika, neboli "Dětská klanová školka" či "Dětské pískoviště" Ale jedeme dále :D


A co se dělo dál ? Noo původně jsme měli v plánu dojet poslední verzi našeho opakovaného závodu B.O.N.P.S. a to jeho posledním kolem B.O.N.U.S. ( Báječní Opičáci Na Ultimátních Strojích ). Bohužel bitvy na "pískovišti" ( ta Afrika, jak jsem říkal ), nám zamezily toto provést. Ale nebojte se, všechno bude. Nicméně jsme spáchali něco, co jsme slibovali v předchozích dvou kolech, ale nedostávalo se času, fondů, financí a zdrojů ( to máme zase z nějaké knížky, co zbyla po zazobanci, který byl hanobně sežvýkán krokodýlem ). Ale je to tady. Máme tu :


10.000 SLONŮŮŮŮŮŮŮŮŮ


Celá akce probíhala naprosto v klidu. Sloni se seběhli k napajedlu

8285dd33c45b71d3485a0810680914e9.jpg


Scenérie dokonalá ( Panoramata, foť to mámo ... ) Jenže to by se mezi slony nesměla vplížit myš. ( vpravo u napajedla )

e0cdcac9df1e5e802a5f068e48985e11.jpg


Jakmile ta malá bestie zapískala, sloni se ulekli, upadly jim kulekly a stádo se za troubení rozprchlo.

7f7c95ee9a52730187250522c57f8b41.jpg


2306f5983980e5d7fe8739d95155235a.jpg


Naštěstí se pak uklidnilo celé stádo, opět se srotilo a následně se začalo přesouvat na jinou pastvinu. Země duněla, termitiště se hroutila, tukani padali z nebe k zemi

98af0990357a72a27df7c853b6d481cc.jpg


Stádo se v klidu zastavilo. Avšak byl tam stále v mysli z myši strašák. Davová hysterie propukla nanovo. A protože se sloni už jednou ulekli a už jim nemělo co upadnout ( kulekly jim upadly hned kolem napajedla na začátku ), začal šíleně hysterický bratro-sestro-otco-matko-taťko-dědo-babko-prastrýco( z 3 kolena )boj. Než jsme tedy slony mohli blíže kontaktovat, pobili se jako hladoví tarbíci ...

6e79d6e6a0c3709d8b23965db8e24f55.jpg


Začínáme uvažovat, že příště se pokusíme kontaktovat Lumíky. Ti jsou prý spolehlivost sama a nepropadají žádným davovým hysteriím ( někdo sice zmiňoval, že Lumíci mají něco s mořem, ale to nikdo nechápe )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den


 


Pokud by se snad našel zájemce, který by se stal opicí, prosím aby jste kontaktovali přímo naše vrhače lián přímo přes oficiální přihlášku nebo fórum. Další hlášení z aktivit v našem opičím klanu přesouváme tamtéž.


 


Děkuji za Váš čas a že máte kladný vztah k banánům


 


xmenfirstclass-bird-tank-peacewasneveran


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

dobrej podvečír opičáci,

mám na vás pár dotazů, než bych vám poslal přihlášku :)

 

- jak často by se měl nováček v klanu zůčastnit rot? já, jakožto obyčejná opice, pracuju a mám doma vopičici a proto nemůžu hrát každý den :D

- za jaký čas budou nováčci hrát cw?

- kolik tanků je potřeba k 8 a 10 rotám? stačí po jednom ideálním zástupci?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jelikož je třeba se věnovat vývoji a evoluci a je základem slušnosti informovat, dovolujeme si jen lehce upozornit na editaci prvního příspěvku tohoto vlákna, kde se dozvíte i nové informace o nedávno otevřené Opičí Akademii, kde chceme dát šanci dalším zájemcům, jenž se nemusí hned cítit na vysazení v nejbližším místě střetů naší opičí tlupy s nepřáteli.


 


happy-monkey-small-300x199.jpg


 


S pozdravem


 


Váš Šaman


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Same včera jsem měl tu čest na publicu VII tier končila hra dvakrát HUGO a jednou BAGO v četě. Já byl v četě jen s jedním další nikdo nebyl,ale takto hrát s (ne)logikou a vyhrát je dobrá vzpruha pro hru další a závidím. Moje statistiky jsou posbírané na publiku ve většině případech. Ať to šlape dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Same včera jsem měl tu čest na publicu VII tier končila hra dvakrát HUGO a jednou BAGO v četě. Já byl v četě jen s jedním další nikdo nebyl,ale takto hrát s (ne)logikou a vyhrát je dobrá vzpruha pro hru další a závidím. Moje statistiky jsou posbírané na publiku ve většině případech. Ať to šlape dál.

 Jaká to byla mapa? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...