Jump to content

AW - Aktualizace 0.24 "CARIBBEAN CRISIS" - část II.


MegaVydra

Recommended Posts

Po nějaké době zase překlad tak snad bude vše oka :)

 

Aktualizace 0.23 "CARIBBEAN CRISIS" část II.

 

https://aw.my.com/us/news/general/introducing-update-024-caribbean-crisis-part-ii

 

 

Velitelé!

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit aktualizaci 0.24 "Karibská krize - část II", přináší řadu nových vozidel do hry spolu s novým prodejcem!

 

 

 

 

 

Mezi hlavní funkce aktualizace 0.24 "Karibské krize - část II" patří:

 

Nový prodejce a větev lehkých vozidel
VT-4 MBT
Nový velitel
Konečná mise první speciální operace
Nová mapa "Alpine Valley" pro globální operace

 

NOVÝ DEALER


V této aktualizaci představujeme nového prodejce s názvem Oscar Faraday. Narozen ve Warwicku ve Velké Británii, Oscar Faraday je příkladem britského gentlemana. Ale nedovolte mu, aby vás jeho hladký vzhled a klidné chování oklamalo - je to jeden z nejnebezpečnějších lidí na planetě. Vycvičený slavnou britskou tajnou službou MI5 se naučil ocenit vytříbenost, upřednostňuje plíživost nad hrubou silou, během své deset let dlouhé kariéry jako zabiják Jejího Veličenstva.

 

 

Jeho nabídka vozidel odráží jeho povahu - nabízí stroje, které dokážou cíle rychle zlikvidovat, a to především, tiše. Mnoho z jeho strojů má také jedinečné rysy popsané v stávajících nebo nadcházejících detailních článcích.

 

Tato vozidla představují:

 

Tier 5 AFV: Rooikat 
Úroveň 6 TD: EE-18 Sucuri II 
Tier 7 TD: NM142 
Tier 8 TD: Sprut-SD 
Tier 8 Premium LT: ASCOD LT-105 


Tier 10 LT: K21 XC8 
Další Tier 10 TD, Kornet EM, se objeví v jedné z 0,24 aktualizací, která přijde v blízké budoucnosti!

 

Každé z těchto vozidel je jedinečné. Rooikat je pomalý pro svou třídu, ale je dobře obrňený a má veliký dohled, takže je silný pasivní skaut. Sucuri II je na druhou stranu klasickým kolovým TD. Jeho jedinečnou schopností je zavěšení Boomerang, což umožňuje dosáhnout místa, kde ostatní kolová vozidla nemohla projet. NM142 TD je na druhou stranu typickým nosičem raket. Je jedinečná ve své schopnosti vypálit střely z oblasti Top Attack, které se zaměřují na tenké pancéřové nepřítele. To z něj dělá vynikající nástroj ve vašem boji proti statickým MBT. Tier 8 Sprut-SD je velmi agilní pásové vozidlo s výkoným dělem , ale s velmi tenkým pancířem - v kvalifikovaných rukou se stává opravdu smrtícím nástrojem. A v neposlední řadě je to K21 XC8 Light Tank, který může používat funkci Designate Target AFV a je možná nejlepším vozidlem ve hře, pokud jde o rychlé obchvaty.

image.thumb.png.7d5dc086ad422691ee86bb7a9491fbd5.png

 

ASCOD LT-105 Premium Light Tank, který je také k dispozici ve hře za Goldy, je prvním prémiovým vozidlem, na kterém můžete vybrat jednu ze dvou alternativních věží .

Tento prodejce sám je také jedinečný v několika aspektech.

Za prvé, nezačíná na Tier 1, ale na Tier 5 s Rooikat AFV. Aby hráči mohli odemknout vozidlo v novém stromu , musí vlastnit alespoň jedno vozidlo třídy Tier 5.

Za druhé, in game Reputation se nepoužívá jako primární měna pro tohoto prodejce. Aby bylo možné odemknout každé vozidlo, musí být dokončeny určité cíle (úspěchy). Například pro odemčení Tier 6 Rooikat musí být splněna jedna z následujících podmínek:

 

udělte 75.000 poškození za použití Tier 5 "nebo vyššího tír"  s Light tankem v PvP
udělte  300.000 škody za použití světla Tier 5 "nebo vyššího tír" s Light tankem v globálních operacích
udělte 600.000 poškození za použití Tier 5 "nebo vyššího " s Light tankem  v  PvE

 

Postup není také striktně lineární:

Vozidla Tier 5, Tier 6 a Tier 7 mohou být odemčena nezávisle na sobě tím, že dokončí své úspěchy.
Vozidlo Tier 8 je k dispozici pro odemknutí, jakmile budou všechna tři předešlá vozidla odemčena.
Vozidla třídy Tier 10 jsou k dispozici k odemčení poté, co jsou všechna čtyři předešlá vozidla odemčena.

 

Jakmile je odemknuto, každé vozidlo je standardně vybaveno, ačkoli kromě nových modulů nabízejí nové vozy řadu zajímavých bonusů, které mohou být odemčené za reputaci, včetně:

Platinové bedny
Základních barev
Kamuflážní vzory
Decals
Tituly hráčů
Avatary hráče
Jedinečný velitel

Doufáme, že se vám bude líbit tento nový prodejce a jeho vozidla!

 

VT-4 MBT
V aktualizaci 0.24 přinášíme také nový tank Tier 8 pro výzkum u prodejce Zhang Feng - Tier 8 VT-4!

 

 

VT-4 je moderní čínské exportní vozidlo. Vyzbrojený 125mm hladkým dělem, v současné době představuje to nejlepší ze zemí, která nemá svůj vlastní vývojový program. Více o tom můžete přečíst ve vyhrazeném článku.

 

NOVÝ VELITEL


Nový velitel Andrey Zaytsev je k dispozici po odemknutí všech vozidel u nového prodejce.

Andrey Zaytsev se narodil v Bělorusku v Baranovichi. Jako dítě vynikal v matematice a neměl zájem o vojenskou kariéru. Během povinné jednoleté služby se však dokázal jako vynikající tankový střelec. V důsledku toho se rozhodl zůstat v armádě a postupně posunul své zájmy na PMC. Po několika úspěšných operacích byl povýšen na úlohu velitele vozidla.

 

V Armored Warfare je Andrey Zaytsev velitel odstřelovačů určený pro střelbu na dlouhé vzálenosti a nabízí vynikající bonusy pro tuto roli, pokud vozidlo, které ovládá, zůstává stacionární.

 

ZÁVĚREČNÉ MISE PŘÍBĚHU "KARIBSKÁ KRIZE"
Aktualizace 0.24 uzavře první speciální operaci s bojem o přežití proti silám společnosti Clayburn Industries na Jamajce, Hráči se musí spojit s Magnusem Holterem, aby přežili korupční nápor. Více z příběhu se objeví v samostatném článku.

 

V misi jsou čtyři nové úspěchy "achievements":

 

Po dokončení čtvrté mise karibské krize speciální operace
Po zničení nepřátelských důstojníků
Pro získání všech ostatních úspěchů Speciální operace
Tajné úspěchy

To úplně přesně nevím jak přeložit, kdyžtak pomožte :)
Please note that the fourth mission of the first Special Operation now counts as “the last mission of the first Special Operation” for the purpose of achievement requirements (if an achievement needs to be completed in “the last mission”, it will, from the point of 0.24 introduction, be the fourth mission, not the third one).

 

NOVÁ MAPA "ALPINE VALLEY" PRO GLOBÁLNÍ OPERACI


Úzké soutěsky Švýcarska, obklopené vysokými horami, možná nejsou nejlepším terénem pro operace s obrněnými vozidly, ale bojovníci jdou tam, kde jsou zapotřebí, bez ohledu na to, zda bojují  pro službu nebo za žold. Do tohoto alpského údolí přišla válka a je vaším úkolem zničit nepřítele a ovládat tuto strategickou polohu pro svého klienta, velitele.

 

Nová velká mapa Alpského údolí pro globální operace obsahuje tři zástupné znaky" divoké karty" , z nichž dvě jsou zbrusu nové:

Vrtulníky, které létají kolem, zatímco spotují a střílí na nepřítele
Dělostřelectvo, které narušuje nepřátelské síly na dlouhé vzdálenosti
Letecké útoky
Další informace o mapě naleznete v samostatném článku.

 

Doufáme, že se vám bude líbit a uvidíte na bojišti!

Link to comment
Share on other sites

Po tejto aktualizácii to seká/laguje v Caribean Crisis mapy level 3 a 4. je jedno s akým strojom a v akej obtiažnosti Insane/Story line.

napriek tomu sa mi to podarilo vyhrať v oboch leveloch , ale , bolo to strašné , stroje skákali a odhadzovalo to kde kade.

Nie len mne , aj počas hry sa sťažovali viacerí aj kolega v práci na gigovom internete.

Tak že je to hrou , pred aktualizáciou sa to nestalo nikdy , nastavenie hry sa nezmenilo.

Logicky ostáva len hra - zase to niekto riadne pohnojil....

Oprava - poriadne to po.....už to seká všade...nehratelné .....  :-(

 

Link to comment
Share on other sites

před 53 minutami, petrix1 napsal:

laguje to všade a všetkým, asi si to zapol až dnes ak si o tom nevedel :-)

Přesně tak. Dneska jsem dal odpoledne dvě hry PvE. První šla, sice trochu zpomalený, ale žádný lagy. Druhá byla hrůza jak včera.

Tohle je nehratelný, tak si du najít jinou zábavu.

A ti pitomci z bug.com ještě dají na výsměch event.

 

Link to comment
Share on other sites

Před hodinou, arnost905 napsal:

Já už z toho cukání měl záchvat , jak to furt hraju :-(

Včera ráno jsem odehrál dvě hry po sobě, a v té druhé ke konci teleportace. Večer jsem odehrál cca 10 her s velkými odstupy (od cca 19.00 do 23.00) a žádné lagy nebyly.

Tak nevím, jestli to spravili, nebo jestli něco zaseká klienta a ten nestíhá, když se hraje moc her za sebou.

Link to comment
Share on other sites

Mají kombinaci, korekce těch pozici je server a pohyb vozidel s vykreslováním po mapě už klient. Dneska ráno mi to hodilo mikro update. Asi neví co s tím, bo tento samý problém už párkrát po aktualizaci měli.

Link to comment
Share on other sites

On the 15th of March 2018, starting from 8:00 CET (14th of March, 11 PM PDT for NA), the Open Beta servers will not be available for 4 hours due to the application of Hotfix 0.24.4466

Hneď po stiahnutí to ide,ale nie je tam nik,skúsim večer,inak je PTS-úplne nanič aj tak tam nik nechodí:smileys-coffee-532684:

Link to comment
Share on other sites

Málo hráčov , po 5 minútach čakania na hru to dávam na GO , tu nik , Special Ops , zase dlhé čakanie , PVP nikto , PVE jediná varianta , hrám to hlavne pre hru so živými hráčmi.

I keď boti sú často inteligentnejší.....t-10 Chally padne ako prvý ?! potom idú dole Armaty a ostávam sám s t-10 Leo. Prečo si niekto myslí že s Terminátorom 2 je nesmrtrľný ?!

Insane level je vďaka spoluhráčom naozaj nemožný....ide mi len o získanie tých kamufláží , i keď 10 Mega a 120K exp. nieje na zahodenie....za 10 výhier 4. level Insane.

Link to comment
Share on other sites

tak dneska dalsi lvl nefunkcnosti

nejenze hra porad (cca 1x za 3 hry) pada- neda se pripojit a vozidlo je klidne i hodinu v "bitve"

dnes po nekonecnem cekani jsem se rozhodl frontu opustit a zkusit jiny mod a ejhle "Failed to leave the queue" - fronta bezi dal, tlacitko pro opusteni zasedle, stejne tak krizek a jedine co funguje je alt+F4  - jen tak dal bytosti z mydotcom

Link to comment
Share on other sites

před 46 minutami, reditelvesmiru napsal:

tak dneska dalsi lvl nefunkcnosti

nejenze hra porad (cca 1x za 3 hry) pada- neda se pripojit a vozidlo je klidne i hodinu v "bitve"

dnes po nekonecnem cekani jsem se rozhodl frontu opustit a zkusit jiny mod a ejhle "Failed to leave the queue" - fronta bezi dal, tlacitko pro opusteni zasedle, stejne tak krizek a jedine co funguje je alt+F4  - jen tak dal bytosti z mydotcom

Předvedení, co znamená Beta verze v praxi.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...