Přejít na obsah

RUST - Problém s pluginy


georgee

Recommended Posts

V rámci zítřejší aktualizace proběhne také update většího množství pluginů ...

Takže jednak prosím aby jste si poté všímali a hlásili případné nesrovnalosti a druhak předem upozorňuji, že dojde k resetu zLevelu (protože mezi aktualizovanými bude i tento plugin)... Pokud by to byl pro někoho nepřekonatelný problém, tak jsem mu ochoten vrátit levely jaké má teď pokud mi sem napíše hodnoty...

 

A třeťak dojde k aktualizaci pluginu No Decay (zabránění samovolné degradace) a tak prosím o bedlivější sledování, zda nyní funguje i s novým mechanismem fungování bedny a nebo bude nutné opět nový mechanismus fungování bedny vypnout... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšla další aktualizace pluginu No Decay (zabránění samovolné degradace), která pouze odstraňuje ten nápis že vám stavba chátrá, když nemáte žádný materiál ve stavební skříni ... 

 

Bude nainstalována s příští aktualizací - t.j. 28.12.2017... 

 

Edit: aktualizace nainstalována.... Neodstraňuje to ten nápis, že vám chátrá stavba (jak jsem se domníval) ale to upozornění v modrém poli, že si máte dát do bedny materiál.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Nainstalováno...

V 17:00 se spustí hlasování... Pro přeskočení noci je potřeba aby aktivně zahlasovalo pomocí příkazu do chatu /voteday 40% hráčů, kteří jsou aktuálně přihlášeni na serveru... V okamžiku, kdy je toto kvorum splněno dojde k přeskočení na 08:00... 

 

Čas na hlasování je (pokud jsem to dobře pochopil) 5 minut... Pokud do té doby nezahlasuje 40% hráčů, tak je hlasování vyhodnoceno jako neúspěšné a čas plyne dál beze změn... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pec vypálí 100 rudy (v jednom slotu) za 50 dřeva a je z toho 29 uhlí... Menší spotřebu dřeva nelze nastavit... Rychlost je zvýšena tím, že to nevypaluje po jednom (jako před tím) ale po deseti - tzn. je rychlost vypalování navýšena 10x oproti vanile...

Maso se peče po deseti kusech a už není ikona, že se peče... Těch deset kusů trvá asi půl minuty...

 

Nesmíte být tolik rozmazlení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...