Přejít na obsah

RUST - Problém s pluginy


georgee

Recommended Posts

http://oxidemod.org/plugins/furnace-splitter.2406/

 

Ale možná by to chtělo projet a zaktualizovat všechny... Koukal jsem, že u víc pluginů je nová verze...  Nebo jestli to jde přes SCP, tak mi nahoď do PM nějaký blbovzdorný návod... :-)

 

SCP    cesta    /home/rustserver/serverfiles/oxide/plugins    kdyz das na soubor   neco.cs   F4  klavesu  tak je to edit a tam uvidis cislo  verze pak staci krizkem zavrit.

 

Prubezne pluginy aktulizuji.

 

[info("Furnace Splitter", "Skipcast", "2.1.1", ResourceId = 2406)]  coz je posledni verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom nevím proč to nechodí.... Jestli to není tedy zase něco s právy....

Prava to ma, ale v logu se hromadi chyby  

 

 at Oxide.Plugins.FurnaceSplitter.CreateUi (.BasePlayer player, .BaseOven oven, Oxide.Plugins.OvenInfo ovenInfo) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Plugins.FurnaceSplitter+<OnTick>c__AnonStorey0.<>m__0 (.BasePlayer plr) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at System.Collections.Generic.List`1[basePlayer].ForEach (System.Action`1 action) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Plugins.FurnaceSplitter.OnTick () [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Plugins.FurnaceSplitter.DirectCallHook (System.String name, System.Object& ret, System.Object[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Plugins.CSharpPlugin.InvokeMethod (HookMethod method, System.Object[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Core.Plugins.CSPlugin.OnCallHook (System.String name, System.Object[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0

  at Oxide.Core.Plugins.Plugin.CallHook (System.String hook, System.Object[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0

 

Podle me ten plugin nejaky divnej... asi se to kolidu z jinym pluginem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, aarongoldstein said:

Jinak tedy módy jedou, zLevel je vynulován (což je dobře)...

Nejede ten Furnace Splitter  (co nejel už předtím) a Recyklátor ("You lack permission to do that")... Vše ostatní vypadá to, že jede....

 

Pokud někdo narazí na nějakou nefunkčnost, tak pište....

Recyklator chce nastavit prava, protoze jsem ty pluginy nahral znova tudiz to nema.

Furance Splitter je v zakladnim nastaveni. 

V logu to totiz nehlasi zadny chyby.

takze to mozna chce nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, georgee said:

FurnaceSplitter.json a v nim je

{
  "UiPosition": {
    "x": 0.6505,
    "y": 0.022
  }
}

On bude problém tady:

Quote

WARNING: There is currently a bug when using StackSizeController which allows players to dupe items. There is a workaround here.

Jenže to budeš muset rozlouskat ty co s tím... Pokud bych však já měl volit mezi Stacksize a Splitterem, tak za mě jednoznačně Stacksize....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že nastavení dropů je teď jinak než bývalo. Mizí nenávratně ve chvílí, kdy letí letadlo s dalším.

Trochu je to divný, ale čas vyzvednutí je dost šibeniční, pokud se člověk nerozhejbe hned :-)

 

Tuším, že jsme to měli tak, že zmizí ikona (napamatuju po jakém čase), ale drop lze na daném místě najít ještě 24h?

Šlo by to tak zase nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...