Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Tak ona ta degradace ma svuj smysl(muj nazor jenz nikomu nevnucuju). Lidi si postavi barak a trebas vlezou na jiny server a uz se nevrati, nekdo to reidne a zustane jen torzo, nebo nereidne ale zustane zamceny barak v jehoz okruhu nemuzes stavet. A takovych baraku muzes mit desitky. A pocitam ze to to zbytecne asi zatezuje server(nevim jen si to myslim) proto je tam degradace jednou ten barak spadne :D a nebo je to tam kuli toho aby to tam nutilo ty lidi lezt :) myslim ze na vannile degraduje to zakladni drevo behem jednoho dne ale kamen a kov tomu uz to trva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vanile jsem neměl po pár dnech půl baráku... kamenného... Takže zase až tak tomu netrvá... Ale jak píšeš, je to otázka pohledu... Pro mě je vypnutí degradace zcela zásadní... A zatím je (naštěstí) dost serverů, kde je degradace vypnutá... Např. tam kde jsem teď je degradace vypnutá prvních 7 dní... Pak se ti barák rozpadne... Jednou za týden se na server snad dostanu... Na vanile bych po týdnu nenašel nic (nebo velmi málo)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po cca dvou hodinách vrátil na server, a místo v baráku jsem se vzbudil pouze na základech... Čím to?

Vylepšit alespoň na dřevěné. Jinak se to rozpadne.

Jinak server za mě OK. Jednou mě to odpojilo, ale to mě dělá i jinde, takže to nelze svést na chudáka servera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě pánové hezky vysvětlete, ty omylem vyražený dveře  :laugh:

Fakt se ty dveře vyvalej, když jsou jen v té základní konstrukci?

 

Nebo jste na ně klepali něčím jiným  :cool:

Vyrazili jste jen ten rám?

No klepal sem do ramu, jednou podruhy potreti az dvere vypadli kua sem se tak lek az mi malem vypadl krumpac z ruky  :laugh:

Sorry dvere uhradim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle?

Krmí se to také nízkohořlavím palivem, ale na videu jsem nějak nezaregistroval, jak je to efektivní. Protože vlastně vyrobím ropu a z té zase palivo.

Kde se to vůbec vezme? Airdrop? Nebo to je prostě píchnutý někde na mapě?

 

pichnuty na mape. Ve vysledku vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil váš server.

1. připojení - vlk mě sežral dřív, než jsem vstal

2. připojení - vlk se objevil nevím odkud a po třech minutách jsem opět lehl

3. připojení a návštěva nějakého přístavu a útěk před medvědem na zeď. přišla noc, tak jsem na ní zůstal a ten brumla mě za tmy sundal

4. připojení a ihned sundán medvědem.

dobrý zvěřinec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil váš server.

1. připojení - vlk mě sežral dřív, než jsem vstal

2. připojení - vlk se objevil nevím odkud a po třech minutách jsem opět lehl

3. připojení a návštěva nějakého přístavu a útěk před medvědem na zeď. přišla noc, tak jsem na ní zůstal a ten brumla mě za tmy sundal

4. připojení a ihned sundán medvědem.

dobrý zvěřinec

Se nediv... Všichni zalezlí v baráku a jediný volný pamlsek jsi byl ty... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě nevím kdo kde je, ale podle toho, že jsi v tématu aktivní od začátku, tak máš něco nahráno =D

 

viděl jsem bázi na jihu u nějakého staveniště, nebo co to bylo. chtěl jsem se mrknout blíž, ale hlídal to medvěd, který mě pozdravil.

 

jak prosím zbouram strop, který jsem si dal nad schody? zkoušel jsem to sekerou, ale bralo mi to hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě nevím kdo kde je, ale podle toho, že jsi v tématu aktivní od začátku, tak máš něco nahráno =D

 

viděl jsem bázi na jihu u nějakého staveniště, nebo co to bylo. chtěl jsem se mrknout blíž, ale hlídal to medvěd, který mě pozdravil.

 

jak prosím zbouram strop, který jsem si dal nad schody? zkoušel jsem to sekerou, ale bralo mi to hp

příkaz "/remove", zdáš do chatu a pak jen klikneš na to co chceš odstranit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...