Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Druhá stavba je zatím zklamáním, ale už máme plány na její vylepšení a dokončení.

 

Jeden by si ale z vašich komentářů myslel, že je trestný stavět větší objekty. Nejdřív by jste zkrouhli zlevel a tvůj komentář Aarone taky zrovna neoplývá nadšením.

 

Stavět pastoušky mě už dávno neba.

 

Zeptám se tedy rovnou. Něco vám vadí na tom, že stavíme takovéhle stavby a využíváme k tomu zlevel v plné své kráse? Proč se máme nějak omezovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prolezl skoro celou základnu, než jsem ho konečně našel :-)

 

Zalezlej je tam u tý hlavní budovy a ani se nehne! Stojí a čučí. Sem se plížil základnou jak zloděj, že někde vyjede :down:

 

První kontakt byl ale rychlej, on dostal ránu, já dostal ránu a tím pokec rychle skončil :laugh:

 

Postavil jsem si kousek bejvák, tak šup do spacáku a ejhle, bejvák byl ještě v zóně radiace. Obecně mě nějak nedošlo, že bez ohozu si nedoběhnu vybrat věci z mrtvoly :whistling:

Než jsem odnesl holej zadek ze zóny byl jsem zase tuhej.

 

Mno vrátil jsem se, všechno posbíral a pak už to šlo.

Ani se ze svého místa nehnul! Dostal čtyři rány já čtyři stříkačky a tím to skončilo. Vypadly z něho dvě bedny, noťas, zaměřovač, tlumič a ještě jedno něco takového.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, waisik napsal:

Bradley jde vykutat podle videa :-)

 

Potvrzuji, včera jsem jednoho vykutal, ze předu nešel, ale z boku jsem ho dal. I všechny díly co tam po něm zůstaly na zemi. Bylo z toho cca 1160 kovových úlomků a nějaké uhlí k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...