Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

před 11 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Teď mě napadlo.... Vyplivlo mi to plánek na C4 (jak jsem psal)... Ale já zatím neumím výbušninu... Naučí to rovnou i výbušninu a nebo sice budu umět vyrobit C4 ale nevyrobím jí protože výbušninu neumím...

 

Prosím Miruna/Slimáka aby mi dali vědět (jak jsem psal, tak plánek máte u mě u dveří v bedně).... Já nechci se zbytečně učit C4 když jí nepoužívám a vy jí naopak potřebujete....

Můžu vyzkoušet, ale obávám se, že to výbušninu nenaučí.

Posledně jsem to neriskoval, jednu C4 jsem sešrotoval a dostal výbušninu, tu jsem se naučil a z další C4 jsem se jí naučil. Proto jsem tu somroval o dvě C4 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš se připojovat častěji, už tam ten maják chvíli je :-)

Všechno je podřízeno jen rychlému přesunu do věže v kteroukoliv denní dobu. Kdo se v tom bludišti kamenů má vyznat.

 

Kde jsi našel toho levitujícího? Na sever od základny? Včera se připojil Max, tak to vypadá, že zapomněl zpevnit podlahu. To bude nepříjemné probuzení :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, waisik napsal:

u vašeho starýhobaráku to má postavený, jinak kdysi ještě nedávno mi to tam clonil les, a Teď po stromech ami památka. Tak to co tam rostlo sm teda vykáel, aby ste měly výhled :-D

Starýho? Máme jenom jeden. Psal jsem mu ať tam klidně postaví, ale vypadalo to, že půjde k pláži.

Věž je věž, to je jen užitková budova :-) 

Slimák pak má na jih od základny kostku a pak máme asi tak 6 různých chatiček u benzínek a obchodů a cestou k nim.

Kterou myslíš?

 

před 4 hodinami, waisik napsal:

a jinak, šel sem si zastřílet a nikde ani noha, až když se vracim, tak před barákem prase :facepalmic:

Mě už to nepřekvapuje. Nikde nic, medvěda nepotkáš jak je rok dlouhý a pak proběhnu skalami k baráku a jeden na mě kouká :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem sekeru a šel jsem trochu testnout ty křížky na kmenu, první pocit totiž nebyl moc dobrý a druhý...

 

Se sekerou ze šrotu jsem před minihrou potřeboval 10-16 úderů na strom, podle stáří.

Po změně potřebuju bez křížků na jeden strom 16-20 úderů ... WTF

S křížkem 10 a 12 (druhé si nejsem moc jistý, ale bylo to méně jak 16). Navíc musím poskakovat kolem stromu. U stromů s uříznutými větvemi dole je to peklo. I na holém kmeni to není moc jednoduché, křížky to sází kolem dokola a často hodně daleko od sebe. Jakmile to začne sázet křížky níž k zemi už je to voser a pokud je strom navíc zapuštěný hlouběji, tak je klidně křížek napůl v zemi.

Palma taky žádný zázrak, zdálo by se že je to úzký kmen, že to bude lepší, ale díky poskakování kolem, se špatně trefuje už samotný kmen, natož křížek.

 

Co to teda sakra přineslo???

Prd velebnosti. I s křížkem je to ve výsledku pomalejší. To radši tupě buším do stromu a koukám kolem, kde co lítá...

 

Jediná šance na zlepšení je, že by to ve výsledku dalo víc dřeva, ale nemám bohužel předchozí čísla, takže to neporovnám.

Ale nepřijde mě, že bych najednou dostával víc dřeva.

 

 :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...