Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

před 8 hodinami, waisik napsal:

Miruno, mě to vylejzání z podlahy udělal taky, a to sem mu říkal aby chodil dveřma, když mi tam poletoval po baráku. On má Aaron prostě ve zvyku strašit lidi. A to už mě takhle leká dávno :-D

Ty jsi se lekal i když jsem přišel po svých, ještě dávno před tím, než jsem uměl jako Brtník z Brtníku procházet zdí... Nemáš čisté svědomí.... :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
před 12 minutami, Miruno napsal:

S tím se to má tak, že stále mě po připojení do minuty hra spadne. Dneska jsem po dalších pokusech zjistil, že si to nerozumí s DirectX 11. Když na Steamu vynutím spuštění pod DX12, tak hra běží v pohodě, jenže patrně to na DX12 nemají optimalizované, protože mě to jede jen kolem 40FPS a změna grafiky ve hře s FPS téměř nic neudělá.

No, už jsem jim zabalil a poslal ty crash reporty co to občas vyhodí, třeba z nich něco vypadne :-)

 

Nevím jestli jsem DX nemohl nějak nabořit při těch pokusech o spuštění Falloutu, ale ani jsem nenašel, jak to na Win10 přeinstalovat, je to nějak zažraný do systému a Widle se mi zatím nechtějí přeinstalovávat.

Přenesu debatu sem... Předpokládám, že už tě to napadlo, ale přeci jen se zeptám... Zkusil jsi přeinstalovat ten Rust??? (teoreticky by si mohl při nové instalaci to DX opravit...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, už 2x (po druhé po navýšení RAM). Dokonce jsem to poprvé raději nainstaloval na jiný disk, ale vůbec nic se nestalo.

 

Teď jsem našel nějaký tool na opravu, tak to ještě vyzkouším, ale mám pocit, že jsem to pouštěl.

 

Edit: Nejvíc mě na tom točí, že můžu grafiku stáhnout úplně na minimum a je to úplně šumák. Vůbec nic se nezmění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...